[2009] Let's watch meteor shower together

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 04 sie 2009

Za mało Tsukasy!! ^^

No owszem fryzury obu (Tsukasy i Ruiego (Zdzicha brzmi lepiej i łątwiej odmienic xD)) są spełnieniem najgorszych koszmarów kazdego stylisty ^^^ Ale Tsukasa swoją lepiej prezentuje ;);) i ma więcej wyrazu, niz ulizany Misiek Zdzisiek ;);)

A kto to Słodziak?? Bumiś czy Łubinek??
Bo to odpowiednik Bumisia bedzie - jeśli o to chodziło w Twoim pytaniu ^^
A tak w ogóle to <piiiiiisk> jaki on słoooodki ^^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 sie 2009

Słodziaki to oni są obaj ^^^ Ale ten wyjątkowo świetnie wyszedł na tych fotkach. <3<3 Mam teorię, że pomalowali mu na yy czerwono włosy by go odróżnić od Łubina xDDD Bumiś mówisz? :D

Niestety Tsukasy na składzie nie było ;< Jak coś znajdę to wrzucę ofc ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 sie 2009

Uch, Rui jest po prostu ob-rzyd-li-wy! Nie mogę na niego patrzeć :P
I jeszcze ściągają pomysły z plakatów koreanskich :D wstyd :D

Szczerze, to jedynie okpowiednich Sojiro mi sie podoba, ale on z kolei wo óle nie wygląda mi jak Sojiro, a to przez Bumisia, który mi zapadł w pamięci. Teraz chłopak który tu gra Akirę powinien według mnie mieć rolę Sojiro :D
uch, musze znów przypomnieć sobie 2 sezon HYD.

Zdjęcia są całkiem miłe... Czy ktoś już wie na pewno, kiedy zacznie się emisja? :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 sie 2009

Gdzieś przewinęła mi się data 8 sierpnia ^.^
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 08 sie 2009

ehhh az sie zmeczyłam klikaniem aby powiadomic ze na wiki jest juz pierwszy part 1-ego epka!!!!!

edit: i nic nie skumałam o co tam chodzi... jakas masakra
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 sie 2009

http://asianfanatics.net/forum/index.ph ... pic=604823

Tu kilka fotek, garść info o aktorach i trochę więcej o drugoplanowych postaciach (już można zaczac sie uczyć tych skomplikowanych imion... :P)
Bardzo zdziwił mnie fakt, że drama ma aż 33 odcinki... To dosyć dużo, no ale Meteor garden też miał sporo... Oby tylko nie przekombinowali, bo jak sie "tylko" inspirują, to pododają tyle wątków, że człowiek sie nie połapie :P

Musze powiedzieć natomiast, ze po pierwszym preview na viiki, nie jestem zachwycona. No chyba, że ten fragment, to jest jakiś wycięty ze środka... Wszystko się toczy za szybko, Tsukasa ma tragiczny głos i w ogóle, o co chodzi z tą nogą w gipsie i jego uprzejmości i pobłażliwością, żeby w następnej scenie zbesztać ją w różowym kapeluszu? :P

I grożna mina Akiry, któy wygląda jak dzieciak? Ale LOL...

Pytanie do zoreintowanych: ktos to subuje? Skądś to edzie można sciagnąć?
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 11 sie 2009

eh nic nie moge zrozumiec o co tam chodzi. wszystko jest tam strasznie wymieszane i pokrecone.
ps. ktos to oglada??
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 sie 2009

Ja oglądam i niestety, musze przyznać, że jest to kompletnie inne, niż sobie wyobrażałam. Na razie jestem w połowie 1 epa, bo trochę napisó brakuje, a mnie silnej woli, żeby to dokończyć...

Dziewczyna jest ładna, i Tsukasa nawet może być, ale Mu Lei, której od razu przechrzciłam na Mułka, jest tragiczny! Tragiczny! Jak ona mogła do niego zapałać taką miłością? jak ktokolwiek moze mówic, że oni sa przystojni? :D No i ten dzieciak robiący groźne miny... Jezu!

Co mnie jednak najbardziej razi to to, że to wszystko zrealizowano w jakijś paranoidalnej komediowej wersji. F4 miło być straszne przez swoją głupotę i okrucieństwo, a nie chłopak wyrzuca własne buty przez barierkę przy dźwiękach rodem z kreskówki....

Hahahaha, 40 min, tsukasa własnie sobie nagrabił u H3, rozwalając buty Sojiro.... *I'm confused...Musze przestać porównywać!*

Pociągnę to może jeszcze, bo może się cos ruszy, ale na razie wybitnie mi się nie podoba, nawet bez kontekstu i porównania do Hanadanu. Nawet nie chce isię sciagac, bo na pewno do tego nie wrócę, Viiki wystarczy.

EDIT:
1. Mułek księciem na białym koniu? Akira komputerowym Billem Gatesem? Ło matko....

