[2002] Life of a Freestyle Teenager

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

[2002] Life of a Freestyle Teenager

Post autor: Azzel » 07 mar 2010

Life of a Freestyle Teenager

Obrazek

Obsada:
Li Kang Yi jako Xiao Yu
Lee Shiau Shiang jako Di Di
Huang Yu Rong jako Gong Gong
Huang Hong Sheng jako Xiao Gui
Han Yi Bang jako Psycho
Lin Jun Yong jako Lu Cha
Niu Cheng Ze jako Lao Dou

Historia pokazuje życie pewnej grupy znajomych i właściwie nie tylko oraz to co się wydarzyło w przeciągu dwóch dni...

ode mnie: zupełnie nie wiem jak opisać tą dramę?minidramę? zabawne jest to ze jest ona króciutka - 3epy, po25min, ale jednak coś niecoś sie w niej dzieje a zakończenie jest takie...dziwne... Chyba najnormalniejsza tajwańska drama jaką widziałam, może przez to że to co się tam działo naprawdę wydaje się takie normalne? kto w końcu się nie uchlał, bitki o dziewczynę zdarzają się itp itd... Poza tym nawet się trochę przy tej dramce uśmiałam - motyw Spidermana i Mimi pozostaną mi na długo w pamięci:D
Aaaa, zapomniałabym - kolejny jedne z największych plusów dramy to: piosenka tytułowa! rzadko mi się zdarza by mnie jakaś w dramie zainteresowała - a ta mi się naprawdę niesamowicie podoba:D
ogólnie polecam jako niedługi odstresowacz:)

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 08 mar 2010

Li Kang Yi ? To chłopak czy dziewczyna ? xD

Zabrzmiało znajomo bo znam Lee Kang Yee i ją uwielbiam, ale sprawdziłam Dramawiki i nie widzę w jej filmografii tego tytułu.
http://wiki.d-addicts.com/Lee_Kang_Yee

Ale jeśli to ona to ja strasznie chcę tą dramę obejrzeć ^^ Fabuła brzmi nawet podobnie do większości produkcji w których ja oglądalam, które w porównaniu do reszty dram tajwańskich sa cudownie normalne i zwyczajne.
Azzel, gdzie mogłabym ją znaleść?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 08 mar 2010

na d-addict'cie jest. chyba to ona tylko wygląda... dosyć inaczej^^" no i u reszty aktorów też nie widziałam tej dramy soł nie mam pojęcia co to jest dla nich, ale mniejsza z tym,grunt ze jest^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 08 mar 2010

Ściągam! ^^
Ucieszyłam sie strasznie bo zobaczyłam tam tez drugą znajomą twarz - Lee Shiau Shiang (tylko zawsze zapominam nazwisko jego ^^). To juz 3 drama w której ich razem widzę ;) ale niestety 2 pozostałe utknęły z tłumaczeniem w martwym punkcie, a szkoda bo naprawdę ciekawie się zapowiadały...

Azzel dziękuję ci ślicznie za info ; ) Już się nie moge doczekać ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 08 mar 2010

po prostu napisz wrażenia po^^ i jeśli byś wiedziała coś więcej odnośnie Stefanie Sun czy jeszcze do jakiegoś filmu śpiewała to daj znać, widziałam jakiś tel do filmu z jej piosenką ale nie wiem co to było, a jak mówię w tej dramce strasznie mi się jej piosenka spodobała:)
ODPOWIEDZ