Spotkanie w Łodzi

Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 12 cze 2010

Jeśli to ma być 17.06 to niestety nie mogę, bo kumpel robi 18-stke, na którą (niestety bądź stety) idę... Ale pomóc mogę, szkoła właściwie mi sie już skończyła, więc czasu wolnego mam... dużo.

ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 12 cze 2010

Azzel pisze:Rosia, dałam to w ogłoszeniach parafialnych na doki, nie czytasz mnie no!;p

Azzel,wybacz,nie wszystko ogarniam,nie złość się :*
Trochę zakręcony ze mnie człowiek jest ;)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 cze 2010

spoko, ja o takie rzeczy sie nie złoszczę xD <zwłaszcza zem teraz pijana;p>
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 06 lip 2010

Wybacz Piżmak ze tak wracam do tego spotkania ciągle ale to idealny przykład na to że mi brak gadania na żywo o dramach - i to naprawdę nic złośliwego z mej strony xD, a żeby było tu w temacie - jadę do Łodzi 15, kto żyw i chętny na spotkanie? <jeszcze nie znam czasu ale to bede obczajać w sobotę albo w wolniejszej chwili xD> Już Reirę i Rośkę maltretowałam więc mam nadzieje że nie ma wątpliwości że się spotkamy:p a kto by się jeszcze dopisał do gromadki? Piżmak, Zimorodek <postaram się mniej nawijać xD>, moze Jordi?:D czekam na jakieś propozycje^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: Spotkanie w Łodzi

Postautor: Piżmak » 08 lip 2010

Spoko ja wszystko w żartach z tym wypominaniem:) Powiadasz 15 lipca by się człowiek z człowiekiem spotkał? czemu nie, jeśli tylko uda mi się zwerbować Zimę i pozostawić malutką pod opieką:) Swoją droga im więcej będziecie mówić , tym lepiej - ja chętnie się podszkolę z niektórych rzeczy, bo ostatnio zauważam, że mój krąg zainteresowań znacznie sie ograniczył:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 lip 2010

Kiedy ewentualnie macie czas? Bo tak Rosia cos tu się waha itd No i w ogóle muszę zerknąć kiedy szukać pociągu^^ <yay, ktoś w końcu odpowiedział xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

a wchodzi inny dzien w rachube czy tylko 15?Zaraz skrobne do Zimy i sie dowiem, bo ona jakos w Spale bedzie niedlugo i na bank sie spotkamy a do lodzi to jest rzut beretem, wiec nie bedzie wiekszego problemu sie dopasowac, o ile nikt nie ma zaplanowanego czegos innego przez najblizsze dwa tygodnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 08 lip 2010

Mógłbym się skusić, ale urlop mam dopiero od 1 sierpnia. Szkoda.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Caporal weekendy tez masz pracujące?Może Azzel by to jakos przerzucic na piątek wieczór albo sobotę wieczór? Wtedy więcej osób by sie zjawiło. Głosno myślę:)
Obrazek
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 08 lip 2010

Mnie pasuje każdy termin poza 29.07 - 6.08 - jestem wtedy w Spale... A poza tym to mi się nudzi w wakacje (jak zwykle=="), chociaż mam zajęcie w sumie (dostałam się do BAKI <dumna z siebie>)...
Chętnie się spotkam ze wszystkimi...
:)
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

uh, tu mam trochę problem bo jeden kolega z którym chcę się spotkać jedzie w pt na Jarocin już wiec albo po prostu w czw spotykam się tylko z nim i jadę w tym momencie sobie do łodzi po południu, i zostaję jeszcze na cały pt, tyle że rodzinka będzie mi marudzić że przyjeżdżam po ponad 2 mies tylko na 2 dni Oo <bo w pon muszę wyjechać> Wiec wolałabym w czw, a po prostu jak ci pasuje Caporal od początku sierpnia to możemy zrobić i jakieś spotkanie wtedy, nie wiem gdzie będę w sierpniu po przeprowadzce, ale wpaść do Łodzi z chęcią wpadnę, zwłaszcza że jeszcze chciałam odwiedzić znajomych w Zduńskiej^^
Obrazek
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Weekendy też pracuję. Będę dopiero 01.08.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

to tym bardziej, spotkajmy się 15, powiedzcie kiedy mniej więcej, ja mogę być w Łodzi ok 12 lub 13, a zrobimy jakieś spotkanko gdzie Caporal by mógł być po 6 sierpniu,hm?^^
Obrazek
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Podoba mi się to :) Będę przez trzy tygodnie.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

o sierpień jewst super terminem, ponieważ od 6 mam swojego rodzaju free life:) oddech na tydzien albo dwa wtedy w pluca nabieram...nie glupi pomysl , nie glupi:)
Obrazek

Wróć do „Spotkania”