Trrrrram taarrammm 2 -> kolonie Dokidoki 2014

Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Re: Trrrrram taarrammm 2 -> kolonie Dokidoki 2014

Postautor: Akemi » 13 lip 2014

Akem też nie da rady ze swoim +1 niestety, ponieważ właśnie wynajęliśmy mieszkanie i trzeba dość sporo dokupić, więc nie mamy funduszy na kajaki... Przepraszamy, że tak wyszło, ale mieszkanie to był stan wyższej konieczności bo gdzieś spać trzeba.

Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 13 lip 2014

Akem, przepraszam, ale może daj znać Beniakom jak sytuacja wygląda? Czy przekładacie (przekładamy) wyjazd, czy rezygnujemy, czy jak. W sumie już nie wiem kto tu główny organizator, z kim się kontaktować i tak dalej. Mimo wszystko myślę, że przede wszystkim wypadałoby skonsultować się z Piżmakami, jako że dzięki nim mamy rezerwację. Także pytanie - Akemi - czy to zrobisz (zrobiłaś?), czy też nie dasz (z jakiegoś powodu) rady?
:volli:
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 15 lip 2014

Sytuacja wygląda tak, że Piżmaki mogą dać nam nr. telefonu do kajaków żebyśmy dogadali się między sobą co i jak, czy kajakujemy, czy nie, jeśli tak to kiedy i kto i tak dalej. Więcej nie ustaliłam bo Piżmak była w pracy i tylko smsa mi wysłała, ale napisała też że Oni kajakować z nami nie będą niestety bo nie dadzą rady (praca etc.).
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.

Wróć do „Spotkania”