[2009] Let's watch meteor shower together

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 sie 2009

Jedno jest pewne, wyszło z tego coś innego, niekoniecznie złego, ale czy rzeczywiście dobrego?

Na pewno Śmiesznego :D

Zwłaszcza jak się poczyta genialnie śmieszne komentarze Eggie.

Mam nadzieję, że to komplement i z góry dziękuję :) Skoro jesteś na 1 epie (który mnie też z lekka załamał), to jak przejdziesz dalej dostrzeżesz ten absurd w całej okazałości :D

Ogólnie, w mym prywatnym rankingu absolutnie nic nie przebije chemii między IM & MJ, po prostu to jedna z moich ulubionych par, w dodatku fantastycznie się wzajemnie uzupełniająca. A może to wynik tego, że MatsuJun fenomenalnie zachował subtelną równowagę między butą i arogancją, a delikatnością i wewnętrznym zagubieniem. Jedno jest pewne, na tym etapie stwierdzam, że Japończycy postawili w tym wypadku bardzo wysoką poprzeczkę i ciężko będzie ich dogonić pod względem tej adaptacji.

Dziękuje, po prostu dziękuję, że to napisałaś, bo już myślałam, ze jestem sama na swiecie :D HYD rządzi a BOF oglądałam w kontekście porównawczym i trochę jako ciekawostkę - główna bohaterka wygląda staro, a Ju nPyo ma okropnie długi nos, upodabniający go do sępa :P Może az tam bym nie pojechała po aktorskie, ale po fabule owszem i sądze, że daleko im do japońskiej adaptacji :)

trzeciego mało co widać

Wydaje mi się, że tutaj bedzie to bardziej rozwinięte - nasz Bill Gates aka Akira ma PROBLEMY RODZINNE. :P

Ten ostatni wygląda jak skrzyżowanie świnki, udomowionego psiaka i osiołka na sterydach

No kapeć, po prostu kapeć.

Pytanie: czy ten kto kompletował tę obsadę składającą się z dziwnych i zarazem specyficznych indywiduów posiadał może oczy, albo choćby jakiś zmysł orientacyjny?

Powiem ci, że jak sie dłużej w nich wpatrujesz, to ShoteGun jest wcale niezły, a Idol musi być chyba dosyć przystojny, gdy jest poza planem (te jego włosy...!). Gdyby Bill zrobił sobie coś z tą grzywką to przestałby wyglądac jak dzieciak, bo go obczaiłam gdzieś.

Ale Muł pozostanie Kapciem :P

Je jestem w pewien masochistyczny sposób, który jak już mówiłam, broń boże nie ma nic wspólnego z moim ukochanym HYD, więc z niecierpliwością czekam na napisy do 4 epa :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 15 sie 2009

Kurcze, ja tu widzę jestem mega w tyle?
Nawet nie wiedziałam, ze rozpoczęli emisję tego a tu już... pewnie ze 14 epów? xPPP ale subów chyba mniej, nie? Niech mnie ktoś oświeci xP
Tak czy inaczej to wszystko dlatego, że kiedyś było wielkie 'halo' o tą wersję i było powiedziane, że muszą minąć 2 lata od emisji ostatniej (koreańskiej), a tu co? Dupa zbita xP

Eh, sama nie wiem czy to zacząć oglądać czy nie. 36 epów to trochę mnie przeraża...Wygląd bohaterów również...
No ale przeczytałam jeden komentarz (Eggie :P) i brzmiało to ciekawie... tak... zabawnie...

Rany... i co tu począć? xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 15 sie 2009

Tak czy inaczej to wszystko dlatego, że kiedyś było wielkie 'halo' o tą wersję i było powiedziane, że muszą minąć 2 lata od emisji ostatniej (koreańskiej), a tu co? Dupa zbita xP

Biedna Devi. Żyłabyś w nieświadomości przez dwa lata :hug:

Eh, sama nie wiem czy to zacząć oglądać czy nie. 36 epów to trochę mnie przeraża...Wygląd bohaterów również...

Pierwsze dwa epy trwają 55 minut, reszta po 35 więc wiesz :D

Jak narazie wyszły napisy do 3 odcinków, na viikii pewnie więcej, ale nie sprawdzałam. Anyway, tu masz linka ^.^ ->http://community.livejournal.com/jdramas/tag/meteor+shower
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 15 sie 2009

Dzięki ;)
A z viikii akurat nie korzystam. Nie lubie streamów xP

Biedna Devi. Żyłabyś w nieświadomości przez dwa lata hug

Nie no, nie byłoby tak źle xP
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 sie 2009

Na viikii jest słaba jakość. Właśnie sprawdziłam, nawet bym se obejrzała, a jak by były do ściagnięcia to jeszcze raz (bo ten serial rzadzi :D :D), ale chociaż mają już suby do 8 epów, to wszystkie linki "złamane". Nie wiem, czemu padły nagle te widea....

