[2010] Happy & Love Forever

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

[2010] Happy & Love Forever

Postautor: isamar84 » 06 cze 2010

Obrazek

* Tytuł oryginalny: 幸福一定强
    * Tytuł (latynizacja): Xing Fu Yi Ding Qiang
    * Tytuł alternatywny: Happy & Love Forever / Happiness is Definitely Strong / Happy and Love Forever
    * Gatunek: romans, komedia, dramat
    * Liczba odcinków: 30
    * Nadawca: Anhui
    * Emisja: 26.01.2010 - ??.02.2010
    * Tytuły powiązane: Xing Fu Zui Qing Tian

Obsada:
    # Ming Dao jako Yin Ding Qiang
    # Annie Chen jako Pan Xiao Nuo
    # Li Yi Feng jako Lu Sen
    # Niu Meng Meng jako Qiao Yu Bei

Obrazek

Opis
Yin Ding Qiang (Ming Dao) i Qiao Yu Bei (Niu Meng Meng) są parą zakochanych. Jednak gdy Ding Qiang oddaje całe swe serce pracy, Yu Bei postanawia zrezygnować ze związku i wyjeżdża w daleką podroż. Mijają lata, Ding Qiang nie może już znieść swojej pracy i przygotowuje się do dłuższego urlopu. Chce znaleźć miłość.

Pewnego dnia, Ding Qiang jest natarczywie podrywany przez bogatą młodą kobietę. By od niej uciec, udaje zakochanego w całkowicie obcej dziewczynie, Pan Xiao Nuo (Annie Chen). Jego pomysł ucieczki od natrętnej byłej, wciąga oszołomioną Xiao Nuo w życie Ding Qianga. Xiao Nuo odkrywa, że pod zimną maską Ding Qiang ma dobre serce. Postanawia pomóc mu zejść się z Yu Bei. Ale Yu Bei jest zakochana w młodym projektancie Lu Sen (Li Yi Feng). Lu Sen odwzajemnia uczucia do Yu Bei. Jednakże, ma sekret, przez który ukrywa swe uczucia do niej.

Czy Ding Qiang znajdzie prawdziwą miłość? Czy Lu Sen stawi czoła Yu Bei? Czworo młodych ludzi odważnie stawia czoła życiu, aby zrealizować własne szczęście.

Obrazek

Ode mnie: cóż obejrzałam dopiero 2 odcinki i mi się podoba, trochę się pośmiałam, troszkę z Xiao Nuo posmutniałam, główną bohaterkę znam z Momo Love (ale mnie tam denerwowała), a tu jest słodka i urocza, no i przede wszystkim śliczna, Ming Dao nie trzeba chyba przedstawiać, pozostała dwójka bohaterów została dopiero lekko zaznaczyła swoją obecność, dobrej myśli jestem co do osób drugoplanowych, w szczególności przyjaciółki Xiao Nuo i przyjaciele Ding Qianga, wprawdzie 30 odcinków wydaje się dużo, ale są krótkie i szybko leci ich oglądanie :D

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 07 cze 2010

jak byś mogła na bieżąco pisać czy Ci się podoba to była bym wdzięczna... chcę się zabrać za coś chińskiego (zaczynam dopiero).
Nie jestem specjalnie przekonana do męskiej obsady, nie podobają mi się ^^ więc poczekam na jakieś opinie..
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 08 cze 2010

ależ mogę ;)
obejrzałam już 6 odcinków i uważam, że Lu Sen jest słodki, uroczo wygląda zarówno w okularach jak i bez, na zdjęciach nie ma takiego uroku, ogólnie cała czwórka głównych bohaterów jest bardzo sympatyczna xD

to na razie obyczajówka z elementami humoru, scena w windzie była dość podobna do BBF, ale miała już ta drama kilka dobrych komediowych momentów, jak choćby zamówienie jedzenia przez Xiao Nuo po prostu loool

