Spotkanie w Łodzi

Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 13 maja 2010

To moze faktycznie za tydzien??? W zasadzie jeden tydzien w ta czy w ta nie robi roznicy, w kazdym razie mnie nie 8)

Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 14 maja 2010

Mnie robi, za tydzień nie dość że BAKA, to jeszcze spotkanie rodzinne, więc wolałabym teraz. Poza tym następny weekend byłby dość napakowany, jak komuś wyskoczy koło to będzie musiał decydować na co iść...
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 14 maja 2010

Ja moge i teraz i za tydzien... Jakos to ze szkola bedzie, matura na szczescie dopiero za rok, wiec moge jeszcze troche sie polenic
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 maja 2010

właściwie dzięki Reirze będę w tym tyg więc do zobaczenia^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ignus » 14 maja 2010

Mimo iż sam z propozycją wyleciałem to niestety nie dam rady w ten weekend się spotkać, mam zjazd na uczelni :( (chyba, że w niedziele jakoś dłużej się rozciągnie, może lekko godzinę przełożyć to wtedy bym się załapał?) Jakby się coś kiedyś działo to proszę o kontakt na gg lub pw, bo zaglądam tu rzadko ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 maja 2010

która godzina ci pasuje?
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 14 maja 2010

No właśnie, żeby Azzel się jeszcze na jakiś pociąg powrotny załapała.
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ignus » 15 maja 2010

O 16:45 kończe ostatnie zajęcia, aczkolwiek może by mi się udało wcześniej skończyć (powiedzmy, że mogę nie iść na ostatnie zajęcia, ale kurde byłem na nich raptem 1 raz bo za każdym razem coś właśnie wypadało :D). Mogę zabrać laptopta i czyste płytki jakby ktoś chciał se dramy ponagrywać ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 15 maja 2010

A jakbyś nie poszedł na te ostatnie zajęcia, to o której byś był? Możemy zacząć spotkanie bez Ciebie i ewentualnie dołączysz, tylko, żebyśmy nie musiały czekać 5godzin... Jak już wspominałam niektórzy tylko do Łodzi przyjeżdżają i będą musieli załapać się na jakiś pociąg powrotny, więc myślę, że najpóźniej może być o 13:00 ew. 13:30. Poza tym za tydzień jest BAKA, wiec nawet jak opuścisz to spotkanie zawsze możesz pójść tam i poznać nowe osoby.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 maja 2010

u mnie sytuacja wyglada tak:
13:33, 15:53, 16:13, 17:24, 19:52, przy czym najbardziej mi pasuje pociąg ten po 17 jeśli mówić o najpóźniejszym wracaniu <ten o 16 też mi w razie się podoba^^> więc 16 coś trochę jednak średnio, 13, jeszcze ostatecznie 14 <możemy się o 12 np spotkać..> ale ok 17 to już lipa dla mnie <po północy nie chce wracać do wro zwłaszcza ze mam zajęcia w pon na które musze pójść bo mam notatki znajomych>

no a Reira - w ogóle jadę pociągiem raczej o 15:40 czyli będę o 19:48. a teraz czas spać bo przegadałyśmy z Eter i Maurą całą noc xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 15 maja 2010

Wow takie spotkanie to całkiem niezła operacja logistyczna.
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 15 maja 2010

I jednak mnie nie bedzie :pout: ale oczywiscie informujcie tu o ewentualnych kolejnych spotkaniach - a jak cos to bede w lodzi na juwenaliach wiec gdybyscie mieli wtedy chwilke to dla mnie byloby super :) ale jak nie to innym razem.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Dobra, z Reirą doszłyśmy do wniosku <przez Ewę oczywiście;p> że spotkanie przekładamy z niedzieli. Propozycja jest aby spotkać się w piątek - Ewa raczej chyba już może, ja mogę przyjechać kiedykolwiek, Reira też dostępna,pytanie do innych czy wam pasuje i kiedy? Zwłaszcza do Zimorodka bo miałaś być teraz a tak zdecydowałyśmy trochę same o tym przełożeniu <wybacz że tak wyszło^^">
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 15 maja 2010

Ok czuje teraz presje - to "przez Ewe" moze sie skonczyc zbiorowym linczem xD. Ale nie powiem nie powiem - niedoszla przewodniczaca ŁOD czuje sie zaszczycona jednoczenie 8).
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

właściwie to może bardziej dzięki tobie nie jadę i może to i lepiej^^wyspałam się więcej no i jakoś tak nic nie zachęcało bym jechała;) no i czuj się zaszczycona;p
Obrazek

Wróć do „Spotkania”