Spotkanie w Łodzi

Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 09 sie 2007

CHILMA pisze:^ W takim bądź razie życzę powodzenia, bo jak dla mnie Łódź teraz przypomina plac budowy i o korki łatwiej niż trudniej ^^

I tak sobie nieźle radzą - w moim małym miasteczku jak remontowali jedną ulicę, to pół miasta było unieruchomionego, a tutaj przynajmniej jakoś sobie radzą :roll:

CHILMA pisze:TO znaczy, że jesteś już w Łodzi?? Fajnie ^^
Ja bym mogła w przyszły weekend, a jak nie to dopiero we wrześniu...
Jest ktoś jeszcze chętny ^^

Tak, jestem już w Łodzi, od jakiegoś miesiąca - tylko nic o tym nie pisałam, bo chciałam wpierw pracę znaleźć...bo gdybym nie znalazła, to bym znów do Łomży wróciła...a tak to mogę już się normalnie spotkać *___* Tylko wiesz, ja miasta praktycznie nie znam, więc jakby jakaś miejscówka była wybrana, to mi trzeba by było jakąś mapkę podesłać, albo wytłumaczyć co i jak XD Bo ja to się nawet na terenie Polibudy zgubiłam :lol:
I ja mogę się z miłą chęcią spotkać w przyszły weekend^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ignus » 10 sie 2007

CHILMA pisze:Jest ktoś jeszcze chętny ^^

Pytasz się jeszcze, wiadomo że ja. Płytki ci przynajmniej oddam :P Hiro jeszcze pewnie będzie, konkretniej będzie mógł na początku września, my się już ustawiliśmy na spotkanie, a że więcej osób będzie to fajnie ;) A jeżeli ktoś chce wcześniej to też nie ma problemu, nawet lepiej, bo we wrześniu tylko weekendy będę mieć wolne (i to co drugie, jak ja lubie koncepcje zaocznych studiów :) )

emenemsbis pisze: Bo ja to się nawet na terenie Polibudy zgubiłam

Nie ty jedyna :D
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 10 sie 2007

A gdzie chcecie się spotkać?
Piotrkowska Galeria Manufaktura
autobus 6 jadący do Zgierza?
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 10 sie 2007

Mi najbardziej by pasowało gdzieś na Piotrkowskiej albo w w okolicach Galerii, bo tam przynajmniej wiem jak trafić XD

Ignus, ja za to za bardzo na początku września nie mogę, bo 7-9 mam wyjazd integracyjny z pracy O.o i nawet jeśli uda mi się z niego wywinąć (bo nie mam na niego ochoty), to w tym czasie pojadę do Łomży. Za to mogę spotkać się w tą środę, bo wolne mam, w następny weekend, i reszta weekendów nie licząc 8-9 września. No i...wstępnie jestem umówiona z 5 osobami z forum (czyli San, Ann, aniabourne, Gabi i Lusią), że przyjadą do mnie 22-23 września, więc ten termin też by odpadał, chyba że byśmy się całą zgrają wtedy spotkali (ale ja za nie nie będę decydować^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Jeżeli chodzi o sierpień to mi to wszystko jedno kiedy i gdzie się spotkamy. W środe pasi, w weekend pasi. Dacie miejsce i czas to się pojawię ;) (możliwe, że na konwent pojade, ale to jeszcze nie jest pewne ;p) A to we wrześniu hmm.... można też się spotkać, dużo osób przynajmniej będzie (prawie same dziewczyny by były, ale fajno :) )
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

To teraz czekać co reszta powie - czy pasuje im środa, czy bardziej weekend^^ A o wrześniu pogadamy, jak będę wiedziała, czy na pewno dziewczyny do mnie przyjadą^^

Ignus, a tak odrobinkę offtopując - napisałeś że nie tylko ja się zgubiłam na Polibudzie - czy przypadkiem tam studiujesz?? Bo ja będę, od października studia II stopnia zaczynać^^
Obrazek
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 10 sie 2007

Jejkuś widzę, że temat się rozwinął, a mnie oczywiście cały dzień w domu nie było...

Ignus pisze:
CHILMA pisze:Jest ktoś jeszcze chętny ^^

Pytasz się jeszcze, wiadomo że ja. Płytki ci przynajmniej oddam :P Hiro jeszcze pewnie będzie, konkretniej będzie mógł na początku września, my się już ustawiliśmy na spotkanie, a że więcej osób będzie to fajnie ;) A jeżeli ktoś chce wcześniej to też nie ma problemu, nawet lepiej, bo we wrześniu tylko weekendy będę mieć wolne (i to co drugie, jak ja lubie koncepcje zaocznych studiów :) )

Tak myślałam ^^ W razie czego miałam Ci na gg napisać ;) Ja też muszę Ci płytkę oddać ^^
To co w końcu będziesz studiował??

emenemsbis pisze:Bo ja to się nawet na terenie Polibudy zgubiłam

Ja studiuje na Uniwerku, więc jak raz poszłam na Polibudę to też nie mogłam znaleźć tego czego szukałam o.O

Jeśli chodzi o spotkanie to mi pasuje i środa i weekend.
A jeśli chodzi o miejsce, to myślę, że coś się na Piotrkowskiej znajdzie. Musimy się tylko w jakimś jednym miejscu spotkać. Chyba, że ktoś ma jakieś konkretnijsze miejsce ^^
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

emenemsbis pisze:Ignus, a tak odrobinkę offtopując - napisałeś że nie tylko ja się zgubiłam na Polibudzie - czy przypadkiem tam studiujesz?? Bo ja będę, od października studia II stopnia zaczynać^^

Nie studiuje i nie zamierzam, ale byłem tam z 2 razy :wink:

CHILMA pisze:To co w końcu będziesz studiował??