EDIT
będzie spojlerowo po 8 odc. - ta drama jest bardzo fajna, sceny z rodzeństwem Xiao Nuo są świetne i do tego Ding Qiang wprowadził się do mieszkania XN :D sceny z bratem XN i DQ też są urocze i to jego: będę cię obserwował - mnie rozwala :lol: i urodziny Yu Bei <so sweet>

tak ogólnie to bardzo ciepła drama, bardzo dobrze mi się ją ogląda xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 09 cze 2010

Dla niezdecydowanych, czy oglądać tę dramę postanowiłam zrobić dokładniejsze streszczenie, spojlerowo, więc nie wszyscy muszą czytać... xD

krótkie streszczenie (odc. 1 - 10):
Drama zaczyna się od sceny w hotelu gdzie poznajemy Ding Qianga i Xiao Nuo (przyjechała z Tajwanu do Xiamen do chłopaka by spędzić z nim Gwiazdkę), z powodu pewnych okoliczności w postaci natrętnej byłej, Ding Qiang całuje Xiao Nuo na oczach tamtej (granej przez uroczą siostrę Yun Hai - Yun Duo - w tym epizodzie nie jest urocza), potem XN dowiaduje się, że jej chłopak od jakiegoś czasu ją oszukiwał i ma w Xiamen drugą dziewczynę, ponieważ nie ma się gdzie podziać jej przyjaciółka - Shu Ting, proponuje jej nocleg w domu jej szefa, którym okazuje się być Ding Qiang. Gdy wredny były chłopak próbuje jeszcze bardziej upokorzyć dziewczynę z pomoc przychodzi jej właśnie Ding Qiang i tak zawiązuje się między nimi dług, który Xiao Nuo spłaca w Tajwanie, gdy DQ przyjeżdża za swoją starą miłością Yu Bei. Jednak YB nie myśli o powrocie do DQ, bo jest już zakochana w młodym projektancie, Lu Senie, a ten znowu okazuje się być kolegą DQ. Z powodu pracy XN musi przekonać Lu Sena do opublikowania książki, wykorzystuje przyjaźń z DQ i próbuje się więcej dowiedzieć o LS, ale z powodu nieporozumień wszystko szybko się wyjaśnia i chłopak urządza konkurs między nią a jej koleżanką z pracy, ponieważ jej koncepcja wygrywa, zaczynają razem współpracować. Jednocześnie XN zaprasza DQ do domu, by pomóc mu znaleźć inspiracje, potrzebne jego pracy w firmie - stają się przyjaciółmi. Poznajemy rodzinę XN, rodziców, którzy ciągle się borykają z kłopotami finansowymi (ojciec ciągle pożycza pieniądze koledze, który ich nie oddaje), brata Xiao Peng (jest słodki) i siostrę Xiao Xi, która marzy o karierze w świecie rozrywki. DQ uczy się życia w zwykłej, przeciętnej rodzinie i więź między nimi się zacieśla. Gdy odchodzi z domu XN, odkrywa, że Yu Bei kocha się właśnie w jego przyjacielu LS, który ją odrzuca (ja już znam powód - ale to wykracza poza 10 odcinków obejrzanych przeze mnie i nie zamierzam tego zdradzać). Jeszcze parę słów o rodzinie DQ, jest sierotą, urodzonym w bogatej rodzinie, ma babkę, dwie ciotki (kochaną i wredną) i kuzynkę Zhen Zhen, która wraz z matką knuje przeciwko niemu, żeby móc objąć władzę w firmie. Gdy udaje się im go odsunąć od władzy w firmie, jego babka postanawia poprawić wizerunek wnuka (nadwątlony nieco przez zdjęcia w gazecie) i oświadcza, że chłopak jest zaręczony i postanawia kupić na miesiąc czasu narzeczoną dla DQ, oczywiście niechętnie, ale jej wybór pada na Xiao Nuo... koniec

