Spotkanie w Łodzi

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Spotkanie w Łodzi

Postautor: Azzel » 18 lip 2010

ooo, ja bym się z chęcią pisała:D do tego zrobić jakiś nocny seansik dramowy wspólny babski było by super:D

Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 18 lip 2010

Dramowy seansik to raczej proponowałabym wtedy w domu, bo mamy rzutnik i projektor na całą ścianę:) Lepiej widać, ale na działce pewnie też by sie coś wymyśliło. Skoro lizaki dały radę, to i seansik da:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 sie 2010

ogłaszam nabór na nowe spotkanie^^ wybaczcie że tak trochę na ostatnią chwilę ale przez zamieszanie z przeprowadzką nie mogłam wymyślić nic sensownego, co kiedy i jak >< To też... mam nadzieje że będzie miała czas jakaś garstka z was w sobotę w tym tygodniu^^ W tym mam nadzieje ze moze w końcu Jordi skusi się na spotkanie, no i może Caporal ma czas <jakoś teraz o urlopie była mowa;p>? Poza tym mam nadzieje że team obowiązkowy zgłosi swą gotowość do przybycia czyli Reira, Ewa, Rosia, Zimo i Piżmak <zostałaś już włączona w team obowiązkowy;)>. Ewa jak będziesz narzekać na drogi bilet to przynajmniej w drodze powrotnej mogę ci legitki użyczyć bo jadę do Zduni^^
No, czyli pisać komu pasuje i ewentualnie o której godzinie^^
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 03 sie 2010

Azzel pisze:Ewa jak będziesz narzekać na drogi bilet to przynajmniej w drodze powrotnej mogę ci legitki użyczyć bo jadę do Zduni^^

Hahaha nie tym razem nie bede ale przyjechac nie moge bo ide na slub kuzynki :) takze niestety po raz kolejny mnie nie bedzie <placze w kacie> :|
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 sie 2010

<azz płacze w drugim kącie;(>
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 04 sie 2010

Sobota na razie mi pasuje, mamy wyjść po Ciebie na dworzec? Może nie przyjeżdżaj z rana tylko tak na 12, przynajmniej się wyśpisz. Proponuję w Galerii, bliżej z dworca i Manu już była, więc przydałaby się odmiana, tylko co tam jest? Znów wylądujemy pewnie na pietrynie w pizzeri jakiejś... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 sie 2010

no ja mam po 16 pociąg do Zduni, a do Łodzi - najlepsze połączenia właśnie dojeżdżają mi po 11^^ <bo wczesniej mam pociag o 6 coś o_O a autobusy - niestety jeżdżą do Łodzi takimi trasami ze odechciewa się w ogóle w nie wchodzić:/>
Czyli Reira potwierdza obecność^^ czekam na resztę, szkoda że nie daje rady się nas zebrać wszystkich razem;( a o miejscu pomyślę, moze zapytam sie siostry albo znajomych gdzie mozna sie przejść~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 04 sie 2010

Kurczę po pierwsze-czuję się zaszczycona włączeniem do grupy obowiązkowej, a po drugie - muszę jednak odmówić, ponieważ w tą sobotę przychodzą sąsiedzi prosić na wesele, a potem jakiś grill nas czeka u Renaty. Nie ukrywam, że bardzo chciałabym tam z wami być, nawet jeśli wylądowałybyśmy w galerii.A tak na marginesie, to mam nadzieję, że pamiętacie o Tomaszowie i już jakieś plany są snute w waszych głowach, by mnie odwiedzić:) Działka od przyszłego tygodnia stoi wolna,więc póki moje cudowne poszukiwania pracy nie dają rezultatów - serdecznie zapraszam:) I w tym tygodniu nie mam kalinki,więc nasze spotkanie znów nie byłoby pełne:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 04 sie 2010

Dziewczyny,strasznie Was przepraszam,ale tym razem nie dam rady - nie ma mnie w Łodzi,a w domu szykuje się remont...
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 sie 2010

<zamyka się w emo kornerze> no nic, mam nadzieje ze mnie chociaż Reira nie opuści;) ~będzie obgadywanie dram do woli, nawet może nowości nadrobię xp~
// co do Tomaszowa - dajesz dogodne tobie terminy to się coś ustali^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 sie 2010

Nie wiem, czy dziołszki dacie radę odczytać i nie będzie za późno, ale nad ranem odprawiłam beniaka i kalinkę i oglądając Bad Guya po raz trzeci (tym razem z napisami) i 2 ODCINKI I'M LEGEND wymyśliłam, że mogłybyście zamiast gnić w galerii w tą deszczową(jakże piękną) pogodę... przyjechać do Tomaszowa, oczywiście z noclegiem - jakoś was pomieszczę:) Zaprosiłam Zimę - zawita do mnie ok 14.Wiem, że nagle i w ogóle, ale jakoś tak po dwóch pierwszych odcinkach Tej nowej dramy, myślę,że wszystko jest możliwe. Obyście odczytały:0
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 07 sie 2010

Ja jestem jakaś mega nierozgarnięta, bo byłam pewna, że rano napisałam, że Azzel ma być ok 17 u znajomych i nie może, wybacz, że tak późno Cię informuję.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 07 sie 2010

spoko:) Już i tak po ptokach,ale była Zima. Następnym razem może uda nam się spotkać w szerszym gronie:)
Obrazek
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 07 sie 2010

Też nie dałem rady. Przykro mi.
Może Tomaszów wypali. Nie ma to jak u siebie ;)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 08 sie 2010

Może Tomaszów wypali. Nie ma to jak u siebie

Czy ja o czymś nie wiem? Rodzinne strony?:)

A i zarzucę już teraz wędkę i nałożę robaczka, póki sprawa świeża. Chcę się zorientować który weekend w obrębie miesiąca sierpnia by wam pasował najbardziej. Chodzi o zebranie największej ilości osób:) Jesli nie będzie to sierpień, to wiem, że studenci mają jeszcze wrzesień. Piszcie śmiało - coś razem wymyślimy:)
Obrazek

Wróć do „Spotkania”