EDIT: Jestem uzalezniona. Ciągle sprawdzam, czy już wrzucili 4 ep :P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 sie 2009

Łoo, zaczęłam przeglądać ten topic i chyba się skuszę, co prawda dotąd nie nadrobiłam wersji koreańskiej i tajwańskiej ale myślę ze zrobie sobie hardcorowy seans i będę wszystko na raz ogladać (poszukam jeszcze gdzie ja tam miałam japońską wersję^^), myślę że po tym wszystkim razem wziętym to mi sie psychika skrzywi już nieodwracalnie, zwłaszcza patrząc po tym co tu piszecie, mam nadzieję ze mój net wyrobi ściągnąć dziś i jutro wszystko bo od pon znów przez 2 tyg będę miała braki netowe:/
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 16 sie 2009

4 ep nie był może już taki śmieszny, ale wreszcie zawiązał jako taką intrygę.
Do każdego z panów czuję już sympatię, mniejsza lub większą. SG i Idol sa w dalszym ciagu postaciami komicznymi, ale już Billy jest postacią tragiczną :P mam nadzieję, że rozwiną trochę ten wątek z bratem, bo robi sie ciekawie. No a Kapeć to Kapeć. Pomijając wygląd i jego "wczuwanie się" w muzykę :P jest w porządku całkiem. Ale na obiekt westchnień się nie nadaje.
Niestety Shizuka nie spełniła moich oczekiwań ale nie jest też taka brzydka. Jestem dosyć ciekawa jak to sie potoczy wszystko, skoro w zasadzie wiem tylko mniej więcej co sie hipotetycznie może zdarzyć. Chyba dlatego jest aż tyle epów, wprowadzają w akcję od samiuśkiego począteczku...

Wrażenia z 4 epa (bo zapisuję w dalszym ciagu) :P

- 4 minuta i już trzba powtórzyć "I kto tu jest teraz Bruce'em Lee?" To nawet jan Di ledwo kopnęła Jun Pyo z półobrotu, ale najwyrażniej tutajsza Tsukush walkę ma we krwi :P
- Po prostu strategie Idola do pokonania Hippo przypominają mi Ogurka z Binbo Danshi :D Nigdy nie skutkują i w tle leci komediowa muzyczka :D
- "Use you brain, use your brian" :D Teraz Mułek został mistrzem telepatii :P
- Tak i sie przypomniało a propos grania na pianinie Muła - wyszłam z teorią, że nowa naucxzycielka muzyki jest a/jakąś jego ukochaną lub b/ zakocha sie w niej, no bo w końcu Rui musi mieć swoją Shizukę, nawet taki pokręcony kapeć jak ten :P
- O LOL... Mułek teraz robi za Romea. Choćby nie wiem, jak brzydki, zdecydowanie ma nawięcej ..."twarzy" :D
- Każda rodzina w każdej wersji HYD doprowadza mnie do szału :P Ani to śmieszne ani potrzebne :P
- Hippo wzdychająca do Mułka = banan na mojej twarzy. No sorry, ale ja po prostuw to nie wierzę :D
- Idol i soul-searching :D
-Ha! Duan Mu już poleciał na nauczycielkę! Wiedziałam!
-Bosh, ten wujek z obsesją na punkcie pieniędzy ma być 3 ramieniem trójkąta z Mułem i nauczycielką? Grrr!
-Od razu widać, że to nie ona gra. Jako osoba mająca za soba 5 lat pianina mogę powiedzieć tylko tyle: nikt by nie zagrał z takimi paznokciami. :P
- O LOL, jak Mułek sie wczuwa :D :D :D :D :D
- No wreszcie ShotGun sie pogibał trochę :D Niestety, Yuki jest bardzo średnia :P Chyba ma coś z okiem... Mina SG, kiedy usłyszał, do kogo przyszła :D
-To dziwne, ale ja nigdy nie pomyślałam o F4 jako o gangu. Nigdy nie przyszło mi do głowy to słowo :P Coś w tym jest :P
- Billy jest postacią tragiczną :P
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 sie 2009

Wiem, że nikt tu nie ma takiego świra jak ja na punkcie tego serialu :P ale jakby komuś się podobał OST to tutaj link :)
http://community.livejournal.com/jdrama ... tml#cutid1

Jak sie wczytacie głębiej, to wyjdzie, ża każde z nich zaśpiewało jedną piosenkę, a serialowy Bill Gates to nawet skomponował :)

EDIT:
Insertowa piosenka Love's waltz spiewana przez Hippo i Kapcia.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 18 sie 2009

Ja już teraz mam tylko dosciągania to Buzzer Beata no i Lady, jak sie zacznie... Ach, i Dream. Ale to tylko 4 odcinki tygodniowo + Meteor nieregularnie :P

Już na 11 epie? Zdradź nieco: Idol wreszcie zaczyna sie interesowac Hippo czy wciąż uprzykrza jej życie? :P

A propos OST:
Odsłuchałam sobie go dokładnie i stwierdzam że mi sie bardzo podoba :) Raczej wolne piosenki są, ale to nie przeszkadza :)
Openingowa w całej krasie jest moja ulubioną chyba, ale piosenkę spiewaną przez Zhanga Hana i Wei Chena też bardzo lubię. Zheng Shuang niestety nie umie spiewać, pozostali panowie też ok, tylko piosenki trochę mi nie leżą. No i piosenka końcowa też miód :)
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 18 sie 2009

hm oj ile sie działo b. ciekawe te odcinki były uwaga BIG SPOJLER w ciagu dwuch odcinków były juz dwa całusy i to jakie. szczerze ciekawie maja zrobiona ta serie nie przesadzaja z rozrzutnoscia nie chwala sie tak swoja kasa jaka posiadaja no i sa calkiem normalni :P
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 18 sie 2009

Uh, własnie skończyłam 1 ep... skusiłam się właściwie z ciekawości. Co mogę teraz powiedzieć?