a teraz co ja myślę: dramkę się bardzo przyjemnie ogląda, sporo jest zabawnych wydarzeń, nieco denerwują mnie ciotka, Zhen Zhen (choć mam wrażenie, ze taka zła nie jest, to matka ją wykorzystuje i mam nadzieję, że się jakoś dogadają z DQ) i babka, wg mnie ona jeszcze przysporzy problemów, choć może to tylko takie błędne przeczucie. Denerwują mnie głosy bohaterów, mam wrażenie, że głos jest dubbingowany, a zawsze mnie to jakoś drażni :? Pod względem muzycznym jest dobrze, piosenki wpadają w ucho, a nawet słychać tu piosenkę Nicholasa Teo - Xing Fu Xia Yi Zhan (Happiness At The Next Stop), to na razie jedyna piosenka, którą rozpoznałam i tylko czemu nie mogę znaleźć OST do niej?? :( Odcinki naprawdę szybko mijają, trwają niecałą godzinę
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 09 cze 2010

po pierwsze gdzie to ogladasz,albo skąd ściągasz? byłabym wdzięczna. kończę inne tajwany, a ta obsada szczególnie jeden pan, do którego mam słabość
:D zachęca mnie do obejrzenia i z tego co czytam chwalisz :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 09 cze 2010

oglądam na mysoju, ale też można na viikii :)
a i owszem, chwalę xD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 09 cze 2010

oglądam na mysoju, ale też można na viikii Smile
a i owszem, chwalę xd

no to ekstra, jak obczaję, bo kończę inne no i Mike He nowa wciągnęła mnie jak wodę w spłuczce to dam znać :D

wielkie dzięki :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 10 cze 2010

11 ep był boski xD
bardzo mi się podoba, że prawie nie ma miedzy nimi niewyjaśnionych sytuacji, a teraz będą odgrywać rolę narzeczonych i do tego jeszcze rola jaką ma zagrać - dobrze urodzoną panienkę z artystycznymi talentami (w kontrakcie były dziwne zapisy, widocznie babka wstydziła się dać biedną narzeczoną wnukowi), a jej bratem będzie nie kto inny, tylko Lu Sen xD
oj robi się co raz ciekawiej :D

EDIT
ep 12 naprawdę jest co raz fajniej, świetne były te rozmowy LS, XN i DQ, jak omawiali sprawy rodzeństwa LS i XN i do tego Xiao Nuo zamieszkała w domu Lu Sena, i te lody o północy :smitten: a potem ranek i zachowanie "Jie" i LS przy Yu Bei - <so sweet> ( tak troszkę mam wrażenie, że Lu Sen bardziej pasuje do Xiao Nuo, chyba dlatego, że Annie Chen jest naprawdę młodziutka i Min Dao staro przy niej wygląda, ale w razie czego ja tego nie pisałam :P ), no i oczywiście historia z kolacją, tego można się było spodziewać...
strasznie mi się podoba "Jie" w wykonaniu Lu Sena xD

EDIT
ep.13-14 zrobiło się troszkę poważniej, ale odcinki dalej bardzo ciekawe, spotkanie w supermarkecie było całkiem, całkiem xD
na serio nie znoszę babki Ding Qianga, bardziej niż Zhen Zhen (mam nadzieję, że w końcu się dogada z kuzynem, mimo, że teraz zachowuje się bardzo podle) i matki Zhen Zhen też nie znoszę, trudno sę dziwic dziewczynie, że jest taka jaka jest - z taką mamuśką trzeba być nieco spaczonym :? kolacja u babki i wyznanie Xiao Nuo (wprawdzie przedwczesne, ale czy aby na pewno było udawane??), a po kolacji, czemu jednak tego KISSu nie było?? I najlepsze szczera rozmowa między Lu Senem a Ding Qiangiem - i na koniec, czyżby wyzwanie?? (jakoś mi się nie wydaje, że by tak było, bo on na pewno coś czuje do Ye Bei, ale tak to zabrzmiało)

