[2009] Let's watch meteor shower together

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2009] Let's watch meteor shower together

Postautor: Eggie » 08 kwie 2009

Więc jak już na pewno wiecie, potwierdzono pogłoski, następnie zebrano obsadę i możemy tych chłopców podziwiać już od lutego, więc.... Pozwalam sobie załozyć ten temat, skoro zaczęli już kręcić :)

Oto nowe F4:

Obrazek
Od lewej: Rui, Sojiro, Tsukasa i Akira.

A tu Makino:
Obrazek

Obsada: Zheng Shuan jako Chu Yuxun (Makino Tsukush/San Cai/Geum Jan Di), Yu Haoming jako Duan Mulei (Domyoji Tsukasa/Dao Ming Si/Goo Jun Pyu), Zhang Han jako Yun Hai (Rui Hanazawa/Hua Ze Lei/Joo Ji Hoo), Zhu Zixiao jako Ximen Ruiqian (Sojirou Nishikado/Xi Men/So Yi Joong), and Wei Chen jako Ye Shuo (Akira Mimasaka/Mei Zu/Sung Woo Bin).

http://www.ampedasia.com/forums/main-ca ... 14403.html ----> tu jeszcze stronka, w której czerpałam inspirację, i w środku jest fajne zestawienie wszystkich bohaterów ze wszystkich 4 wersji :)

http://yuhaoming.webs.com/apps/blog/cat ... eor-shower ----> a tutaj strona Yu Haoming ze zdjęciami z planu i pierwszej konferencji.

Linki, gdzie pobierać/oglądać:
http://community.livejournal.com/jdramas/2929917.html
http://d-addicts.com/forum/viewtopic_77358.htm
http://www.viikii.net/channels/goto/meteorshower

Ode mnie:
No historię to wszyscy znamy, więc powiem, że panienka jest dosyć zgrabna, a Tsukasa mi się podoba :D Ma taki zadziorny wyraz twarzy. :D (Choć akurat nie na tym zdjęciu) Niestety, reszta tej obsady, zwłaszcza biedny Zdzich, to jakieś niewyrośnięte dzieciaki... Hmm... pożyjemy, zobaczymy. Zaledwie Tsukasa i Akira to jacyś znani piosenkarze pop, reszta naturszczyki :P

Z ciekawostek, to jeszcze piszą, że fabuła bedzie inna niż HYD, bardziej inspiracja, niż poważne ściąganie; będzie mniej przemocy niż w Meteor Garden, którego podobno z tego powodu zabroniono wyświetlać w Chinach; bedzie się też bardziej koncentrować na latach studencjich, niż na szkole średniej.

Pierwsze odcinki podobno od września. Będę robić update i wrzucać zdjęcia, bo zaczęło mnie to interesować. HYD to bezsprzecznie moja ulubiona manga (i drama :P).

Jak się dobrze złożyło, będzie znowu na co czekać... :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 08 kwie 2009

Chwila... więc jednak?
A miało być 2 lata co najmniej pomiędzy rozpoczęciem jednej serii a skończeniem drugiej? O.o

Co do obsady to... na tej focie tych 2 w środku jeszcze ujdzie... ale ci po bokach to jakiś żart xP Szczególnie Rui... albo nie, nie szczególnie... bo oni obydwaj są u mnie na "nie"...

Poza tym jak tylko zobaczyłam tytuł to naszła mnie myśl: "Do diaska, co oni z tym Meteorem? " _^_'
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 09 kwie 2009

ja juz widzialam wcześniej i po Ruim dostalam takiej śmiechawki, ze ja nie mogę. JAK mozna się wbylo w takim zakochac, przeciez Makiono na pewno nie poleciała tylko na to, ze ją tam raz czy dwa uratował, tamte Ruie mieli w sobie cos anielskiego, delikatnego, a ten to co XD.... spełnienie koszmarow?
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 09 kwie 2009

Oj bez przesady :D jak ja pierwszy raz zobaczyłam Zdzicha w trailerze jakimś to wyglebałam i z myślami: "co to ma być!?!" A teraz to JiHoo jedna z mych miłości....stanowczo nie należy oceniać po wyglądzie....zresztą mają jeszcze rok aby dorosnąć xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 kwie 2009

Hah, podobno Hankyuna chcieli zwerbować :D:D:D Ależ cieszę się, że odmówił. XP

Ciekawa jestem jak załatwią sytuację prawną, skoro Korea teraz ma jeszcze przez prawie dwa lata prawa do mangi czy coś w tym stylu. No ,ale nic, jak będzie, to potraktuję to jako ciekawostkę ^^

Wszyscy czterej panowie/chłopcy grający F4 są muzykami ^^

zwłaszcza biedny Zdzich

xPPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 09 kwie 2009

Och nie - ja juz mam dość Hana Yori Dango na jakiś czas. Ale żadna chińska drama to mi jeszcze w ręce nie wpadła, co nawet trochę kusi ;) Tylko czy one się czymś różnią od tajwańskich? xP

Jeśli chodzi o sytuację prawnę to może oni doszli do wniosku ze to nie będzie drama w oparciu o mange ale oparta na dramie (Meteor Garden) opartej na mangdze ;P

Ale co oni mają z tymi Meteorami to ja nie mam pojęcia :P
No i zanim sięgne po następne to muszę się jeszcze jakiś czas porozczulać nad moim ostatnim kochanym F4 ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 kwie 2009

"zresztą mają jeszcze rok aby dorosnąć"

No chyba nie za bardzo, skoro już zaczęli kręcić :D

"tamte Ruie mieli w sobie cos anielskiego,"

