[2010] Let's Watch Meteor Shower Again

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2010] Let's Watch Meteor Shower Again

Postautor: Eggie » 19 mar 2010

... jak ktoś mnie pyta, na co najbardziej czekam w tym roku, odpowiadam: drugi sezon MS!!! Ten serial jest po prostu wspaniały!!! :)
(I kolejny wątek, w którym będę gadać do siebie :D)

Obrazek

Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczęły się 18 lutego, premiera - 8.08.2010. Supportuje Human TV, o ilości odcinków jeszcze nie wiadomo, natomiast serial poleci prawdopodobnie w tej samej konwencji: 3 do 4 razy w tygodniu, epy na przemian długie i krótkie...

Występują:
Zheng Shuang as Chu Yuxun
Zhang Han as Murong Yunhai
Yu Haoming as Duanmu Lei
Wei Chen as Ye Shuo
Zhu Zixiao as Shangguan Ruiqian

...czyli główna piątka wraca cała. Wraca również rodzina Yuxun i Xiao You!!!

Teraz, czego sie dowiedziałam o fabule i o ogóle:
- Sezonu 3 nie będzie. To już oficjalnie potwierdzone....
- Pod koniec serialu każdy z panów będzie już miał swoją ukochaną, czyli nawet Mułek znajdzie swoją amatorkę...
- Ogólnie fabułą ma być zbliżona do MG 2, obok Zheng Shuang będziemy mieli też silną drugą bohaterkę, nie taką Vincy, tylko córkę jakiegoś dyrektora, która ma być lepsza od Yuxun pod każdym względem. To oznacza, że końcówka 1 sezonu to nie była od czapy, tylko w pierwszym epie 2 sezonu zostanie nam zaserwowane coś w rodzaju "A kim ty jesteś?" i Xiao Hai będzie przez cały sezon wierzył że ta druga jest jego narzeczoną...
- Wei Chen wraca na ścieżkę dźwiękową do 2 sezonu!!!

No dobra, to teraz trochę zdjęć z planu. Jak widzicie trochę się pozmieniało (głównie lepszy stylista - zwróccie uwagę na fryzury i nowe mundurki :P):

Spoiler! Obrazek
Główna para jest taka słodka... takiej słodyczy nie mają nawet Jun i Mao!

Obrazek

Obrazek
Rywalizacja między Yunhaiem i Muleiem chyba już poszłą w zapomnienie...

Obrazek
Podziwiajcie nowe mundurki :D

Obrazek
Aaaa przypomniało mi się. Podobno zmiana garderoby wynika z tego, że jest jakieś przeniesienie do innej szkoł czy coś... :P

Obrazek

Obrazek
Z nowej sesji promującej drugi sezon...

Obrazek

Obrazek
Też chcę taką pracę... ^^

Obrazek

Obrazek
Ludzie jak ja lubię Shang Guana :) On zawsze w takich pięknych kolorkach chodzi :D I w szortach :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Oby Zhang Han już zawsze nosił włosy do dołu...

Obrazek

Osobiście mnie ten serial rozwala, staram sie nie porównywać do HYDa bo sensu nie ma, ale jest świetny i bardzo zabawny :) Widzę że sporo ludzi się zainteresowało ostatnio 1, szkoda że nie ma już dostępu do engielskich napisów... Bardzo sie cieszę, że osobiście oglądałam na bierząco :) Czasem wracam do rawów ale to nie to samo... Oby coś ruszyło, skoro drugi sezon w sumie już nie tak daleko...

...Czyż Zhang Han nie ma pięknego uśmiechu? :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 19 mar 2010

o. em. gie. jezuu drugi sezon xDDD szczerze to mi się średnio chciało nawet pierwszy oglądać, ale z drugiej strony to jak nie obejrzeć dalszego ciągu? więc zapewne tak czy tak oglądać będę xD zwłaszcza że to wakacje będą xD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 19 mar 2010

musze przyznać, że ta dziołszka jest niesamowicie urocza :D i ciuchy wyglądaja tutaj zacnie (aż musze polecieć zobaczyć co się wyprawiało w pierwszym sezonie, że było niby źle ;p)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Mundurki mieli tragiczne, after school było lepiej aczkolweik ShotGun przodował w kolorowych, dziwnie skrojonych swetrach i szortach w zimę :D
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 19 mar 2010

Oo jak ja bym chciała to obejrzeć xD
ale nie widziałam 1 sezonu :( i chyba w najbliższym czasie nie zobaczę skoro nie ma napisów...
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 mar 2010

do pierwszego sezonu to ja poczekam może jak drugi dadzą to będzie jakiś come back napisów, jak nie to chyba zasiądę przed tym z powagą i będę próbowała zrozumieć coś z tego xp ewentualnie poproszę moją była nauczycielkę o wielką przysługę <czyli 30pare godzin ze mną i MS xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Nie trzydzieści, Azzel :D polowa epów na 50 min, połowa 35 :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 mar 2010

dobra, aż przeliczyłam to, wyszło mi 25 i pół h:p jestem ciekawa czy ktoś byłby w stanie wytrzymać ze mną i tą dramą ponad dobę i mi to tłumaczyć;p <noo, mogłabym te pierwsze 6epów odjąć ;p>
swoją drogą to aktorzy i działszka naprawdę interesująco wyglądają więc ciekawi mnie o bardzo co z tego wyjdzie, w ogóle to HYD to chyba jedyna drama jak dotąd którą byłam w stanie oglądać w wersji wielorakiej:p
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Muł to trauma ale reszta ok :D
Serialu nie bierz sobie do serca za bardzo w odniesieniu do HYD (choć podobno ta saria ma być bardziej podobna do mangi...) bo naprawdę sporo sie różni, zaledwie punkt odniesienia ma wspólny... A no i tę amnezję nieszczęsną... :P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 19 mar 2010