Jeszcze dokładnie nie wiem, albo na wshe informatyke, albo jak będzie więcej pieniędzy to zaocznie japonistyke z Hirem razem :wink:

CHILMA pisze:A jeśli chodzi o miejsce, to myślę, że coś się na Piotrkowskiej znajdzie. Musimy się tylko w jakimś jednym miejscu spotkać. Chyba, że ktoś ma jakieś konkretnijsze miejs

Broń Boże! Mam za piwo płacić 5 zł !? Nie ma mowy, za tyle mogę mieć 4 tańsze :D
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Mam takie pytanie. Co się robi na takich spotkaniach doramowych (nigdy na takim nie byłem). Jak będzie to wiadome to można miejsce łatwiej ustalić.
Nie wiem dochodzi do wymian płytek, gadania o stuffie czy zalewania się płynami procentowymi.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Ignus pisze:Nie studiuje i nie zamierzam, ale byłem tam z 2 razy :wink:

Jaki stanowczy protest XD A ja znowu nie chciałam iść na WSHE :]

Ignus pisze:Broń Boże! Mam za piwo płacić 5 zł !? Nie ma mowy, za tyle mogę mieć 4 tańsze :D

Hmmm...ja się nie znam, więc się nie wypowiadam XD Ja tylko napisałam gdzie mi łatwo będzie trafić, bo praktycznie tylko te okolice znam, bo sama mieszkam na Piotrkowskiej :)

Dante pisze:Nie wiem dochodzi do wymian płytek, gadania o stuffie czy zalewania się płynami procentowymi.

Pewnie tak XD Ja też jeszcze na żadnym nie byłam, to zależy od ludzi - tłumów nie będzie, więc to będzie jakieś spotkanie kameralne, pewnie przy piwku, i pewnie wymienimy się płytkami

Czyli co ustalamy? Bo Dante nie napisał czy mu środa pasuje, a reszta napisała że pasuje...więc jak? Środa czy weekend?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Wstępnie mi środa pasuje, tylko jeszcze godzina orientacyjna i miejsce, bo tam gdzie mieszkam tylko jeden z gierki autobus raz na godzinę kursuje.

Co do WSHE to byłem tam kilka razy na konkursach i warsztatach filmowych(spoko kolo od anglika jest tam).
No ale wylądowałem na UŁ więc przez przynajmniej rok będę się męczył.

Jak ma dojść do wymiany płytek to muszę sprawdzić swoją kolekcje żeby zobaczyć co mam.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Czyli ustalone że w środę :D Co do godziny, to pewnie możemy się pod ciebie podporządkować Dante, bo z tego co zrozumiałam, to reszta ma lepszy dojazd lub dojście^^ ale tak myślałam, że po południu - późnym wieczorem nie, bo na drugi dzień muszę wcześnie wstać do pracy, a bym chciała z wami trochę czasu spędzić, a nie przybyłam i wybyłam :]
Ja niestety nie jestem w posiadaniu połowy swoich płyt, więc dużo wam nie pomogę, ale zawsze coś^^ Pewnie prędzej to ja od was nazbieram płyt, żeby przegrać, a wy nic nie skorzystacie XD
To jeszcze miejscówkę ustalić...woow, w końcu będę miała znajomych w Łodzi *_________* bo ludzi z pracy i sąsiadek staruszek nie liczę XD
Obrazek
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 10 sie 2007

Czyli środa ^^ No to super. Tylko gdzie ??
No bo nie wiem czy chcemy gdzieś po prostu posiedzieć [no bo wtedy to nam jakiś park, pasaż, czy nawet Plac Wolności wystarczy] czy też iść do jakiegoś pubu czy coś w tym stylu ?.?

A godzinę to rzeczywiście niech Dante poda. Tak będzie najrozsądniej ;)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Mi bez różnicy, aby się z wami spotkać *____* ja mogę nawet i przy remontowanych torach usiąść XD Ale coś Ignus wspominał, że chce piwko wypić, więc nie wiem O.o
I jak się rozpoznamy?? XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ignus » 11 sie 2007

emenemsbis pisze: Ale coś Ignus wspominał, że chce piwko wypić

Musi być! Dzień bez piwa to dzień stracony, jeszcze w dodatku z nowymi znajomymi :wink:

emenemsbis pisze:I jak się rozpoznamy??

Mnie poznasz po głupkowatym zachowaniu ;p Nie no jak się umówimy w konkretnym miejscu to będzie wiadomo, ewentualnie zrobimy stary trick z telefonem :)

CHILMA pisze:iść do jakiegoś pubu czy coś w tym stylu ?.?

Jest tam obok Ciebie coś taniego? Bo jeżeli dobrze pamiętam gdzieś za Placem Wolności mieszkasz :) Albo do parku się pójdzie, ja ekwipunek od siebie przywioze i też styknie :)

CHILMA pisze:A godzinę to rzeczywiście niech Dante poda. Tak będzie najrozsądniej

No no, czekamy na znak ;) Jeszcze najlepiej napisz gdzie ci odpowiada w miarę. BTW gdzie mieszkasz konkretnie?

emenemsbis pisze:Pewnie tak Ja też jeszcze na żadnym nie byłam, to zależy od ludzi - tłumów nie będzie, więc to będzie jakieś spotkanie kameralne, pewnie przy piwku, i pewnie wymienimy się płytkami

No dokładnie, chyba że ktoś wymyśli jakieś dodatkowe atrakcje :wink:

Szkoda, że tylko 4 osoby będą :( Może ktoś jeszcze chętny? :)

Wróć do „Spotkania”