Spotkanie w Łodzi

Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 13 maja 2010

Ja sie boje chodzić na juwenalia, bo tam strzelają do studentów... :confuse: No i nie lubię tłumów za bardzo, ale jak będą jakies konkrety ustalone to może się przyłączę.

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 maja 2010

eh, no na razie przemyślę co by zrobić z tym tygodniem - bo się już umówiłyście więc chciałabym się jakby co spotkać xD tylko mówię - nie mam noclegu póki co ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

No więc skoro Azzel tak ładnie prosi w temacie Krakowskim.. to informuje wszystkich z Łodzi, że jest spotkanie forum BAKA w następnym tyg, tj 22 po południu. Niech wszyscy przetrawią tę informację.

Uważam, że mimo wszystko nie ma co odwoływać naszego mini-spotkania z 16.05 (godz. 11:00 jakby się komuś nie chciało czytać całego topiku) bo chętnie bym sobie pogadała z Ewą i może z zimorodek..? No i nie wszyscy siedzą na BAKA.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 13 maja 2010

BAKA nikogo nie odrzuci. Im więcej osób tym lepiej :D

Ostatnio było tylko 6 (na jakieś 15, które w ŁDZ i okolicach mieszka), ale gadaliśmy bite 5 godzin :D

22 maj po południu to wstępna data i na razie pewna jest w 50%, ale z tego co widziałem to pasuje większości, która raczyła odpisać na BACE. Akurat w Łodzi są same bardzo przyjazne osoby (nie piszę o sobie, bo oceniać samego siebie to trochę żenujące jest :P ), więc nie musicie się wstydzić.

Tak więc zachęcam bardzo do dołączenia :)

PS. Wszelkie info postaram się zamieszczać na bieżąco :) (albo Reira, bo to ona wam napisała o tym spotkaniu :) )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

dobra ja nie Bakowiec więc może nie powinnam się pchać w nieznane xD Chociaż jestem ciekawa czy w bakowcach są ludzie których kiedyś znałam <no a paru korespondentów z łodzi jednak miałam xD, ale kontakt się coś zawiesił...> no nic, na razie to pomyśle co z noclegiem w tym tyg,musze przemyśleć jak nie uda mi się nic wykombinować czy w takim razie nie pisać się na przyszły tydz, czy po prostu jednak przyjechać i wymyślać coś innego xp
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 13 maja 2010

Nie przesadzaj - na pierwszy spotkaniu byli nie tylko bakowcy, ale też osoba z lizards@DEEP i jedna z Showa, więc jesteśmy otwarci na nowe znajomości :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Emm, noo... jak Reira napisała - nie wszyscy siedzą na baka to sobie pomyślałam że może lepiej się nie garnąć jednak gdzieś gdzie mnie nikt nie zna i ja nikogo praktycznie bo jednak nie jestem bakowiec a jak to wasze spotkania to no hm, wasze xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Azzel pisze:bo jednak nie jestem bakowiec a jak to wasze spotkania to no hm, wasze xD

Taaa, ale zapraszamy na nasze :aww: Nie no serio, desperacja mnie ogarnia, Azzel musisz przyjechać!! jak się znów spotkamy w trójkę to oficjalnie zakładamy Łodzki Oddział Doki, w skrócie ŁOD, Ewa może być przewodniczącą :D:D:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ładnie tak wrabiasz tej której nie ma teraz ;p <tak sobie pomyślałam - to Katowicki byłby KOD xD jeszcze lepiej brzmi xD> dobra, miałam isć spać ale nie ma sensu wiec dzwonie do znajomej i myślę dalej co by tu wymyślić <matko, jak ja już bredzę xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 13 maja 2010

A czemu ja przewodniczaca :?: hyhyhyhy takie odpowiedzialne stanowisko powierzane mojej rozczochranej glowie... zglaszam niewinny sprzeciw xD
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 13 maja 2010

hm, mnie się prawie udało nakłonić koleżankę ze szkoły, którą ostatnio "sprowadzam na złą drogę", wiec może również będzie...
Co do juwenaliów... To jest głównie dla studentów, tak? (to mnie jeszcze nei dotyczy, więc nei wiem... Poza tym, tak jak Reira, nie lubię tłumów)...
I z chęcią przyłączę się do Baki (tylko moja znajomość języków obcych ogranicza sie do angielskiego...)
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Wiesz Zimorodek - nikt nie sprawdza tego czy jesteś studentem^^ no a Juwe to w pewnym sensie okazja napić się piwa na mieście tanio i bez obawy ze cię zgarnie policja czy straż miejska <bardzo podliczam kasę po wczorajszym piwie za9zł T__T>rozumiem ze w razie czego ustalone jest na niedzielę o 11 a gdzie? dobra, ja kombinuję dalej <mam nadzieję ze coś w końcu wykombinuję xp> a co do tłumów to też nie lubię wiec ciesze się ze u nas na marsowych jest naprawdę zwykle przestrzennie i da się chodzić, choć na tych ostatnich koncertach to nawet tam się ścisk potrafi robic...
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 13 maja 2010

Z tego co Reira pisala wczesniej to wynikaloby ze pod galeria o 11.00 :)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

zimorodek pisze:wiec może również będzie...

Jej, super, zimorodek że będziesz. Ja na BAKA się wybieram, choć nikogo stamtąd nie znam, to będziemy we 2. :hurra: Albo we 3 jak twojej koleżance się spodoba :taniec:

EwCzAkIs mówi prawdę, pod galerią o 11.00 <- ale pod którym wejściem? Ja proponuje pod tym z podziemi na poziom 0 z wielkim czerwonym napisem Galeria Łódzka.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

nie mam noclegu:/ sooł, zostaje opcja albo przyjeżdżam na samą niedzielę, albo jadę w przyszłym tyg, w pt częściowo na juwenalia a właściwie to byśmy mogły się w mniejszym gronie spotkać no i w sobotę bym mogła wpaść jeszcze na bakowe spotkanie bo w następnym tygodniu miałabym juz na pewno nocleg <eh>, co polecacie?
Obrazek

Wróć do „Spotkania”