EDIT
ep.15-16 w końcu obydwoje zdali sobie sprawę, że coś czują do siebie, to już jest całkowicie widoczne dla nich, dlaczego nie zrobił tego, czego chciał po kolacji, tylko pozwolił jej odejść?? Ding Qiang nawet usunął zdjęcia Yu Bei, ale babcia myślę, że im wszytko utrudni, teraz już to robi - te jej pytania i zachowanie mnie wkurza, jak dla mnie najfajniejsze jest to, że w końcu zaczyna się DQ dogadywać z Zhen Zhen, a co do związku Yu Bei i Lu Sena, dalej nic nie jest pokazane czemu ją tak odpycha, mimo że widać, że coś do niej czuje, 16 odcinków za mną, a ja wcale nie czuję się zmęczona tą dramą, wręcz przeciwnie xD

EDIT
kilka piosenek z dramy:
- China Dolls - 爱降落 (Love landing) opening
http://www.youtube.com/watch?v=UXsfhXtacrc
- Jam Hsiao - 祝你幸福 (Wishing You Happiness) ending
http://www.youtube.com/watch?v=V6YsdXRYndo
- Li Yi Feng - 我曾爱过的女孩 (THE GIRL I LOVED BEFORE)
http://www.youtube.com/watch?v=NJIBe-rVGKA&feature=related
- Amber Kuo - 你在,不在 (You're Here, Not Here)
http://www.youtube.com/watch?v=IrQu45KGhsY&feature=related
- Nicholas Teo - Xing Fu Xia Yi Zhan (Happiness At The Next Stop)
http://www.youtube.com/watch?v=rj9s94GbD34
http://www.youtube.com/watch?v=cUklep9_RDo&feature=related lepsza wersja piosenki

EDIT
ep.17-18
XN wszystko wyjawiła Yu Bei, a potem ta rozmowa DQ i YB, dzięki której mam wyznanie i KISSa, choć lepszy KISS był w 1 odcinku xD
w końcu są razem, ciekawe co zrobi babcia, gdy się dowie, że oni nie udają, tylko naprawdę się kochają, tym bardziej, że już wcześniej coś podejrzewałam, a teraz jestem pewna, że ojciec Ding Qianga miał romans z matką Xiao Nuo i to dla niej on chciał zrezygnować z firmy, czyżby przeszłość miała się powtórzyć?? i czego tak naprawdę chce matka Xiao Nuo od babki Ding Qianga, zemsta czy szczęście własnej córki, a może i to i to po trochu?? a może chce pomóc córce, by nie przydarzyło się jej podobne rozstanie z ukochanym mężczyzną, a że przy tym zrani Panią Prezes, to dodatkowy bonus?? jestem pewna, że to dlatego (z powodu zemsty) z zgodziła się na udział XN w tych udawanych zaręczynach i pewnie chciała, by obydwoje się pokochali, a już na 100% powiedziała mężowi o zaręczynach córki, by pokazać się przed babką DQ...
nie sądziłam, że były XN jeszcze się pojawi, a już na pewno nie w roli narzeczonego Zhen Zhen - strasznie jej mi żal, mimo że na początku wredna, nie mogłam jakoś jej nie lubić, ma coś sympatycznego w sobie, co mimo jej początkowego zachowania nie zraziło mnie do niej
i w końcu oficjalne zaręczyny, ten KISS był <so sweeet>
oni tak słodko razem wyglądają, mimo że dalej uważam, że XN jest dla niego za młoda :P

EDIT
ep 19
tak się ładnie zaczął rozwijać watek z Lu Senem i Yu Bei, więc dlaczego na koniec był taki okrutny (niby wiem, ale czy rozumiem??)?? za to sceny rodzinne - the best xD
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 16 cze 2010

ciąg dalszy mojego monologu na temat tej dramy xD

odc. 20 - jestem zaskoczona, że matka Xiao Nuo tak po prostu o wszystkim jej powiedziała i że ona nic nie powiedziała DQ, babka oczywiście mało pozytywne wrażenie wywiera starając się rozdzielić zakochanych, oj żeby ten jej pobyt w szpitalu za bardzo nie namieszał im w życiorysach, mam co do tego złe przeczucia :? no i w końcu wyszło szydło z worka i znamy prawdę o Lu Senie, czemu tak brutalnie odrzuca Yu Bei, choć dla mnie jest to mocno przesadzone, boi się związać, bo boi się .... ( a tego nie zdradzę :P )

