[2009] Black & White

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 kwie 2009

Wu chun - teraz dopiero skojarzyłam jak zobaczyłam zdjęcię, że on grał przecież w Tokyo Juliet i w mojej ulubionej dramie Hana kimi - już wszystko jasne. A prosiak...hmmm tego faceta widze pierwszy raz w życiu:) i spojrzałam w czym grał - ani jednej z tych pozycji, w których wystepował nie znam. Ale widzę ,że twoi ulubieńcy zgromadzili sie w jednej dramie - Hot Shot :)

Spiesze by powiedziec wszystkim, że wyszły kolejne odcinki. Prosze:
http://tw.sugoideas.com/black-white-episode-05/

Na nastepne bedziemy czekac 7 dni i trzy godziny wg tej śmiesznej stronki:)

Niestetyz bez napisów - chyba ze ktoś zna krzaki...Bu..a tak się ucieszyłam:(

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 25 kwie 2009

Hot Shot to jest moja drama jak na razie, obejrzałam zaledwie 4 odcinki, a już nalezy do moich najukochańszych xD

A ja obejrzałam już 3ci odcinek, kurcze, właśnie rpzed chwilą się na jego temat naprodukowalam już na tym forum co tłumaczą, ale napisze może jeszcze raz mniej spoiler2owo :)
- Vic i Mark i ich scena jak byli tak blisko siebie mnie zabiła
- bardzo współczuje matce Anzaia, płakać mi się chce jak ja widzę
- Rola Kingone jest coraz bardziejt wybitna, zaczynam go doceniać, zwłaszcza, że wcześniej widziałam tylko tę sztywniacka rolę w DBY, szkoda, że... no XD
- kurcze, chcę czwarty odcinek, bo ogladam , oglądam i nagla .... ending.... no co jest xD!
- mam nadzieję, że po tym jak rozwiazała się sprawa z 'kranówa' postać Vica nie będzie zachowywała się aż tak dziwnie :)
- czekam na jakieś większe wątki damsko-męskie
- informator, normalnie schiza prawdziwa!!!
- nie lubię tego komendanta policji "Hitlera" .... niepokoi mnie
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 kwie 2009

Z tego co widzę, to dwa pierwsze party piątego epa są przetłumaczone na viikii ;]

http://www.viikii.net/channels/goto/blackandwhite
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 25 kwie 2009

bu tylko dwa? Ja chcę całe pięć i nastepny odcinek.... o i teraz mój rysuneczek pasuje do tego co powiedziałam:)<ryczy>

My pray - your wish:0 No i mamy wszystko podane na tacy - piaty odcinek i szósty w pełni przetłumaczone, chociaż nawet nie ujrzały światła dziennego na mysiej. Zapraszam na seansik:)

Otai!!!!!!!!!!!!!!!Małe sprostowanie - Kingone nadal jest tyle,że nie lata juz z dreamerem po mieście...Jak ja patrzyłam na ta dreamę to nie wiem - chyba mi jednego parta zakończeniowego wycięło i myślałam,że im prysnął...Gome:)
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 27 kwie 2009

Po dwóch odcinkach jestem zdecydowanie zachwycona :)

Wiadomo, że wszyscy siedzą raczej w komediach/komediach romantycznych z naciskiem na to drugie i jestem pewna, że tutaj też będzie wątek, czy nawet wątki :) Ale na razie jest to czysta akcja/komedia.

Vic jeszcze bardziej uroczy niż zwykle, albo ja go po prostu dawno nie widziałam. Biały garnitur bardzo mu pasuje i ta rola takiego mniej rozgarniętego, zdecydowanego i w ogóle takiego zagubionego chłopca podoba mi się chyba bardziej (albo ok, tak samo :wink: ) niż role o przeciwnym charakterze jak Mars czy Sweet Relationship.

Moją uwagę przykuł również dugi z głównych bohaterów. Mówicie, że to debiutant? Łaaaał :) W takim razie brawa dla tego pana. Wydaje mi się, że dobrze sobie radzi a na dodatek dobrze wygląda ^^

Jest tam jeszcze dziewczyna (nawet dwie), zdaje się córka szefa tej organizacji, nie pamiętam nazwy. Jej, jaka śliczna dziewczyna! Gdybym miała zgadywać, to powiedziałabym, że będzie wątek romantyczny z nią i Viciem. O ile coś takiego będzie to już nie mogę się doczekać...

Świetna rola Kingone!! Nie przypuszczałam, że mógłby wydostać się z etykietki "tego drugiego i niezmiernie poszkodowanego"(ale możliwe, że już miał podobne role jak ta w B&W, tylko ja obejrzałam tylko jego najbardziej popularne dramy), ale jednak - nie dość, że jest, zdaje się głównym "czarnym charakterem", to jeszcze jakim... Naprawdę mroczny i odrobinę przerażający. To szaleństwo w oczach :wink:

No i wypadałoby wspomnieć o openingu. Dawno tak się nie wkręciłam w żaden opening, z wyjątkiem "Kiss kiss fall in love!" :D :D ŚWIETNY!

