Kraków- spotkanie

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 12 kwie 2010

a mi chyba przestało, bo się zmieniła data koncertu przez wszyscy-wiedzą-co i chyba będę musiała już w piątek jechać do domu. ale to jeszcze nie jest na 100%.

//edit: widzę, że na tym forum też już zaczynam mieć "przypadłość nowej strony" :>

Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 13 kwie 2010

A o której miałybyśmy się spotkać i gdzie? Bo ja do Krakowa przyjechałabym specjalnie na to spotkanie, no może nie specjalnie, ale takto przyjechałabym innego dnia, więc potrzebuję kilka konkretów :D
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 maja 2010

serio serio proponuje spotkanie za tydzień w piątek, tj. 21.05 ^^ ktoś się wybiera na fmf na błonia może tak przy okazji? XD
możnaby się spotkać jakoś wcześnie w sumie, jakoś 16-17 pod empikiem na rynku i iść gdzieś sobie spocząć :)
ja tak czy siak się spotkam z day zapewne (si, si?), jak toś się dołączyć chce to zapraszam :D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 13 maja 2010

Ja odpadam, bo 22 jest spotkanie z BAKA w Lodzi.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 maja 2010

co gdzie i jak Reira xD o co biega napisz w topiku łodziowym xD <ja rozmyślam na mus w tym tyg łódź a tu może i korzystniej przyjechać za tydz xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 23 cze 2010

Spotkanie 30.06.2010r najlepiej we wczesnych godzinach porannych, czyli ok południa. Ktoś reflektuje oprócz akire?
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 23 cze 2010

myślę, że ja będę chętna :D
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 23 cze 2010

na dzien dzisiejszy jestem wolna wtedy i mogłabym, jeszcze dam znać później, ale jak coś to jestem na tak ^^
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 cze 2010

Reira pisze:Spotkanie 30.06.2010r najlepiej we wczesnych godzinach porannych, czyli ok południa. Ktoś reflektuje oprócz akire?

poza tym ze w przyszłym tyg jestem nieosiągalna to i tak mam wtedy o 12 konferencje w szkole xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 23 cze 2010

a nie, sorry, ide zdawać o 14 w środe cośtam... więc jednak odpadam o_O
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 27 cze 2010

To co, ktoś jeszcze chętny? Gosq, Ty będziesz, nie? :) Bo póki co wszystko aktualne, o.
Obrazek
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 27 cze 2010

noo z tego co widzę i tak nie mam na środę innych planów więc będę :)
a jakieś szczegóły gdzie i o której ? bo było coś o rano więc muszę się psychicznie przygotować na wstanie wcześniej niż o 12 ^^
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 27 cze 2010

hmm, a gdzie i do której będziecie, mniej więcej, jaki jest plan? bo ja po tym egzamie, który jest zupełnie w centrum mogę wpaść na chwilę ^^
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 27 cze 2010

A kiedy te spotkanie? bo ja od 3-ego do 10-ego jestem w Krakowie, mogę się z gronem doki spotkać :3
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 27 cze 2010

mi pasuje wszystko tylko nie o skoroświcie, proszęę.
czas mam nieograniczony więc jak coś mogę się dostosować.

Wróć do „Spotkania”