2/3 za mną, jeszcze 10 odcinków i koniec, dalej dobrze mi się tę dramę ogląda i jeszcze nie mam jej dość, naprawdę zaskakuje mnie to, że praktycznie mało jest między XN a DQ niedomówień, ale tu akurat nadrabiają Lu Sen i Yu Bei, aż się boję co będzie dalej, mam nadzieję, że nie zaczną zbyt im komplikować życia, co mogło by spowodować u mnie zmęczenie dramą, szczególnie jeśli będą przedłużać na siłę, wprawdzie na razie nic takiego nie ma, ale czasem się boję, co ci scenarzyści wymyślą :?

EDIT

odc. 21 - 22 - muszę przyznać, że już tak fajnie było, Lu Sen i Yu Bei razem, Xiao Nuo i Ding Qiang przygotowywali się do ślubu, ale dziewczyna się wycofała i teraz kochana babunia się wtrąciła i wykorzystała byłego XN do stworzenia problemów między naszymi bohaterami, wredne babsko, chyba pierwszy raz powstaną prawdziwe nieporozumienia między tą dwójką :( a poza tym Lu Sen i te jego tajemnice, ciekawa jestem, czy powie prawdę Yu Bei, czy znowu ją okłamie??

odc. 23 - absolutnie stwierdzam, że babka Ding Qianga to wredna s..a, nie powinnam się wyrażać, no ale tym razem to mocno przegięła, udało jej się rozdzielić Xiao Nuo z DQ, ale trochę nie rozumiem, czemu tak szybko XN uciekła, DQ po trzech dniach chciał wszystko z nią wyjaśnić, wierzył, że coś jest nie tak - nie dała mu szansy, swoją drogą jej były to też s......n :evil: i Lu Sen przesadził, a potem wyjechali w siną dal z XN, ale końcówka mimo, że po 1,5 roku zapowiada się tak ciekawie, że zaraz sobie załączę, otóż Yu Bei bierze z kimś tam ślub, tylko ktoś stara się jej to utrudnić.... Myślę, że można się domyślić kto... xD

odc. 24 - powiem tylko aaaaaa - scenariusz tej damy naprawdę jest dobry, najpierw XN potraktowała DQ jak obcego, a potem jeszcze powiedziała, że wychodzi za Lu Sena, a to wszytko dlatego, że ... xD i tak za dużo spoleruje na ten temat xD

odc. 25 - 26 - no to wredny babsztyl (strasznie mnie denerwuję babka DQ, mam nadzieję, że w końcu wszyscy się od niej odwrócą i jak dostanie po 4 literach, to w końcu przejrzy na oczy i zobaczy ile krzywd wyrządziła swym najbliższym), żeby tak potraktować własną córkę :evil: aczkolwiek nie zdziwiło mnie, gdzie wylądowali- ciotka i jej mąż, znowu zrobiło się uroczo i zabawnie, ale za nim o tym to - Lu Sen oczywiście się wyspowiadał DQ z kłamstwa o ślubie i pojawił się przed Yu Bei, ale dziewczyna daje radę i dobrze, niech mu tak łatwo nie wybacza xD a teraz pojawili się ponownie rodzinka XN i to w komplecie, jak ja uwielbiam jej rodzeństwo, sceny z nimi są rewelacyjne, siostra XN jak zwykle ma wspaniałe pomysły i jakie wykonanie, normalnie ubaw po pachy xD xD no i wreszcie DQ się dowiedział prawdy i co teraz zrobi?? tego też można się domyśleć, tylko czy XN nie będzie się opierać??

odc. 27 - 28 - chyba zaczynam się już lekko niecierpliwić, bo ile się można opierać?? Zarówno jedna, jak i druga?? Dobrze, że jest rodzeństwo Xiao Nuo i że w końcu Ding Qiang powiedział co nieco swej babce, obie - XN i YB - mimo, że wyjaśniły nieporozumienia, dalej trzymają dystans i uciekają przed DQ i LS, dobrze że to tylko jeszcze dwa odcinki, bo nie lubię jak zaczynają przeciągać :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 25 cze 2010