Aha, jak na razie, w dramie "tajwańskości" brak :) Co tutaj można by uznać za wielki plus.
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 27 kwie 2009

[img]Moją%20uwagę%20przykuł%20również%20dugi%20z%20głównych%20bohaterów.%20Mówicie,%20że%20to%20debiutant[/img]
[img]No%20i%20wypadałoby%20wspomnieć%20o%20openingu.%20Dawno%20tak%20się%20nie%20wkręciłam%20w%20żaden%20opening[/img]

no więc mark czyli ten drugi główny bohater z tego co zrozumiałam (jesli źle niech mnie ktoś poprawi) śpiewa w tym zespole co opening robił....

Nie wiem o co chodzi z tajwańskością o.o Dla mnie ma cechy Tajwanu jak najbardziej :) ale może to dlatego, że ja własnie nie siedzę w watkach romantycznych, tylko w historiach, w ktoeych te wątki są z boku xD
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 27 kwie 2009

Czy ktos jest na bieżąco? Bo ja połknęłam dwa kolejne odcinki czyli piąty i szósty i juz nie mogę sie doczekać następnych. Sa wspaniali - obaj! Mark jest bardzo przystojnym facetem i kapitalnie mu w czarnym. Charakter, który gra jest bardzo męski, porywczy i ma zasady - to lubię. Vic natomiast w sumie był zwykłym biedakiem włóczega, który dzieki dobroci pewnej pani z macdonalda zmienił się a i ktoś zadbał o jego operację plastyczną także i dlatego mozna go podziwiac w pełnej krasie, ponieważ przedtem wyglądał niespecjalnie:)
Mark jest istnym wariatem - leci za autem strzela, drze się, wyskakuje na pierwszy ogień.
Vic natomiat zamieszania nie lubi, tym bardziej ,że przed jego oczami giną piękne kobiety, jest podejrzanym i jeszcze sie bida umotała z córką szefa mafii w niewinny pocałunek.
A jesli chodzi o te córę mafii to faktycznie urodziwe dziewczę:) I wydaje mi się, że będzie tak pląsała między panami aż w końcu sie zdecyduje.
Zreszta pani laborantka też zła nie jest i pasuje bardziej do Marka, chociaż ten znów utrzymuje,że jest jego dobrą przyjaciółka.
Rozwaliła mnie scena, jak vic nakupował sobie cała masę zabawek dla chłopców od przemytników.Tylko on mógł wpaśc na taki pomysł - naprawdę:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 maja 2009

Jako, że mam ograniczony czas, to na razie będzie krótko...

Nie no , popłakałam się ze śmiechu na 8 odcinku xPPP

Spotkanie z prezydentem było bezcenne xPPPPPPP "Przyszliście nas tu zabawiać?" i ten wyszczerzony uśmiech xPP I VIC! hahaha

Hmm coraz bardziej nie podoba mi się ten wątek miłosny.. Taki.. taki zaplątany... tak sobie wcześniej już myslałam i w sumie tak mi się wydaje wynika z previewa, że ona lubi ich obydwu??? o.0

No i kim jest ta trzecia z plakatu? Z tego co pamiętam to chyba mówili, że kogoś nowego mają przysłać i że był najlepszy w szkole oficerskiej.. Ale czy to będzie ona? Czy to moje zaspane wczoraj oczy coś źle wyczytaly?
Bo pan trzeci z plakatu to pan od hot-dogów, nie? ^^

A w ogóle to... same ciacha :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 11 maja 2009

a więc pekły trzy odcinki pod rzad - 8, 9 i 10, który na świeżutko zapuściłam chwilke temu. Nie mogłam się doczekać, aż obejrze powiem wam szczerze, a że oglądanie przerwała mi wizyta w szpitalu, to chwilke sie to przeciągnęło. Mauro ja tez tak sobie teraz zerknęłam na ten plakat i tak sobie myślę, czy ta po lewo to ta ala siostra vica? ale to raczej nie byłoby możliwe, bo jej wątek rozwinął sie w sumie w przeciągu jednego odcinka, więc może ktos faktycznie nowy, chociaż ja bym tam już kobiet nie dokładała, poniewaz mark i vic i ta złożoność ich życia towarzyskiego i códowna córa szefa gangu to takie połączenie juz w zupełności wybuchowe.

Nie pytajcie czemu , ale dokładnie tak widziałam ta ich drogę zauroczenia - z trójkąta w duo, chociaż na razie jeden z nich i tak pewnie będzie sie troszke ciągnął za nimi i miał zapewne pretensje,a le jak to mówia miłośc nie wybiera.

