[ 2017] Princess Agents

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[ 2017] Princess Agents

Postautor: KartoflAnka » 19 sie 2017

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tytuł: Princess Agents
Inny tytuł: Legend of Chu Qiao
Tytuł chiński: 特工皇妃楚乔传
Na podstawie: powiesć 11 Chu Te Gong Huang Fei (Queen of No.11 Agent 11) (11处特工皇妃) autorstwa Xiao Xiang Dong Er (潇湘冬儿)
Gatunek: historyczny, romans, akcja, wuxia, akcja
Ilość epizodów: 58 bez wyciętych scen, 67 tv wersja - 45 minut na epizod
Data emisji: 5 czerwca 2017- 20 lipca 2017

Obsada:

Zanilia Zhao jako Chu Qiao / Jin Xiaoliu / Xing'er
Lin Gengxin jako Yuwen Yue
Shawn Dou jako Yan Xun
Li Qin jako Yuan ChunQiao%20118.jpg~original
Dou Xiao jako Yan Xun
Deng Lun jako Li Shi
Niu Junfeng jako Yuan Song

Opis: Historia agentki, która przenosi się w czasie i trafia do ciała niewolnicy na dworze dynastii Xia. Dziewczyna walczy z niesprawiedliwością na dworze, doprowadzając do upadku niewolnictwa.
Ode mnie: Spokojnie mogę polecić tę dramę fanom chińskich produkcji. Może nie jest zrealizowana na mega wysokim poziomie, ale na pewno jest ciekawa, zaskakująca i ekscytująca, a do tego możecie liczyć na naprawdę dobrą grę aktorską, ładne kostiumy i sporą dawkę emocji romantycznych. :pyra:

Princess Agents - Original Television Soundtrack (特工皇妃楚乔传电视剧原声音乐大碟)
1. "Gaze (望)" (Opening theme song)
2. "Burning Heart (心之焰)" (Ending theme song)

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Jc9UjvrSGQs

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: [ 2017] Princess Agents

Postautor: Chie » 16 wrz 2017

Moje pierwszza historyczna cdrama do tego z dużą ilością odcinków gdzie zwykle oglądam dramy nie przekraczające 20 odcinków.
Do dramy zachęciły mnie filmiki na YT i nie żałuję bo tą dramę naprawdę bardzo dobrze mi się oglądało. Główna bohaterka była świetna lubię silne i pewne siebie kobiety .
Yuwen Yue był dobrą postacią ale w późniejszych odcinkach miałam wrażenie że zszedł na dalszy plan
Yan Xuan na początku dramy był miłą i uroczą postacią . Po całej tej sprawie z jego rodziną stał się całkiem innym człowiekiem. Trochę można było go zruzmiec lecz nieraz posuwał się zdecydowanie na daleko krzywdząc niewinne osoby.
Końcówka za to była tak rozczarowująca że już bardziej się nie dało. Urwali w naprawdę ważnym momencie zostawijąc masę niewyjaśnionych i niedokończonych spraw. Mam nadzieję że zrobią kontynuację z tymi sami aktorami bo jak nie to już nie będzie to samo
Jeśli nie liczyc końcówki to drama jest naprawdę warta polecenia
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „C-drama”