Odc. 29 - 30 - ostatnie dwa odcinki, poza ślubem Yu Bei, idealnym narzeczonym, który zrezygnował z niego, bo ona mimo, że wiedziała kogo kocha (po obejrzeniu tych nagrań, aż się zdziwiłam, że jeszcze stanęła na ślubnym kobiercu), nie umiała się wycofać, potem kolejne oświadczyny i kolejny ślub, tylko już z odpowiednim człowiekiem, Lu Senem, słodko razem wyglądali xD Równie słodko wyglądali Ding Qiang i Xiao Nuo, choć zachowanie babki mnie nie przekonało, mam wrażenie, że tchnęło sztucznością, a ta scena z wypadkiem, to trochę przesadzone, wszystko co się z nią wiązało było oczywiste, przynajmniej dla mnie :? Za to brawa dla matki Zhen Zhen, dobrze że w końcu się odważyła i powiedziała parę zdań matce, no i ostania scena - zaręczyny na plaży (choć swoją drogą, żeby opuścić ślub przyjaciół??? - dziwne), domek, pierścionek, wszystko niby urocze, ale czegoś mi tu brakowało w zakończeniu, sama nie wiem czego, może ich ślubu??

Podsumowanie

Drama 30 odcinkowa, po jakieś 45 minut odcinek, zleciała mi bardzo szybko, praktycznie mi się nie dłużyła (no może ze 2 odcinki, jak Yu Bei i Xiao Nuo się zbyt opierały, ale wtedy na pocieszenie wróciło rodzeństwo XN i było bardzo zabawnie), uwielbiam sceny rodzinne w tej dramie, rodzeństo i rodzinkę XN, a nawet jej przyszywanego brata Lu Sena i w tle muzyczka z Addamsów :D Pierwsze 20 odcinków było bardzo dobre, później też było dobrze, ale już nie tak jak na początku, cóż babka DQ dała we znaki i wprowadziła niepotrzebne utrudnienia w ich życie. Moimi ulubieńcami w tej dramie poza głównymi bohaterami i rodzeństwem XN była jeszcze Zhen Zhen, bardzo polubiłam tą postać i żal mi było, że nie pokazali jak sobie ułożyła życie, wprawdzie zaczęła się dogadywać z DQ i matką, ale po niefortunnym narzeczonym, nikogo nie miała... O ile zakończenie z Yu Bei i Lu Senem mi się podobało, o tyle zabrakło mi ślubu XN z DQ, no niby były zaręczyny i ciche błogosławieństwo babki DQ, ale jednak...

Ogólnie w mojej ocenie drama ma mocne 8/10, to dobra drama obyczajowa z elementami komedii, dramatu (no może tu parę wątków akurat słabsze było). Jednak nie wiem, czy jeszcze kiedyś się pokuszę o obejrzenie tego ponownie, może wrócę do pewnych scen, ale całej serii już raczej nie obejrzę, mimo to bardzo przyjemnie mi się tą dramę oglądało i na niektórych fragmentach płakałam ze śmiechu, ale żadna scena mnie nie wzruszyła, choć może niektóre powinny, nawet te z Lu Senem mnie nie wzruszały i bardziej współczułam Yu Bei, niż Xiao Nuo - bo gorzej była potraktowana, dzięki tej roli, ta aktorka wzbudziła wiele sympatii u mnie xD Sama nie wiem, czy jeszcze małym makamentem tej historii, nie jest to, że wszyscy bohaterowie byli sympatyczni (poza babką, byłym XN i początkowo Zhen Zhen i jej matka). Nie dało się ich nie lubić, a to może czasami być wadą

W każdym razie, jeśli ktoś lubi obyczajówki z dobrym scenariuszem, sporą ilością odcinków (45min), dobrym humorem, łatwo wpadającymi w uszy piosenkami, nie zraża go dubbing - to ta drama jest dla Was xD

Wróć do „C-drama”