[2009] Let's watch meteor shower together

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 09 lip 2009

Komentarze do MV mnie zabiły. Jak to w ogóle możliwe, że tak wiele osób uważa tą wersję F4 - o, sorry, H4 :D za najprzystojniejszą :shock: No naprawdę szok :wink: Nie mogę powstrzymać nerwowego chichotu, gdy patrzę na Rui'ego. Ogurek, Vic i KHJ też pewnie nie będą mogli :) Porównywać to do nich... ^^

Ale i tak chętnie zobaczę. Właściwie już nie mogę się doczekać :D

A Makino bardzo ładna. Dla mnie najładniejsza ze wszystkich dotychczasowych wersji.

[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 lip 2009

A właśnie koniec utwierdził mnie w przekonaniu ze jednak spróbuję Wink Bo zapowiawdał, że jakoś tak wiecej "miłości" między Tsukasa i Makino sie szykuje Wink A jak wiadomo poprzednie wersje zostawiały niedosyt pod tym względem...

No właśnie jak oglądałam MV to pomyślałam sobie, że może obydwie Jandi z Makino (ale chyba Jandi bardziej) były takie raczej oschłe w stosunku do Tsukasy i Jun Pyo (kurna, na jedno wychodzi xD). Ta się wydaje taka... bardziej otwarta? o.0

Bo ja też nie sądziłam ze zdołam przetrwac jeszcze jedną wersje Hyd ale coś czuję ze (dla samego Tsukasy jedynego) jednak spróbuję WinkWink

O tak, Tsukasa zdecydowanie na plus <3 Ale moje oczy na dłużej zahaczyły też o Sojiro i Akirę ^^^

Ogurek, Vic i KHJ też pewnie nie będą mogli Smile

Omg, właśnie zwizualizowałam sobie Hyun Joonga jak ogląda chiński BOF w tv i zastanawia się co poszło źle xP

EDIT
hah, ciekawa jestem, czy NOWY tytuł zmieści się w temacie :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 09 lip 2009

Ale moje oczy na dłużej zahaczyły też o Sojiro i Akirę ^^^

Moje też xP Tylko własnie nie wiem czy o Soujiro czy o Akirę xPxP Szybki look na pierwszą stronę: Soujiro - zdecydowanie :P

Omg, właśnie zwizualizowałam sobie Hyun Joonga jak ogląda chiński BOF w tv i zastanawia się co poszło źle xP
Zwizualizowałam to sobie i przypomniała mi się scena z Antique jak Ji Hoon spadl z krzesła :P:P:P:P:P i ... też spadłam z krzesła ;)

Edit:
hah, ciekawa jestem, czy NOWY tytuł zmieści się w temacie

Spadłam z krzesła, znowu xPPPPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 lip 2009

Moje też xP Tylko własnie nie wiem czy o Soujiro czy o Akirę xPxP Szybki look na pierwszą stronę: Soujiro - zdecydowanie Razz

Hah, właściwie jeszcze nie doszłam do tego który jest który xP Ale widzę Day, że znowu krążysz wokół tej samej postaci xD
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 09 lip 2009

Zobaczyłam MV i padłam...

To będzie ciekawe doświadczenie. Tsukasa/Jun Pyo wydaje się być zabawny :D Jeżeli chodzi o Ruiego/Zdzicha to coś mi się wydaje że jego stosunki z Makino/JanDi będą podobne do tych z BOFa niż z HYDa (HYD był najbardziej komfortowy, nie było żal że Makino nie jest z Ruim :D). Ale uwagę zwróciłam na Herbaciarza ;) chyba najlepiej tam wygląda i mam nadzieję że skończy soulmateowo a nie "w tył zwrot" ;)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 10 lip 2009

Chyba zlokalizowałam źródło mojej nagłej ogromnej miłości do chińskiego Tsukasy xP No bo, czy on nie jest podobny do Takeshi Kaneshiro ^^^^
NO jest! A na tym zdjeciu tak wybitnie mi sie przypomniał Chungking i Fallen Angels ze.... aż wrzuce zdjecia dla porównania ;);)
Obrazek vs. ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 lip 2009

Kurna, wiedziałam, że mi kogoś przypomina ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 10 lip 2009

zapowiada sie ciekawie jeszcze ta aktoreczka b. ladnie ja ubierali przynajmniej jak narazie
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 10 lip 2009

Zobaczyłam do końca to MV i chyba się wkręciłam (wychodzi na to, że wczoraj byłam zbyt zmęczona na takie rzeczy ;)), nie mniej chodź by się miało walić i palić to się to zobaczy bo oj już mi się podoba xD (ciekawe czy podczas oglądania tego pobijemy temat z BOF'a :D)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 lip 2009

Ale LOL :D

Już zmieniam tytuł w poście :P H4 hahahahah :D :D :D. O LOL :D Nie mogę się uspokoić :P

Czy ci panowie utworzą kolejny boysband? Np, no nie wiem skąd mi sie to wzięło, nazwą się H4? :D (Ale nawet niezła piosenka..., tylko oni nie potrafią spiewać :P)

