[2009] Let's watch meteor shower together

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 cze 2010

gosq pisze:w ogóle laska co gra Gum Jan Di jest świetna.

*cough* ona gra Makino, nie Jan Di *cough*

Ale na serio, chłopcy są fajni, a OST jeszcze cudniejszy :) Już tylko 2 miesiące do nowego sezonu <3

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Nukdae Bi-Mil
Wszyscy czekają, aż coś napiszę
Kontaktowanie:

Postautor: Nukdae Bi-Mil » 08 cze 2010

Ychy, dzięki za informacje ^ ^
Więc będę musiała wysilić mózg i nauczyć się chińskiego XD nieeee XD
Jakoś wytrzymam XD

A Woo Bin naprawdę był biedny - ale niech się nie martwi, bo ja go uwielbiam xd I Gu Jun Pyo też ;d Któraś tam napisała, że ma dziwny nos - pewnie dlatego mi się podoba XD Chyba to jakieś skrzywienie, ale lubię, kiedy facet na inny nos XD
gwaen chanh a! gwaen chanh a! gwaen chanh a! XD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 cze 2010

Eggie pisze:

lol, ej nie dyskryminuj, zalezy kto co pierwsze ogladal :) to z emysmy najpierw natrafily na japonska wersje to wiesz.. farta mialysmy xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 cze 2010

Fart nie fart, manga japońska, nie? ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 09 cze 2010

Eggie pisze:

nie bijcie ^^

mangi nie widziałam i w sumie nie zamierzam. a gum Jan Di mi bardziej przypadła do gustu i ją lepiej zapamiętałam. Makino mi całkiem z pamięci wypadła.
Poprawię się na przyszłość xD

aaa dzisiaj sprawdzałam na Mysoju i naprawiają.. mam nadzieję że szybko.
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Re: [2009] Let's watch meteor shower together

Postautor: daydreamer4 » 14 lis 2010

Ostatnio wyśniła mi sie ta drama xP (chociaz nie mam pojęcia czy taka scena faktycznie miała miejsce w dramie ) i zapragnęlam w końcu ja obejrzeć... ale moim okromnym bólem jest Viikii, które odmówiło ze mna współpracy juz jakis czs temu ;( Prędzej sie chyba zestarzeje niz doczekam sie aż mi sie part załaduje ;____________;
A zatem czy ktoś dysponuje napisami ? Nawet takimi z Viikii (a właściwie to zwłaszcza takimi - bo zdaje sie że tylko tam są kompletne) bo udalo mi sie znaleść dramke w wersji RAW...

EDIT:
Jakoś dałam sobie radę ze znalezieniem napisów, ale niestety po 17 odcinku zostałam skazana na viikii.
OK, przejdźmy do dramy….

[spoiler2Spoilery,frustracja i moja bardzo subiektywna ocena all the way]Myslałam ze to już chyba nie będzie możliwe ale udało się jej... Ta drama to dla mnie chyba największa trauma od czasu FTLU i na ten moment najbardziej traumatyczna drama chińskojęzyczna numer 1.
Boże kochany, wytrzymałam do 28 odcinka iii iii już nie daję rady… wrócili do motywów powtarzanych od 10 odcinka – och proszęeee ileż możnaaaaa!
-Kochasz mnie czy Muła…
-Na początku lubiłam Muła….
*head desk razy 1500*

Na dodatek Viikiii mnie nie lubi i mój laptopie grzeje się i wyje potwornie kiedy coś na niej oglądam, a mimo to tracę cenny czas na to cholerstwo. Nienawidze już połowy … właściwie to większości bohaterów po za główną dwójką, w którą na nieszczęście jestem potwornie wciagnięta i chcę ich w końcu zobaczyć razem… tylko ze już nie mogę – mam wrażenie jakby mózg mi się sprasował.

Zgodzę się co do jednego – drama wciąga jak bagno i ruchome piaski razem wzięte i chcesz żeby bohaterowie już byli razem, pocałowali się w tym pięknym chińskim stylu ale… wprost NIE MOŻESZ ZNIEŚĆ JAK ONI TO WSZYTSKO POTWORNIE PRZECIĄGAJĄ!!!

H4 są urooooczy - ale już ich nie nawidzę. Ye Shuo zawsze ma taka samą minę, głupota Shangguan’a tylko na początku była śmieszna, a Mu Lei chociaż spodziewałam się ze znielubię go od początku nie zrobił na mnei aż tak tragicznego wrażenia to… mam-go-już-dość.
Siostra chińskiego Tsukasy – dała się lubić ale – już ją nienawidzę, matka wredna ale już mnie nudzi, ojciec – skąd tam ojciec?! – no ale i tak tylko chodzi i uśmiecha się do wszystkich pobłażliwie – aaaa chce mi się krzyczeć. Cała ich sytuacja rodzinna jest wprost sielankowa i sztuczne wplątywanie w to wszystko konfliktów jest tak potwornie nielogiczne i niezrozumiałe że BOLI.

Yu Xun - główna bohaterka – słodka, urocza, najlepsza pod słońcem i księżycem i całym niebem meteorytów i Saturnów, skręca mnie jak widzę jak po raz miliardowy wydyma usta, robi smutną buźkę, urażone oczęta, ten przestrach na jej twarzy… arghhhhh no ileż możnaaaa! Ale najbardziej nienawidzę tej pianistki, w której zakochał się Muł. Daaaawno, ale to daaawno nie było tak sztywnej i irytującej postaci w dramie.

YunHai – głowny bohater – dla niego mam najwięcej tolerancji, nie wiem dlaczego. Jakoś lubię jego wyraz twarzy, kiedy się delikatnie uśmiecha jak mysli o lub widzi tą swoją wybrankę i ból w jego oczach gdy cierpi w milczeniu (ach!) ale to nie zmienia faktu że nienawidze tej dramy ale wciąż nie mogę z nią zerwać bo chcę zobaczyć tą nieszczęsna dwójkę razem.
Ale stanęłam na 28 odcinku i fizycznie nie mogę wziąć się za dalsze oglądanie ;) Oglądanie na viikii, przegrzewanie się komputera, walenie głową w sciane i ogólna nielogiczność tej dramy wykańczają mnie nie tylko psychicznie ale i fizycznie! Wszytsko to takie stereotypowe, ograne, nieoryginalne (pomimo milardów zmian w oryginalnej historii), sztywniackie i ogólnie frustrujące, że głowa mała.

Drama dla prawdziwych masochistów… tylko że…. nie wykluczam że skończę ja jednak oglądać… dla tego jednego kissa miedzy głównymi bohaterami, którego tak chcę zobaczyć!!!! *madness*[/spoiler2]
Obrazek

Wróć do „C-drama”