O ja... a ja jeszcze nie skończyłam 1 sezonu hehehe xP (25 epów obejrzałam xP)
No ale widzę, że muszę zacząć oglądać znowu (przerwałam, bo sesja przyszła i czasu nie miałam xPPP).
I powiem, że..... błogosławię zmianę stylistów! Mundurki wyglądają super, a Muł wreszcie wygląda jak człowiek!!! (cóż, twarzy mu przecież nie zmienią, ale wygląda lepiej tak czy inaczej xP)

:edit:
no i pupa blada xPPP
Nie obejrzę dopóki nie naprawią na viikii xPPP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 19 mar 2010

Devi pisze:O ja... a ja jeszcze nie skończyłam 1 sezonu hehehe xP (25 epów obejrzałam xP)
No ale widzę, że muszę zacząć oglądać znowu (przerwałam, bo sesja przyszła i czasu nie miałam xPPP).
I powiem, że..... błogosławię zmianę stylistów! Mundurki wyglądają super, a Muł wreszcie wygląda jak człowiek!!! (cóż, twarzy mu przecież nie zmienią, ale wygląda lepiej tak czy inaczej xP)

:edit:
no i pupa blada xPPP
Nie obejrzę dopóki nie naprawią na viikii xPPP

dokładnie prawie mam tak samo, tylko, że ja widziałam 17 :cry:
ale może do sierpnia się wyrobią i obejrzę wszystkie ;)

święta prawda, podziękowania dla STYLISTÓW i w końcu Muł wygląda dobrze, jeszcze wprawdzie bez rewelacji, ale porównując do 1 serii, to jest to niesamowita przemiana xD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 19 mar 2010

poważnie będzie tego drugi sezon? jestem zaszokowana :D

pewnie będę oglądała bo ta pierwsza seria się jakoś tak skończyła eee....

ej weźcie nie gadajcie.
dobrze wiecie, jak oni ich w tych dramach chińsko -tajwańsko -hong kongowych ubierają -spódnice za kolana, golfy i rękawice do łokci, więc się dziwię ze nasza główna bohaterka ma w ogóle taką mini :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 kwie 2010

http://www.viikii.net/channels/goto/meteorshower2#
Już mamy viikii channel, nawet jakies reklamówki i BTS sie pojawiło..

I nowy njus (tylko sie nie zszokujcie :D)
Aktorzy tym razem będą mówić własnymi głosami :P Bez dubbingu :P To dobra wiadomość, mam nadzieję tylko, że Muł do swojego "wspaniałego" wyglądu nie dołoży jeszcze piskliwego głosu :D Ale wszystko lepsze niż dubbing... Przysięgam że główną bohaterkę dubingowałą ta sama wkurzająca osoba co robiła dubbing Hui Fan w Down with love...

EDIT

-_-"

Kurde, obejrzałam sobie te wszystkie previewy etc i wnioski...

- Jakos nie mogę sie do nich głosó przyzwyczaić. Dziewczynie na plus to wyszło ale Yun Hai i Mu Lei to żart, zwłąszcza ten ostatni :D Wcześniej miał taaaaaki wysoki a teraz ma taaaki niski głos.... O.o
- Te same piosenki... czyżby brak jednak nowego OSTa? W sumei ten jest świetny, do tej pory go słucham, tytułowa piosenka rządzi ale liczyłam na coś nowlego...
- Shangguan... <3 Napisał źle imię Xiao You i mu sie dostało :D Ale jaja z nim będą, wiem o tym :D To moja najukochańsza postac :)
- Przypał niezły bedzie z nową dziewczyną Yun Haia... jak jakaś chłopczyca straszna wygląda, pewnie będzie jej kompletnym przeciwnieństwem... ale nawet nie jest jakaś specjalnie łądna ani nic...
- Wie Chen! W Raybanach... Wystarczy że jesteś :D

No cóż, tyle ode mnie :D Ach, jeszcze tyle czasu... chyba się nie doczekam... :P
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] Let's Watch Meteor Shower Again

Postautor: Eggie » 21 lip 2010

http://www.facebook.com/group.php?gid=68807825943
Chciałam dać znać, że na oficjalnej grupie na fejsie pojwiły sie dwa teledyski z shotami do nowego sezonu. W końcu początek już 8 sierpnia :)
Ta przeciwniczka głównej jest brzydka jak noc, w dodatku ma z Hanem mnóstwo scen jak widzę, ale jest też ShotGun i Xiao You - <3 Nie mogę sie doczekać!!!
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Re: [2010] Let's Watch Meteor Shower Again

Postautor: Devi » 18 sie 2010

Szperam sobie wczoraj po viikii a tam co? Drugi sezon już jest O.o
Normalnie przespałam moment kiedy to zaczęli puszczać xP
Do tego, ja nadal nie skonczylam 1 sezonu _^_ (utknęłam na 25 epie)
Ale mam czas póki nie dostaną licencji na viikii na sezon drugi (bo filmiki są, chyba 12 epów, ale tylko tłumacze etc mogą oglądać póki co...).
Dobrze, że naprawili te linki do 1 sezonu to przynajmniej mam szansę to skończyć... bo mam chęć podejrzeć ten drugi sezon ale bez skonczenia pierwszego to tak nie fajnie... xPPP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.

Wróć do „C-drama”