Tsukasa jest ekstra :D Lepiej się prezentuje, niż na zdjęciach :) Chyba jego urok na mnie działa :D (Tylko ma za dużą głowę, jak sobie tak maksymalnie na pion postawił te włosy :D)
Makino też ładna dziewczyna, zobaczymy, ale ładnie razem wyglądają i to najwazniejsze...
Rui ze swoją zaciętą mina kogoś mi przypomina, ale szczerze: wygląda jak kapeć :P Nie mogę na niego patrzeć... I te włosy... Kurcze, to chyba bedzie pierwsza wersja, w której na samym poczatku nie będę kibicowac Ruiemu (zawsze tak mam :D Do 3 odcinka Rui/Zdzich, potem już tylko Tsukasa :P)
Nie wiem, czy to Sojiro jest z ta chłopięcą misiowatą buźką, ale przypomina mi trochę Bummiego :)
Akira mnie nie powalił, tak szczerze :)

Meteor Garden nie zdzierżyłam niestety, ale to chyba zacznę oglądać, z czystej ciekawości :P W końcu HYD to mój konik :D Nawet ten głupi film obejrzałam z paskudnym Ruim.... Kurde, czuję że prędzej czy później zrobię 3 podejście do Meteora, ale dopiero po tym :)

Również postuluje:)

Let's watch Let's watch meteor garden together together!!!! :D

PS Jak już sie zacznie, postaram sie być obektywna i nie porównywać wszystkiego z Junem Matsumoto :D Moje postanowienie sierpniowe :D

PS2 Ale fajne zdjęcia ;) http://www.youtube.com/watch?v=_nB-ghgQ ... re=related
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Ten temat już wywołuje u mnie niezdrowe napady chichotu ;);) Zaczynam isię bać co to bedzie w sierpniu :D:D:D

Eggie, a mi się podoba odstajaca fryzura Tsukasy ;) Pasuje do niego. Wszytskie ich fryzury są sztywne od lakierów, żelów czy innych paskudztw... Poprostu... na razie wszytsko mi sie w nim coraz bardziej podoba... O ja wstrętna ;) MatsuJuna to porzucilam juz wieki temu, ale tak sie zarzekałam ze uwielbiam Jun Pyo a tu ;););)

Obejrzałam sobie też te zdjęcia i umarłam przy kolorze włosów tego ostatniego z H4 xPPP I dopiero teraz zwróciłam uwage na mundurki... One są dokłądnie koloru naszego forum ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 lip 2009

Trochę offtop, trochę bardzo na temat xP

ale szczerze: wygląda jak kapeć Razz

Zabita, zabita, zabita. Oglądam te fotki na yt i cały czas powtarzam kapec kapec kapec ;P

I dopiero teraz zwróciłam uwage na mundurki... One są dokłądnie koloru naszego forum ;P

Myślisz, że się nami sugerowali? xD

Hah :D To już nie wiem czy o tym w ogóle wspominac bo... oprócz chińskiej wersji jest też zaplanowana filipińska i właśnie czytam, że wietnamska też :d I jak patrzę na ludzi, którzy mogą byc w castcie to ... jest całkiem hot ;D Tzn przewidywany Rui jest baaaardzo HOT :D A Sojiro na tej jednej fotce wygląda jak Woo Bin xP hah :D:D Okeej sugerowani panowie na Tsukasę trochę mnie martwią xP Ale z nim to zawsze same problemy xPPPP

Na wietnamczykach się nie znam, ale Ci wydają się baardzo okeej xP
http://www.soompi.com/forums/index.php?showtopic=300154
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Myślisz, że się nami sugerowali? xD

Kto wie?? xPPPP Ale bardziej chodziło mi o to ze sa takie niebeiskie ze aż oczy bolą ;P (nie zebym narzekała na kolor forum ;P ale czasem faktycznie troche mi za niebiesko xD)

I kurcze korci żeby kontynuować ten offtop bo zoastałam zabita przez Akirę... on to dopiero wygląda na napompowanego xP O kandydatach na Tsukasę chyb anie wspomnę ;P Nie no muszę, wygląd jak z wczesnych lat 90-tych i tacy mięśniacy i ta koszula z siateczki na jednym _^_
To ja już wolę nasze chińskie, japońskie i koreańskie chudzinki ;P:P:P:P
Ale Rui nadrabia za nich - baaaaardzo hot :D:D:D No i Soujiro ze swoimi wielkimi oczami ;););) Ale oni poprostu bardzo chińsko/japońsko/koreańsko (niepotrzebne skreslić xP) wyglądają. A wydawało mi się ze umiem "na oko" określić narodowość. I właśnie padła w gruzy moja teoria xDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 lip 2009

Wklejcie tu kilka ich zdjęć, śladem offtopu, pliz :) Bo nie chcą mnie na soompym i nie jestem zalogowana :P

No a co, nie kapeć? :D
Kurcze, ten co go miałam za baby face Sojiro to jednak Akira :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 sie 2009

Chyba dziś dopadła mnie fotkowa mania ;D

Zacznę od tych słodziaków :D Dream Team znowu rządzi :D:D Ajjj <3<3<3
Spoiler! Obrazek

Niech mi ktoś powie, który to Słodziak jest bo zapominam xDDDD