[2010] Because of you

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

[2010] Because of you

Postautor: Azzel » 02 kwie 2010

Because of you

Obrazek

* chiński tytuł:星光下的童話
* zapis: Xing Guang Xia De Tong Hua
* inne tytuły: Fairytale Under the Star /Starlight Fairytale
* gatunek: komedia romantyczna
* stacja: CTS
* opening: Ai Shi Guan Jian (愛是關鍵) Love is Critical by Lego Li
* ending: Yin Wei Ni (因為你) Because of You by Lego Li
* emisja: 31 styczeń 2010 - 18 kwiecień 20010
* czas emisji: 22:00-23:30
* ilość odcinków: 11
Obsada:

* Baron Chen jako Sun Fan 孫帆
* Megan Lai jako Yu You Tong 于佑彤
* Lego Li jako Fang Zi Hao 方子浩
* Tanaka Chie (田中千繪) jako Xing Ye Zhen 星野真 (Hoshino Shin)
* Luo Bei An jako Sun Yu 孫宇
* Wang Cai Hua (王彩樺) jako Lin Yu Yun 林玉雲
* Bai Yun (白雲) jako Yu Qing Gong 于慶功
* Ben Bai jako Ben
* Quack Wu (吳忠明) jako Lin Zheng Ming 林正明
* Xin Yang (新陽) jako Xin Yang 新陽
* Kang Xiang (康祥) jako Xiao Pang 小胖
* Chen Shi Ying (陳詩穎) jako Yu You Qi 于佑琪
* Zhang Xin Yan (張心妍) jako Tang Xiao Qi 唐筱齊
* Jatfei Wong jako Sun Wang 孫旺
* Huang Jian Wei jako Zhou Tian Li 周天力
* Ge Lei (葛蕾) jako Yan Meng Ping 嚴夢萍
* Allen Chao jako Wu Guo Liang 吳國良
* Renzo Liu jako Mai Wen 麥問
* Fan Guang Yao (樊光耀) jako Yan Xi Jing 言汐京

Opis:

Sun Fan jest kaskaderem filmowym, który marzy aby stać wielką gwiazdą. Kiedy nakrywa Fang Zi Haou - znanego piosenkarza - jak stara się uwieść jego dziewczynę, pobija go dosyć dotkliwie. Moment owej walki, czy raczej pobicia, nagrywa fanka nr 1 fanklubu Fang'a, która próbując zemścić się na Sun Fan'ie, umieszcza na internecie filmiki z tego wydarzenia, które mają go zdyskredytować. Ku jej rozpaczy ludzie zaczynają podziwiać jego umiejętności waleczne.

Ode mnie:
Obejrzałam na razie jeden odcinek i całkiem zabawnie było, szczerze to głównych bohaterek na samym poczatku rozróżnić nie mogłam bo jakieś takie podobne były xD Do tego przez dwa pierwsze party nie mogłam się połapać o co chodzi kto z kim i w ogóle drama wydawała mi się strasznie "głośna", miałam wrażenie ze ciągle ktoś krzyczy xp
Ale później jak już załpałam o co biega to zrobiło się całkiem zabawnie. Zwłaszcza ze Tajwańczycy uwielbiają chyba robić dramy w których ktoś kogoś nabiera, robi sobie z kogoś żarty do tego ktoś przed kimś ucieka, itd. Do tego mamy w dramie fangirl'a z życia wziętego - aż wydaje mi się to przerażające xD Jak patrzę na ratingi to zdaje sie ze drama z czasem klapnąć zaczęła, no ale się zobaczy. Po pierwszym epie warto na razie zacząć oglądać bo jest zabawnie:) <no i ten kaskader niczego sobie jest;p>

odcinków ma być chyba 11 wyszło na razie 7 - tak na zakończenie;p

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 02 kwie 2010

czyżby to była pierwsza drama z Megan Lai w roli głównej? a już myślałam, że na zawsze będą ją obsadzać w roli tych drugich :P Barona Chena pamiętam z FtLY, gdzie grał jak to mawiał główny bohater "fałszywego księdza" i bardzo go tam polubiłam xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 kwie 2010

no ja wlansie niedawno o tym czytalam ale nigdzie tego na necie do sciagniecia nie potrafilam znalezc. ty to Azzie, na streamie ogladalas?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

tak, streamingi, wątpię w ściągalność nowowychodzących dram:/ <właśnie przez tą pixelozę miałam problem w rozróżnieniu bohaterek xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 kwie 2010

uhh tragedia.. jak to sie dzieje ze nowe tajwanskie dramy wygladaja jak japonskie czy koreanskie dramy z wczesnych lat 90-tych?? beznadzieja.. :/
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 kwie 2010

O Azzel ,ale fajnie, że założyłaś wątek, bo ja też siedzę w tej dramie :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

no tak, odnośnie beznadziejności zapomniałam dodać ze openig to jeden z najgorszych które widziałam w tej dramie xp
Anullka, no nieładnie, było zakładać temat a nie:p strasznie mi się nie chciało z tym męczyć i wymyślać opis xp <niestety polski dramawikowy opis nie bardzo mi przypadł do gustu...>
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 kwie 2010

no tak, odnośnie beznadziejności zapomniałam dodać ze openig to jeden z najgorszych które widziałam w tej dramie xp
Anullka, no nieładnie, było zakładać temat a nie:p strasznie mi się nie chciało z tym męczyć i wymyślać opis xp <niestety polski dramawikowy opis nie bardzo mi przypadł do gustu...>

Mało o tej dramce jest ogólnie. Ja czekałam aż się coś ruszy z napisami, ale wiadomo jak jest. Viikii niby robi do tego suby, ale co próbuję obejrzeć to nie wczytuje - masakra.

dramka nie stoi wysoko w rankingach chyba - może to dlatego. Ogólnie mi też przypadła do gustu i jestem ciekawa, kto z kim w końcu będzie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 kwie 2010

Moze kiedyś... Na razie mam juz za dużo planów :D
Megan lei./... za czego powinnam ją kojarzyć? :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 kwie 2010

Największe plusy tej dramy po drugim epie to Baron i Megan, tej pół japonki nie trawię jak cholera, a Lego... w ogóle jak można było tak dziecku dać na imię... krzywda na całe życie xD tak czy siak jego zatrważająca historia i trauma życiowa tak mało mnie rusza że mam ochotę przewijać kawałki z nimi.... za to owa wcześniejsza para naprawdę fajnie wypada, zwłaszcza podchody Tong Tong aby zniszczyć X'a xD chyba powoli powoli dociągnę dramę do końca...
no ja Anullka oglądam na viikii wiec nie pomogę z alternatywnymi źródłami, w ogóle szkoda że jak już coś jest tłumaczonego chińskiego to wychodzi w tempie zatrważającym...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 03 kwie 2010

Eggie pisze:Moze kiedyś... Na razie mam juz za dużo planów :D
Megan lei./... za czego powinnam ją kojarzyć? :P

z Marsa, Sweet Relationship, Meteor Garden II, Silence xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 kwie 2010

Z marsa... ta co na poczatku chciała napieszać w związku głównej pary?
A, to bardzo ją lubię :) Ale z kolei MG II to juz nie dotarłam :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „C-drama”