[2009] Let's watch meteor shower together

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 09 kwie 2010

W końcu obejrzałam- ta wersja czasami mnie nudziła; za czesto bawiłam sie suwakiem<bije sie po łapkach> :) ale moze to moja wrodzona niecierpliwość ,ogólnie drama swieta i fajnie że wszystkie wersje sa inne:)
hmmm zauważylam ze zawsze jak Tsukasa traci pamięcto to ja od tego momentu wymiekam, nie ważne ktorą wersje ogladam zawsze rycze :)
Ogólnie siesze sie że skończyłam ogladac bo miałam obawy, że tej wersji juz mi sie nie uda do końca obejżec...... ciekawe co bedzie sie działo w kolejnej serii.... (nie moge sie doczekać) :)

Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 09 kwie 2010

ten wujek jest z odcinka na odcinek co raz bardziej wkurzający :evil:
no i wreszcie na scenę wkracza mamuśka, tutaj nie jest taka wredna, jak w innych wersjach :)
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 10 kwie 2010

Ten wujek byl straszny ,tez mnie delikatnie mówiąc denerwowal:) natomiast polubiłam siostre Tsukasy. (czy jak mu tam bo juz się w tych imionach gubię:) )
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 11 kwie 2010

22 odcinek, tatuś Yun Haia jest świetny i w końcu ma on w ogóle ojca, w innych wersjach, nawet jak był, to gdzieś tam daleko, a tu nie dość, że jest, to staje po stronie syna i jak się dowiadujemy sam był biedny, matka Yun Haia musiała też sprzeciwić się swej rodzinie, żeby go poślubić, jak widać nieposłuszeństwo rodzicom jest tu rodzinne :P

ogólnie ta seria jest naprawdę fajna, choć seria ma sporo odcinków, to jakoś szybko lecą bo są krótkie, co drugi tylko troszkę dłuższy :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

totalnie wkurzające, jak można dawać odcinki w większości bez napisów?
jak Yun Hai rozstawał się w deszczu z Yu Xun, to jeszcze przebolałam brak napisów, w końcu czy powiedzieli tam coś bardziej różnego od tego co w innych wersjach? Ale teraz, to mam dość, Xiao Yu rozmawia z Shangguanem (po tym jak mu wyznała uczucia) i ja nie wiem o czym oni mówią :cry:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 11 kwie 2010

nio niestety nie wszystkie party byly tlumaczone :/ czasami byly zle dopasowane i to tez denerwujace strasznie, dlatego czasmi bawilam sie suwakiem.Nie rycz tylko ogladaj LOL ja tez nie rozumiałam:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 kwie 2010

Wcześniej wszystko było na miejscu,.... szkoda planowałam to jeszcze raz obejrzeć... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Pino pisze:nio niestety nie wszystkie party byly tlumaczone :/ czasami byly zle dopasowane i to tez denerwujace strasznie, dlatego czasmi bawilam sie suwakiem.Nie rycz tylko ogladaj LOL ja tez nie rozumiałam:)

toż oglądam :P takie rzeczy mi nie przeszkadzają, choć denerwują
jak się napaliłam na HYD Final, to nie czekałam nawet na napisy ang, tylko obejrzałam najpierw bez :D choć akurat tu nie było się na co napalać :?
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 02 maja 2010

Właśnie zaczęłam oglądać Meteor Shower, jestem dopiero po 2 odcinkach a już mi się podoba :D
główna bohaterka jest zadziorna, może być ciekawie.
chłopacy w chińskiej wersji F4 są tak przystojni, że mogłabym tylko na nich patrzeć xD oczywiście poza tym, co gra Rui'ego, bo on akurat wogle mi się nie podoba :P

