Spotkanie w Łodzi

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: Spotkanie w Łodzi

Postautor: Piżmak » 26 cze 2011

Dzięki dziewczyny za miłe spotkanie:) Fajnie było ponownie zobaczyć wasze buzie:) Mam nadzieję, że częściej będziemy organizowali takie wypady:) Póki pogoda sprzyja i jest trochę wolnego czasu:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 26 cze 2011

Piżmak pisze:Dzięki dziewczyny za miłe spotkanie:) Fajnie było ponownie zobaczyć wasze buzie:) Mam nadzieję, że częściej będziemy organizowali takie wypady:) Póki pogoda sprzyja i jest trochę wolnego czasu:)

Jestem ZA tym pomysłem :D I też się cieszę,że to spotkanie się odbyło ^^Super,dzięki :)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 26 cze 2011

Ja tez sie dolaczam do podziekowan - w tym za pomoc w dojedzeniu placka xD zdecydowanie musimy takie spotkania czesciej organizowac :)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 28 cze 2011

Ponieważ nie chce mi się każdemu po kolei wysyłać PMek, a później kasować ze skrzynki, żeby nie zajmowały miejsca, to wklejam tu. Dział jest dostępny po zalogowaniu, więc myślę, że nie będzie problemów. Jak ktoś się czuje pokrzywdzony, niech się wypowie, to powysyłam prywatne wiadomości. Zdjęcia są tylko 2:

Spoiler! http://www.mediafire.com/?ua41fv8ce7x4tfr
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 cze 2011

oo widzę, że Kermit znalazła nową super ciocię :giggle: :giggle: :giggle: [sorry, musiałam..]
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 mar 2012

Tak na szybko zgadane z Ewczakiem i Rośką - spotkanie w niedziele 25 marca - godzina do ustalenia, ktoś jeszcze chętny??^^
<Piżmaki, Zima - może macie czas...?>
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 17 mar 2012

Do mnie niestety wtedy przyjeżdża rodzina do Warszawy, więc odpadam.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 mar 2012

Kurczaki dziewczyny - gdyby mnie tak moja straszna robota nie pochłonęła, to chętnie bym przyjechała dziś i spotkała z wami (o ile spotkanie się odbyło/odbywa i inne opcje:0). Mam nadzieję, ze następnym razem uda nam się spotkać bo tego typu zloty na szybkości mają swój urok:)
Obrazek
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 25 mar 2012

Etto, ja tu prawie nie zaglądam, więc jeśli się odbyło, to dopiero teraz o nim przeczytałam =.= <tak, wiem, wstyd!>
Ale jakby było jeszcze jakieś spotkanie przed świętami lub po, to jeśli ktoś mnie o nim oświeci, to ja chętnie... No i Piżm - możliwe, że na święta wpadnę na dzień do Tomaszowa <omo, jak z piosenki normalnie xD>
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 mar 2012

hoho, spotkanie było w końcu u Ewczaka <którego łazienkę z chęcią molestowałam xD> i ogólnie miałam okazję poznać Martunię :fav: z czego się bardzo cieszę^^ żałujcie dziewczyny ;)mam nadzieję, że się jeszcze może skusicie na wyjazd do Torunia w razie czego^^
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 26 mar 2012

No Azzie mówiłam ci że możesz sobie molestować moją łazienkę do woli :) a wraz z tobą może to robić każdy z doki, kto skusi się na wizytę u mnie - koniecznie trzeba się częściej spotykać (Azzie my zwłaszcza musimy jako że patelnia czeka xD )

Wróć do „Spotkania”