Spotkanie w Łodzi

Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Spotkanie w Łodzi

Postautor: Hiro » 13 kwie 2007

Tak jak w temacie, male spotkanie, wymiany i pozyczanie. Bedzie ktos chetny ? Czekam na zgloszenia i dni w jakich bedziecie mieli czas :wink: hehe.

Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 14 kwie 2007

a właśnie miałam takiego posta napisać :D
u mnie wszystko nadal aktualne, wykurowałam się, niestety nie do końca ale jakoś z tym walczę hehe...mnie pasuje każdy niemal dzień oprócz czwartków tylko że zawsze ok17, 18...aaaa tylko nie w najbliższą sobotę, tzn 21.04, bo jest wtedy premiera "Krainy uśmiechu" w teatrze muzycznym + pokazy sztuk walki + degustacja żarełka orientalnego, wiec nie może mnie tam zabraknąć hehe
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Postautor: Hiro » 14 kwie 2007

ja stawiam na piątek 20 kwietnia wieczorem. Tylko niech sie jeszcze ktos zglosi i bedziemy mogli ustalac miejsce spotkania XD
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

no to ja sie zgłaszam :D muszę sie tylko dokładnie dowiedzieć czy ten piątkowy wykład mam obowiązkowy czy nie i będę mogła podać jakąś godzinkę konkretną

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ignus » 14 kwie 2007

Ja mogę się jeszcze zjawić ;) Data, czas, miejsce nie ma znaczenia (no może oprócz tego wtorku bo jade do Częstochowy po moją ostatnią deskę ratunku żeby zdać maturę - pomodlić się ;) Tylko trochę więcej ludzi by się jeszcze przydało...
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

no to jak narazie : piątek godzina 17-18, miejsce ...? u kogos czy w jakims publicznym miejscu ?
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

hmmmm...ja już od samego początku nie miałam pomysłu gdzie moglibyśmy się podziać...w tej kwestii raczej nie będę przydatna ani kreatywna. u mnie nie da rady, bo zawsze jest moja mama a to oznacza mało swobody...a jeśli chodzi o jakieś publiczne miejsce to tez nie mam pomysłu... buahaha- normalnie tylko pustka (w mojej głowie znaczy sie)

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

No u mnie miejsca jest, bo pokoj na stancji jest troche pusty :P hehe, wiec jakby co to bedzie ostatecznosc. Do parku nie jestem zbytnio przekonany, a pubow, barow i restauracji zbytnio w Łodzi nieznam, wiec trudno jest mi znalezc dobre miejsce . Szkoda ze nie mamy tak jak w Korei pokoi do wspolnego spotykania sie, tylko karaoke do tego i jazda XD
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

no właśnie...takie miejsce byłoby idealne...Ja rodowita Łodzianka (ale to patetycznie brzmi hehe), która na dodatek całkiem dobrze zna środowisko pubów w Łodzi, nie jestem w stanie wymyślić odpowiedniego miejsca. to będzie piątek, więc wszystkie publiczne miejscówki raczej zapchane..hmmm...może w Studio??tam jest takie miejsce na półpiętrze: kanapa, stolik, i krzesła jak w kinie, tylko ze jest tam trochę ciemnawo, bo tylko świczki sie palą 8) no i nie wiadomo czy będzie tam miejsce...eeee to się najwyżej zarezerwuje

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

wiec niech sie wiecej ludzi zglosi to sie zadzwoni i zarezerwuje XD, a tak na wszelki wypadek myslimy dalej nad miejscem. Troche dluzej pomyslalem to doszlem do wniosku ze ostatecznie bedzie mozna u mnie, mam troche miejsca, nie mam sie czym ty pochwalic bo pokoj nedzny, ale zawsze bedzie gdzie posiedziec.eh.....
I co ? nikt wiecej ? myslalem ze wiecej jest tu ludzi z Łodzi
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

no jest nas więcej...ostatnio jak się umawialiśmy to z tego co pamiętam jeszcze przynajmniej dwie osoby się deklarowały

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Postautor: Hiro » 17 kwie 2007

to nawet jesli bedzie tylko nas trzech, to nadal chcecie zrobc to spotkanie ? Jesli tak to proponuje niedziele, bo wlasnie dostalem prace i nie bede w stanie w tygodniu, a przynajmniej nie wczesniej niz o 19.00 ( a w sobote Justyna nie moze )
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ignus » 17 kwie 2007

Nie no, jeżeli mi nic nie wyskoczy to wpadne tylko tak trochę nieswojo w 3 osoby :) Kombinujcie ludu więcej ;p Może laptopa wezmę żeby dramy można było poprzegrywać troszke...
Obrazek
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Postautor: Hiro » 17 kwie 2007

no ja tez laptopa wezme, a lud musi sie sam zglosic niestety
Awatar użytkownika
Waszka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Waszka » 17 kwie 2007

Witajcie ja bym mogł przyjsz ale mi odpowiada 20 i to tak koło 15 co wy na to?? w niedziele nie moge bo pracuje :/ No a gdzie spotkac moze Silver ?? tam do pabu bysmy poszli na gore sa stoliki itd.??XD

No chyab juz 5 raz zmieniam tresc tego posta, trzeba było najpierw wszytkie wiadomosci przeczyatc a nie sie rwac :P XD

Wróć do „Spotkania”