Vic jest fajniutki i mark także. osobiście jednak skłaniam sie w stronę Marka - odpowiada mi jego wybuchowy temperament, którego to brakuje Vicowi. Chyba, że się rozkreci. Przed nami przeciez kupa oglądania jeszczei dobrze:)

Było kilka zabawnych sytuacji w tych wszystkich odcineczkach:
- wizyta u szefa san lin (czy jak ta organizacja sie zwie) i reakcja Vica na posiłek
-Minka Marka jak Vic wymieniał co się znajduje w jego autku i dlaczego warto jechac właśnie nim
- przeniesienie z wydziału do wydziału i sposób w jaki jeden i drugi zaadoptował się do nowej roli
- Rozmowa vica chyba z prostytutkami i to znaczenie imio, które nie do konca pojęłam, ale chyba jakieś zbereźne było
- to ciągłe wieszanie sie na Marku, Vic jest odważny, ale ta jego odwaga to taka zmienna bardzo:)natomiast gadane ma - to na pewno:)

Jesli sie komus spodobały pioseneczki openingowa i endingowa a także ta w środku (taki ala rapik) to może go znaleźć tutaj i posłuchac sobie:

http://taiwanesedramaost1.blogspot.com/ ... e-ost.html

P.s. ta pani laborantka jest taka sliczna, aż mnie dziwi fakt,że żaden z nich się jeszcze na nią nie połasił - ich oczęta zaszły bielmem... najprawdopodobniej:0

A może wiecie z kim Mark wyprawia te harce?

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 14 maja 2009

Obejrzałam dziś 10 odcinek i... muszę przynzać, że facet ma pecha xP
No żeby Spoiler! dwie jego dziewuchy umarły na jego oczach???
Moim zdaniem trochę przesadzili bo teraz niby co? Będzie płakał przez kolejne 5 odcinków czy też znowu w 5 minut się pozbiera i nie będzie sprawy? No to już by było w ogóle niedorzeczne. W każdym razie czekam w jaki sposób scenarzyści wyjdą z tej swoistej pułapki, którą sami sobie zastawili.... a przy okazji nam, widzom.

Oh, jak ja nie lubię tej Chen Li czy jak jej tam. Jaka ona beznadzieeeejna xP Lata od jednego do drugiego i właściwie na tym jej rola się końćzy... Aha, jej drobna posturka i fryzura przpominają mi o Boi, Bole, cholera wie jak to odmienić xP Kwon Boa, pewnie znacie, robi trochę szumu w USA XP No w każdym razie jak dla mnie sa podobne ... trochę xP

O i absurdalną znalazłam jedną ze scen. Jak państwo terroryści obrabowali bank i był ten noo pościg^^ I na drodze walnęli samochodem w jakiegoś faceta i ten wyszedł by ich trochę opie...yć i nagle zaczęło się to ostzeliwanie samochodu. Pytanie: Co się stało z tym gościem? :D

A na koniec... lol... ten serial wcale ale to wcale nie jest o policji....jest o alkoholikach :D Tym co oni wypili przez te 10 epów możnaby zaprawić kilka dłuugich imprez XP

Zrobiło się mrocznie i przyznam, że ten 10 ep był trochę nudny. Mam nadzieję, że wróci na swój pierwotny tor, ale jak napisałam na początku, będzie to raczej trudne zadanie....

może wiecie z kim Mark wyprawia te harce?

łał HOT :D:D I właściwie to nie wiem z kim xP Jak na tą głupią dziewusz z triady to za niska, a laborantka ma chyba dłuższe włosy... Może pociesza się tą trzecią z plakatu? ;P Haha, nie mogę się już doczekać :D:D A może to nie scena z serialu? :D:D

przeniesienie z wydziału do wydziału i sposób w jaki jeden i drugi zaadoptował się do nowej roli

To mi się skojarzyło z filmem 'Zabójcza broń' xP Oni zawsze jak coś przeskrobali to trafiali do drogówki xP

to ciągłe wieszanie sie na Marku, Vic jest odważny, ale ta jego odwaga to taka zmienna bardzo:)natomiast gadane ma - to na pewno:)

A ja mam wielką ochotę trzasnąć Vica za to! No to tak wygląda xP Niemal od pierwszego dnia w pracy się tak na nim wiesza i ja nie rozumiem dlaczego Mark nie reaguje. Może mu się podoba ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 24 maja 2009