Coi za rozumiem z tego to: On się dostała do Aliceton, która jest uniwerkiem z akademikami i się zaprzyjaźniła z jakąs inną panienką, któraj uż wszystko o szkole wie (ale skąd, jeżeli obie sa pierwszoroczne?). na razie mamy H3, którzy wszystkich wkurzają, bo chcą sie wydostać ze szkoły. A Tsukasa dopiero do skzoł przyjdzie.... (Czy aby kompozycja 3, albo raczej 4,jedności, nie została tu zaburzona? :P). I od kiedy Sojiro jest taki agresywny? Może to jednak on tu gra Tsukasę?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 sie 2009

Eliza pytała o napisy, a ja odpowiem tutaj ^.^

pojawiły się napisy do pierwszego odcinka, więc jest szansa, że będą i do reszty ;)

http://www.mediafire.com/download.php?zjgifygtonw

RAW
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 12 sie 2009

Kawałek 1 odcinka na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=4FEYGT6YJAI

Hmm.. chiński i chińskie dramowe produkcje stanowczo do mnie nie przemawiają ;/
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 12 sie 2009

A do mnie przemawiają, szczególnie chiński (w końcu będę go studiować xPP), bo chińskie produkcje bywa, że nie ^^

Margot skoro tak Ci się nie podoba chiński to jak możesz zdzierżyć tyyyyyle chińskich filmów? ^^

Ale w sumie napaliłam się trochę na "Let's watch meteor shower together" (gosh co za tytuł :shock: ) tylko lekko mnie zniechęcił post Eggie, jedynej osoby oglądającej to jak na razie. Ale i tak jak jakość będzie dosyć ładna to ściągnę i przekonam się sama :D

Ale uhhh, ten Rui :/

edit
A! No i zapomniałam ponowić propozycję:
Let's watch "Let's watch meteor shower together" together!!!

Mam nadzieję, że będziecie oglądać :roll:
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 12 sie 2009

Margotka pisze:A do mnie przemawiają, szczególnie chiński (w końcu będę go studiować xPP), bo chińskie produkcje bywa, że nie ^^

Margot skoro tak Ci się nie podoba chiński to jak możesz zdzierżyć tyyyyyle chińskich filmów? ^^

Mam nadzieję, że będziecie oglądać :roll:

szczerze to w filmach w ogóle na to nie zwracam uwagę (nie wiem czemu, ale w ogóle nie słyszę chińskiego, tylko skupiam się na historii, aktorach, scenerii etc. uwielbiam filmy Wonga)
nie mniej jednak jak widzę jakąkolwiek dramę chińską to ja nie wiem czemu ale całkowicie to do mnie nie przemawia... wiem, jestem dziwne dziecko :(
ja rozpływam się tylko jak słyszę japoński (normalnie miód dla moich uszy) później jest koreański, ale za nic nie mogę się przekonać do chińskich dram ;/
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 sie 2009

Margotka pisze:Ale w sumie napaliłam się trochę na "Let's watch meteor shower together" (gosh co za tytuł :shock: ) tylko lekko mnie zniechęcił post Eggie, jedynej osoby oglądającej to jak na razie. Ale i tak jak jakość będzie dosyć ładna to ściągnę i przekonam się sama :D

Aboslutnie masz rację, ja też zerknę jeszcze raz, jak już napisy bedą i wersja jakaś porzadniejsza... Ale ja zmoją fiksacją na punkcie HYD musiałam sie dorwać wcześniej :D To zobaczyłam mnie nie zachwyciło, ale akcja się zwykle rozwija :P
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 sie 2009

Let's watch "Let's watch meteor shower together" together!!!

Ufff, Margotka będzie ciężko :D

Właśnie skończyłyśmy z siostrą pierwszy odcinek i...bolą nas poliki xD Na serio... od dwóch lat siedzę w dramach, ale takiej głupoty jeszcze nie było xD xD xD Odcinek trwał jakoś tak 56minut i nie było minuty byśmy nie wybuchały śmiechem z zażenowania, głupoty, beznadziei, nieprofesjonalizmu i co tam jeszcze. :roll: Mnóstwo scen przy których dosłownie trzeba zrobić pauzę by dojść do siebie i oglądać dalej ten absurd. Myślę, że jakbym miała wymienić głupoty z pierwszego odcinka to byłby mój najdłuższy post na tym forum ever. xDDD

Mu Lei, której od razu przechrzciłam na Mułka,

bosh ;o dokładnie! Odezwał się dwa razy i za każdym razem jego wypowiedź brzmiała tak:
1 do Tsukasy -> Jesteś niegrzeczny i niewychowany!
2 do Makino -> Jesteś niegrzeczna! Ale nie jesteś kompletną idiotką bo potrafisz liczyć. *po czym sobie poszedł xDDDDDD*

Generalnie historia idzie swoją drogą i jakoś tak mało ma wspólnego z HYD (może lepiej już tych dram nie utożsamiać ze sobą? XD). Ale już mniejsza o to. Jeśli miałabym dalej oglądać to 'show' to tylko i wyłącznie ze względu na agresywnego Sojiro <3<3<3 Chłopak im się udał :D (nie rozumiem dlaczego nie mogli z niego zrobić głównego? ^^^)

No, więc jak się znajdzie 'kolejny' odważny by obejrzeć tą dramę to będzie wiedział o co chodzi, dlaczego takie wrażenia a nie inne.... Bo tego dokładnie się w słowa obrać nie da! xDDDDDDDD

Anyway, fighting! xD

ps lol, właśnie sciągnął mi się drugi ep xDDDDDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 sie 2009

Hehe, no właśnie. ja też wolę udawać, że to pośmiewisko nie ma nic wspólnego z HYD :P

Sojiro udał im sie wybitnie i również tylko on trzymał mnie przy życiu (co nie znaczy, że nie mdlałam za kazdym razem, jak otwierał usta, bo to było... masakryczne :D), ale Kapeć vel Mułek przebił wszystkich. ZOstawił ich daleko w tyle.
*On jest TRA GICZ NY*

PS http://www.pinoyexchange.com/forums/sho ... p=37191387 Nowe zdjęcia i wyjaśnienie H4 ---> H czyli Hua, czyli kwiat po mandaryńsku :P (Nie rozumiem, czemu wszyscy mogli zostawić po anglijsku, a ci musieli sie przemianowac, ale to chyba pozostanie kolejną z tajemnic tego porabanego serialu :P)

Wróć do „C-drama”