[2009] Black & White

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

[2009] Black & White

Postautor: Piżmak » 24 kwie 2009

Jak woda i ogień:)

Obrazek

Musze przyznać się, że nie jestem fanką taiwańskich dram, aczkolwiek ta przyciągnęła moją uwagę i tak już zostało, ponieważ śledzę ja na bieżąco.
Pojawiła sie całkiem niedawno, więc mozna powiedzieć, że jest świeżutka:)

Fabuła

Pi Zi i Ying Xiong sa para policjantów o charakterach tak różnych jak dzień i noc. Jeden nie robi praktycznie nic oprócz picia ulubionej kawki i mieszkania w luksusach. Informacje pomagające rozwiązywać mu sprawy otrzymuje od tajemniczego informatora, który przesyła wskazówki faksem do pobliskiego baru, w którym to właśnie nasz nierób lubi jadać śniadanka i popijać ulubiona kawkę. Pomijając jego próżność trzeba jeszcze dodać iż jest strasznym psem na baby. Nasz drugi policjant natomiast jest głęboko przekonany, że prawo i sprawiedliwość są filarami państwa i wykonuje sumiennie swoja robotę łapiąc na ulicy przestępców. Dzięki jednej z grubszych spraw obaj są zmuszeni pracować ze sobą i rozwiązać ją, bo narobiło się dużo bigosu. W sprawę okazuje się być zamieszana córka szefa lokalnej mafii, z którą znów policja pozostaje w przyjaznych stosunkach. Rozpoczyna się niezła jazda...

Parę spraw technicznych:

Gatunek: Action, Police
Taiwańscy aktorzy: Janine Chang, Vic Zhou, Xiu Jei Kai
Japońscy aktorzy: Kageyama Yukihiko

Trailer:

" onclick="window.open(this.href);return false; ... re=related

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 24 kwie 2009

Obejrzałam dwa odcinki jak na razie (wiadomo, te co po polsku wyszły xD)
Vic- nie jestem jego fanka, przynajmniej ejszcze, to moja pierwsza dramka z nim :) miałabym kilka uwag, ten jego tik zwycieraniem nosa mnie denerwuje xD , nie przepadam za niektórymi tikami. A po trzecie teraz będzie mi się kojarzył z moczem królika, fuuuuu!!!!
, szczerze powiedziawszy po tym całym zale na tę serię wszędzie spodziewałam się czegoś chyba trochę lepszego, co nie znaczy , że było źle, tylko po tych ochach i ahcach na wszystkich forach moje oczekiwaniabyły dużo większe.
Dawno nic w tych klimatach nie oglądałam i bardzo chętnie obejrze coś nowego. na pewno obejrze dalej, bo jest tyle intrygujacych spraw.... a ten 'czarny bohater' czyli Mark chao ... trudno uwierzyć, żeto debiut dramowy gościa!!!
a! Jesazcze Kingone! Duzo bardziej pasuje mu ta rola niż w Devil beside You szczerze powiedziawszy, lepszy taki świr przestepca niż pierwsza miłośc głownej bohaterki :P On ma taka twarz, ktora idealnie się nadaje na złego xD

To może tyle ode mnie :)
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 kwie 2009

a ten 'czarny bohater' czyli Mark chao ... trudno uwierzyć, żeto debiut dramowy gościa!!!

Masz całkowita rację:) Ja tez byłam w szoku, poniewaz gra całkiem dobrze jak na żółtodzioba. Na forach pisali, aby zwrócić uwage na grę V, ponieważ jego zdolności aktorskie rosna w siłe, aczkolwiek jakoś moja uwaga skupiona jest póki co na marku. Oczywiście z charakteru bardziej podchodzi mi V, poniewaz lubie roztrzepanych i niezdarnych gości, ale wydaje mi sie , że to jest tylko taka maska i potem wyjdzie na jaw pare spraw o których nawet by mi przez myśl nie przeszło, że tak może faktycznie być. Jeśli chodzi o teggo " złego" gościa, to nawet go nie skojarzyłam z Devil beside you, może dlatego, że zbyt dużej roli nie odegrał. Ja oczekuje teraz piątego i szóstego odcinka i oglądam po angielsku. Troszke motywów mi przez to ucieka, ale mam frajdę , poniewaz nie jest to kolejne mydło powidło, na którym trzeba b7yło przewijac do przodu. Mam nadzieję ,że kolejne odcinki nie zawioda twoich oczekiwan:)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 kwie 2009