- oglądając to mam wrażenie, jakby oglądała to z dubbingiem _^_
- ShotGun rlz!!!
- Mu-łek... - jeeeeesuuuuuuuuu, czy ci od castingu mieli oczy ?!?!?!? To jest jakaś totalna porażka O.O
Idol w sumie całkiem spoko, Bill Gates ujdzie a ShotGuna już skomentowałam wcześniej xP Tylko ten Muł... nawet ciężko mi sie na niego patrzy nie mówiąc już o wmówieniu sobie, że jest ciachem...
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 18 sie 2009

Powiem, że chciaż ja byłam gotowa (i nadal jestem, jeśli chodzi o postać) naskoczyć na Muła pierwsza, to Yu Huoming w swojej normalnej fryzurze, chociażby z PV czy innych zdjęć, nie wygląda tak najgorzej :)

Czemu czemu czemu te hardsuby tak wolna wychodzą ;D? Z drugiej strony, może i dobrze, bo co za dużo to niezdrowo. Olałabym wszystko, łącznie z pracą pewnie :P
Ach te emocje :D jestem ostatnio ciekawa, jak sie potoczy wątek ShotGuna i małej przyjaciółki Hippo :P Była już wersja romantyczna i wersja obsesyjna LOL :D

EDIT:
Check out this foto :P
http://wiki.d-addicts.com/Yu_Hao_Ming ---> nie jest aż TAKI zły :) Tylko czemu wybrał sobie na angielskie imię Szynka? :D :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 18 sie 2009

jestem ostatnio ciekawa, jak sie potoczy wątek ShotGuna i małej przyjaciółki Hippo Razz Była już wersja romantyczna i wersja obsesyjna LOL Very Happy

No właśnie, też jestem tego ciekawa bo co prawda widziałam dopiero 3 epy ale na końcu 3go było coś z nimi w zapowiedzi xP Przynajmniej teraz wiem kto jest niby tym odpowiednikiem Akiry z Jap. wersji bo do tej pory to cały czas się zastanawiałam nad tym...

Mam wrażenie, że przez ShotGuna znowu moją ulubioną parą będzie drugoplanowa xP Tylko mam nadzieję, że nie potraktują ich po macoszemu ;x

Powtórzę się ale... ShotGun rlz! Te jego miny i odchyły mnie rozwalają xP

nie jest aż TAKI zły Smile

Nie no ja już w dramie zauważyłam, że on potrafi wyglądać jakoś sensownie... szkoda tylko, że przez ułamki sekund (tj. nadal to nie jest jakaś rewelacja ale przynajmniej da się na niego patrzeć...). Te włosy które on ma w dramie to jakiś totalny niewypał :/
(już choćby w Twoim banerze, Eggie, on wygląda jakoś w miarę normalnie...).
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 sie 2009

Devi pisze:Nie no ja już w dramie zauważyłam, że on potrafi wyglądać jakoś sensownie... szkoda tylko, że przez ułamki sekund

Przez ułamki sekund :D No tak :D Rekompensuje sobie dobrym głosem, bo wcale nieźle śpiewa :)
Przede wszystkim nie wiem, co to za szał, że Rui musi mieć rude włosy. Hao Ming jest po prostu ofiara tego powtarzającego sie trendu :D :D
(... ha, nie sadziłąm, że będę go bronić :P)

BTW, 5 ep jest up!
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 sie 2009

Nie bede już robić notatek bo to sie robi męczące :D Ale jest tyle genialnych tekstów i sytuacji... :D
Od wodnek pobudki po "boga egzaminów" :D Ach, te odcinki są coraz lepsze....
Okularki SG rodem z AnD :D Spy gadżety :D Miny ShotGuna :D Uch, ten serial jest nie do wypowiedzenia :D A zdolności naukowe Idola mogłby sie zmieścić w łyżeczce :D
LOL, jak sie zabukowali w samochodzie, niczym film akcji :D
"To jak otwarcie trumny i krzyczenie "Aresztujcie złodzieja!"" :D Słowo daje, nie wiem, kto pisze dialogi ale powinien dostac oskara :D SG rządzi!!!!
Wydaje mi się, że XiaoHai wreszcie zaczyna "dostrzegać" Hippo :)

Uch, zamieniam to w jakiś pean znowu :P Tak czy inaczej, nie mogę sie doczekać kolejnych epizodów :)

Wróć do „C-drama”