Napatrzyłam się za wszystkie czasy. Mark nadal twierdzę, że jest moim ulubieńcem, ale wiadomo już dokładnie kto będzie wiódł prym z tej dramie. Odcinki 11, 12 - szału na mnie nie zrobiły, ponieważ snujący sie po mostach Vic , podkradający jakies alko ludziom i dostający po tej swojej dośc miło wygladającej facjacie , nie zachwycał mnie. Aczkolwiek wyszły kolejne dwa odcineczki i tam juz akcja wzięła góre i dokładnie na to czekałam - na jakies intrygi , w sumie to zapetlenie intrygi, na troszkę strachu i strzelaniny. Nie strzelali zbyt wiele, ale walki wręcz nie brakowało, toteż mogę powiedzieć, że zaliczam do obejrzanych z dużym zainteresowaniem. Nie ukrywam, że wyczekuję kolejnych.
Oczywiście nie brakło także muzyczki, którą zaraz po obejrzeniu odcinka wciągnęłam moim otworem cybernetycznym w mig. Podoba mi sie strasznie pisoeneczka pt. "About us", wykonuje ją B&W. Pioseneczka zabrzmiała w 14 epie w czwartym parcie zaraz na poczatku bodajże. Jakby ktoś nie mógł jej odnależź prosze bardzo:

http://taiwanesedramaost1.blogspot.com/ ... ese%20OSTs

jest szósta, w sumie przedostatnia, chyba że cos właścicielka strony dołożyła w międzyczasie albo dołoży.

Z niecierpliwościa w dalszym ciągu wypatruję tej nowej pani w zespole, chociaż po małych turbulencjach pani laborantki - może to właśnie ona zetnie sobie włosy i coś tam między nimi zaiskrzy - tylko,że ona jakoś mało ikry w sobie ma.

a teraz coś , by się wasze buźki uśmiechnęły do miłych chłopców z black & white:

Obrazek

A tak swoja droga , to widzicie co się z tym światem potobiło - co to trzeba umieć i przez co przejść by móc sprzedawać hot - dogi na ulicy:)?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 30 maja 2009

Omona! Wyszedł cały OST ^^^

Download: Part 1 Part 2
Tracklist :
01. 無賴正義 - 趙又延 / COLOR BAND (Rouge Justice – Mark Zhao + COLOR BAND)
02. 痞子與英雄 - 鄒承恩 (Ruffian And Hero – Jason Tsou)
03. Hey Baby - 痞客四 (Hey Baby – Pi cks)
04. 放逐愛情 - 解偉苓 (Banishment Of Love - Jie Wei Ling)
05. 黑暗序曲 (Dark Overtures)
06. 關於我們 - 痞客四 (About Us - Picks)
07. 來襲 (Incoming)
08. 密謀者 (Plotters)
09. 魔化 (Demon Reform)
10. 兩種英雄 (Two Types Of Heroes)
11. 光明盡頭 (Light At The End)
12. 迷霧 (Fog)
13. Perfect Stranger - 鄒承恩 / 痞客四 (Perfect Stranger - Jason Tsou + Picks)
14. 禮物 - 羅美玲 (Gift – Lou Mei Ling)
15. 鐵人 - COLOR BAND (Iron Man – COLOR BAND)
16. 看不見的敵人 (Invisible Enemy)
17. 真相 (The Truth)
18. 最終的戰役 (The Final Battle)
19. 黑暗黎明 (Dark Dawn)
20. 有沒有誰要離開 (Are There Anyone Who Wants To Leave?)
21. Black & White

Ajj cóż to będzie za przyjemnośc dla uszu ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 30 maja 2009

Oooooooooooooooooooooooooo *W*
Cudownie! Dziękuje!

Ja na razie przed 14 epem, nie wiem co ja zrobię jak ta dramka się skończy T.T
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 cze 2009

Spoilery? Neeee xP (najwyżej drobne xP)

Yeeess Vic wreszcie powrócił do dawnej kondycji! Scena 'szpitalna' była boska :D:D Najpierw pielęgniarki, a potem tekst o zaginionym rodzeństwie XPPPPP Uwielbiam go jak taki jest :D:D No i jeszcze podobało mi się jak wcześniej siedział przy łóżku Xi Ying i mówił, że ni pozwoli jej umrzeć. Całkiem ładnie zbudowana emocjonalnie scena im wyszła ;)
Jestem po 14 odcinku i chcę więcej więcej (więcej się ściąga oczywiście ;D). Nie oglądałam tej dramy już jakieś trzy tygodnie i jestem grubo do tyłu. Te odcinki 11-13 były takie sobie i już się bałam, że drama straciła klimat. Ale nie :D Może jest mniej wesoło (tzn teraz już jest i wesoło :D), ale za to robi się coraz ciekawiej a plot wariuje :D

Jutro zrobię sobie ucztę, a na główne danie zamawiają się odcinki 15-18 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 11 cze 2009

A jestem już po 17 i aż się boję co oni dalej wymyślą, aż nie chcę mi się pisać o tym wszystkim jeszcze raz, a raczej trzeci raz, w każdym razie ludzie- oglądajcie tę dramę :D

Wróć do „C-drama”