Ładnie się złożyło bo właśnie niedawno zaczęłam zaciągać, ale jak na złość 1ep się ociąga >< Mam tylko pytanko - gdzie znaleźć 4 ep bo widziałam go umieszczonego na megauploadzie tyle że mój wredny komp od tygodnia zaprotestował i nie chce ściągać z niego nic <o dziwo z podobnych programów ściąga>,nuuu:(
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 kwie 2009

Vic :love:

Jak ja go kocham , muszę kiedyś zacząć oglądać ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Azazzelu ja oglądam nie ściągając przez mysoju albo tutaj:

http://tw.sugoideas.com/drama-2009/black-white/
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 25 kwie 2009

Obejrzałam przed chwilą pierwszy part pierwszego epizodu i... kurczę, ja chcę dalej! Gdybym tylko miała dużo czasu... no ale to za jakieś 3 tygodnie, to się przemęczę do tego czasu, a potem rzucam się na dramę :D

A Vic :* Ooooch, uroczy jak zwykle :wink:
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 25 kwie 2009

Masz całkowita racjęSmile Ja tez byłam w szoku, poniewaz gra całkiem dobrze jak na żółtodzioba. Na forach pisali, aby zwrócić uwage na grę V, ponieważ jego zdolności aktorskie rosna w siłe, aczkolwiek jakoś moja uwaga skupiona jest póki co na marku.

ja w Tajwanie dopiero stawiam swoje pierwsze kroki, ale na razie ejstem coraz bardziej zakochana w ich dramach, więc nie miałam pojęcia kto to vic na poczatku i kiedy zaczynałam oglądać i wiedzialam tylko, że jeden z aktorów to stary wyjadacz, a drugi to gra swoją pierwszą drame to... myślałam, że to pierwsza rola Vica, a tamten to stary wyjadacz (nie bijcie fani xD!!!) , a to już o czymś świadczy xD w połowie odcinka doczytałam kto jest kto i się zaskoczyłam xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Otai, Vicomania trwa ^.^ W pewnym stadium, choroba nieuleczalna xD

i się zaskoczyłam xd

Dlaczego przeczytałam : i się zakochałam ? XPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Nie weim czemu :P, bo w tej dramie ejszcze nei mam żadnego idola, no XD!
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

A właściwie którego gra tu Vic? Tego co kawę pije czy tego co lata i robi swoją robotę? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Był kingone Otai - był twój ulubieniec, ale musieliśmy się z nim rozstać:( Zreszta jakby tak latał z tym Dreamerem a łapkach i rozsiewał go po mieście, to połowa ludzi jak nie więcej byłaby na haju:)
Lubie obu bohaterów, jak już wczesniej wspominałam, ale bardziej przyciąga mnie postac ciemnego:) Taki oglądaj, ale nie ruszaj:0Lubie takie typy:)
Vic gra tego gościa, co kawkie popija, nosi białe niebrudzące się i niegniotące) jakie ciężkie słowo) sie ciuchy i robi troszkę z sibie błazna, chociaż wcale tak do końca nie jest:)
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Haha, ja uważam, że Kingone to taki surowy jest, jak to się mówi 'morda zakazana' , jako fangerl nie za bardzo go lubię, ale nie mogę mu odmówić udanej roli i to bardzo xD Z Tajwanu to na razie tlko Wu chun i Prosiak we mnie jakies emocje wzbudzają XD .... ale ich dramy sa takie 'napakowane', zawsze się coś dzieje, i tak jest i tutaj :) No nic, musze cierpliwie czekac na polskie napisy, bo jaikby mnie podkusiło ogladać dalej to by mnie współlokatorka zabiła, że bez niej oglądam :)

Z drugiej strony skoro nie mam swojego ulubieńca, a dramę ogladam to znaczy, że mnie naprawdę wciąga xD
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Z Tajwanu to na razie tlko Wu chun i Prosiak we mnie jakies emocje wzbudzają

Mozna jaśniej:)bo ten prosiak to mnie całkowicie zbił z tropu:)
Nie oglądaj bez kumpeli, bo po co mamy mieć trupa na forum:) Szkoda, ze ja zawsze tylko z Alibabą oglądam - on raczej nie ma swoich ulubienców - chyba ,że można by było ich zjeść i przypominaliby rybkę:)
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Prosiak - Show/Alan Luo , tak go przezywali w dramie Hot shot i mi już tak zostało ( i w sumie na innych forach tez na niego Prosiak mówią i się już przyzwyczailam xD)

Wróć do „C-drama”