EDIT:
No i skończyłam :D Dzięki Bogu, że oglądałam to, kiedy akurat miałam wolne od szkoły, bo inaczej trudno byłoby mi się od tego oderwać.
W sumie Meteor Shower mocno się różni od innych wersji, dlatego nawet nie porównywałam, starałam się oglądać jako zupełnie inną dramę. Podobało mi się, że było aż 36 odcinków i mogliśmy zobaczyc stopniowo rozwijające się uczucie pomiędzy dwójką głównych bohaterów. Denerwowało mnie czasem, jak Tsukasa/Jun Pyo w jednym odcinku nienawidzi Makino/Jan Di, a w następnym już świata poza nią nie widzi. Tak samo było z Makino/Jan Di, która tak kochała Rui'ego, a po chwili nagle ją oświeciło, że jednak kocha innego. A tutaj było wszystko takie stopniowe.
Dobrze w sumie, że zrezygnowali z większości wątków typowych dla HYD, jak np. psycho koleżanka. Tylko niestety tą nieszczęsną utratę pamięci musieli zostawić xD
i OST świetny, długo pewnie będę go słuchać.
Ogólnie drama mi się bardzo podobała, nie mogłam się oderwac, a teraz będę z niecierpliwością wyczekiwać na sierpień i 2 sezon xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 01 cze 2010

wzięło mnie na coś nowego i wybrałam chińszczyznę ^^

jestem na drugim odcinku i już się zakochałam <3
chińskie F4 podoba mi się bardziej niż japońskie. Rui jest straszny, chyba najbrzydszy ze wszystkich F4 jakie widziałam (nie widziałam jeszcze Tw)
a reszta jak ich fajnie ubiorą i zrobią odpowiedni hairsajl to niczego sobie :D

idę oglądać dalej, muszę skończyć przed drugą serią xDD
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 cze 2010

gosq pisze:wzięło mnie na coś nowego i wybrałam chińszczyznę ^^

chińskie F4 podoba mi się bardziej niż japońskie. Rui jest straszny, chyba najbrzydszy ze wszystkich F4 jakie widziałam (nie widziałam jeszcze Tw)

Do drugiej serii jeszcze trochę ^^ Pociesze cię, że Yu Hao ming wygląda o niebo lepiej w drugiej cześci (jak na niego...). A w Vicu z tajwańskiej sie zakochasz, żeby sie zaraz odkochać i zakochać w Jerry'm :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 01 cze 2010

Eggie pisze:
gosq pisze:wzięło mnie na coś nowego i wybrałam chińszczyznę ^^

Do drugiej serii jeszcze trochę ^^ Pociesze cię, że Yu Hao ming wygląda o niebo lepiej w drugiej cześci (jak na niego...). A w Vicu z tajwańskiej sie zakochasz, żeby sie zaraz odkochać i zakochać w Jerry'm :D

no co ty? to w Vicu można się odkochać?
bo ja ciągle nie mogę xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 cze 2010

Jak sie oglądam Jerry'ego i Vica razem, to owszem ^^
W reszcie przypadków - jak się zakochasz w Vicu ,to już niestety sprawa beznadziejna - wpadłaś :D :D :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 01 cze 2010

Eggie pisze:Jak sie oglądam Jerry'ego i Vica razem, to owszem ^^
W reszcie przypadków - jak się zakochasz w Vicu ,to już niestety sprawa beznadziejna - wpadłaś :D :D :D

oj wpadłam :D :D :D
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 07 cze 2010

mi się udało do 18- są na youtubie.
Na Mysoju są uszkodzone do 28 epa. Na viikii też -.-
i mnie skręca bo się zakochałam <3 (cudowny Zang Han mieszka u mnie teraz na tapecie na zmianę z Zhu Zixiao - moje dwie nowe miłości życia ^^)
w ogóle laska co gra Gum Jan Di jest świetna.
I bardzo podoba mi się że wszyscy z F4 mają swoje 5 min a nie tak jak w Koreańskiej (biedny Woo Bin), japońskiej oglądnęłam tylko pierwszą serię i tam podobała mi się tylko ta Pani ze sklepu która miała milion facetów..

no ja się zakochałam i chcę więcej. I więcej Chińszczyzny <3
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „C-drama”