RUIE... :D LOL kwadrat :D :D Genialna odmiana, powaznie to mówię :D Będę jej uzywać ;D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 10 kwie 2009

Eggie pisze:"zresztą mają jeszcze rok aby dorosnąć"

No chyba nie za bardzo, skoro już zaczęli kręcić :D

Ale pod koniec kręcenia będą jak znalazł :D Heh...przesadzam, no ale pożyjemy zobaczymy ^^
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 15 kwie 2009

fakt juz we wrzesniu mozna sledzic...a moze tylko koreanskiej kolejnej wersji hana yori dango nie moga krecic przez dwa lata:) Jak sobie tak patrze na chlopcow to mam wrazenie, ze bedziemy mieli przed oczami cala gale mody. Makino ma sliczna czerwona sukienke na sobie i chlopaki na planie zdjeciowym tez calkiem fajne bluzy nosili. Nie bylo chyba nic gorszego niz te stroje JanDi na balach i innych przyjeciach:)
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 16 kwie 2009

co racja to racja stylisci koreanskiej wersji sie nie popisali jescze na poczatku slicznie JanDi wygladala kirdy JPyo ja porwał do swojego domu a pózniej to istna katastrofa
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 09 lip 2009

Dooooooobra ;) No to ten... gdybyscie tylko mogły słyszeć ten chichot xDxDxD
Tsukasa - juz mi sie podoba ;)
Rui - ooooo jak mi sie nie podoba...

Werdykt.... no ja nie wiem czy zdołam przeżyc tą drame xPPP Po 10 sekundach MV miałam dość xD Wyłączyłam - ale potem właczyłam znowu i dobrze zrobiłam bo po tych 10 sekundach zrobiło sie zdecydowanie ciekawiej... Zapowiada sie bardzo dramatycznie, łzawo i ach ależ oni to będą wszytsko przeżywać xD Inne spostrzerzenia: Makino wydaje sie byc taka strasznie lalkowato niemrawa (no ale kazda aktorka w tej roli na początku taka mi sie wydaje a i tak kończe na uwielbianiu jej :)) I jeszcze jedno: ktoś chyba nie lubi Rui'ego równie bardzo jak ja xP Cóż to za fryz mu zafundowali?? xD xD

Edit:
Aha, no i tytuł roku poprostu xPPPPPPPP
Let's watch Let's watch meteor shower together together xDDDDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 09 lip 2009

daydreamer4 pisze:Dooooooobra ;) No to ten... gdybyscie tylko mogły słyszeć ten chichot xDxDxD

Nie czuj się w tym sama xD chociaż ja na poście Maury to z krzesła spadłam ojej xD a do końca MV jakoś nie dotrwałam ^^''
daydreamer4 pisze:ktoś chyba nie lubi Rui'ego równie bardzo jak ja xP Cóż to za fryz mu zafundowali?? xD xD

Oj, może nie będzie tak źle xD (nie, żeby już było tragicznie xD)
daydreamer4 pisze:Edit:
Aha, no i tytuł roku poprostu xPPPPPPPP

A to z serii: "przemilczę..."

Swoją drogą ciekawe czy dam radę zobaczyć kolejną osłonę HYD xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 lip 2009

Rui - ooooo jak mi sie nie podoba...

Właśnie jest taki... napompowany? xD W ogóle myślałam, że to on będzie Tsukasą xD Jak go zobaczyłam od razu skojarzył mi się z tym wrednym kucharzem z Le Grand Chef, co po tak bardzo nie lubił Kim Kang Woo xPPPP Nie no, momentami wydaje się sympatyczny ;P (to chyba już tradycja, że aktorzy grającyh Rui są zawsze na początku dziwnie odbierani xPPPP)

A i jeszcze jedno.... ja umieram jak patrzę na mundurki xD xD xD A pamiętacie jak narzekaliśmy na koreańskie? xD xD xD

Let's! xD
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 09 lip 2009

Ja z tym chichotem to tak jak najbardziej pozytywnie ;);) Bo ja też nie sądziłam ze zdołam przetrwac jeszcze jedną wersje Hyd ale coś czuję ze (dla samego Tsukasy jedynego) jednak spróbuję ;);)

a do końca MV jakoś nie dotrwałam ^^''

A właśnie koniec utwierdził mnie w przekonaniu ze jednak spróbuję ;) Bo zapowiawdał, że jakoś tak wiecej "miłości" między Tsukasa i Makino sie szykuje ;) A jak wiadomo poprzednie wersje zostawiały niedosyt pod tym względem...

Wracając do fryzury Rui'ego... Mnie ciekawi jak to jest ze raz ma krótkie, a raz długie xDxD Peruka?? xD <nie no wiem oczywiscie ze MV krecili albo wczesniej albo później niz dramę - ale przy promocji mogliby sie trzymać pierwotrnych wizerunków. Wygląda na to ze aktor też nie mógł jej wytrzymać :P:P >
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 09 lip 2009

daydreamer4 pisze:A właśnie koniec utwierdził mnie w przekonaniu ze jednak spróbuję ;) Bo zapowiawdał, że jakoś tak wiecej "miłości" między Tsukasa i Makino sie szykuje ;) A jak wiadomo poprzednie wersje zostawiały niedosyt pod tym względem...

A to teraz tak mnie naszło, a co z naszą kochaną parą II planową?? soulmate w chińskiem stylu o jej xD boje się tego. No i ciekawe czy w tej wersji będzie więcej dziecka mafiozy xD

Wróć do „C-drama”