[2010] The Girl in Blue

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

[2010] The Girl in Blue

Postautor: Speak » 28 cze 2010

The Girl in Blue

Obrazek

Tytuł oryginalny: 佳期如夢/Jia Qi Ru Meng
Tytuł angielski: The Girl in Blue
Rodzaj: melodramat
Liczba odcinków: 32 (50 minut)
Stacja: Hunan TV

OBSADA:
Joe Chen Qiao En: You Jia Qi
Roy Chiu: Ruan Zheng Dong
Feng Shao Feng: Meng He Ping
Wang Shi Ya: Zhou Jing An

OPIS:
Zaraz po studiach You Jia Qi poznała chłopaka o imieniu Meng He Ping, niedługo później zaczęli się spotykać. Jednak matka chłopaka była przeciwna temu związkowi.
Jia Qi musiała zerwać z He Ping'iem, po czym on w złości wyjechał za granicę. Jednak niespodziewanie ta dwójka znów się spotyka, gdy Jia Qi idzie odwiedzić w szpitalu swojego przyjaciela Ruan Zheng Dong'a, który miał wypadek. Okazuje się, że Zheng Dong i He Ping, którzy pochodzą z bogatych rodzin, są przyjaciółmi z dzieciństwa.
Żeby zapomnieć o He Ping'u Jia Qi zaczyna się umawiać z Zheng Dong'iem. Ale Zheng Ding również nie jest szczery. Obwinia Jia Qi o złamanie serca jego przyjacielowi i spotyka się z nią w ramach zemsty...

Coś ode mnie:
Jestem dopiero po 1 odcinku, ale już mogę stwierdzić, że będę oglądać dalej ; ) Główna bohaterka mi się podoba, jest bardzo ładna i ma przesympatyczny uśmiech ;) oczywiście na męską cześć obsady również narzekać nie można :D patrząc po opisie i obejrzanym 1 epie sądzę, że drama się rozkręci i mnie wciągnie ; )

Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 28 cze 2010

Hmmmm Speak, zainteresowałaś moją tajwańską część duszy ^^'
A powiedz, to leci na bierząco teraz w nowym sezonie, czy się kończy?
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 28 cze 2010

drama już skończyła swoją emisję, są dostępne wszystkie odcinki. mam nadzieję, że chociaż wszystkie z napisami ;)

edit
o_O mój błąd... ubzdurałam sobie jakoś, że to tajwańska drama, ale coś mi się nie zgadzało. no i przed chwilą zobaczyłam, że to jednak nie tajwańska a chińska :shock:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 28 cze 2010

Chen Qiao En i Roy Qiu zagrali w Easy Fortune Happy Life, tylko, że on jest tam tym drugim :( chyba w końcu doczekam się ich paringu, bo razem słodko wyglądali xD

o_O mój błąd... ubzdurałam sobie jakoś, że to tajwańska drama, ale coś mi się nie zgadzało. no i przed chwilą zobaczyłam, że to jednak nie tajwańska a chińska Shocked
nic dziwnego, w końcu Chen Qiao En to tajwańska gwiazda, jak i Roy Qiu, każdemu może zdarzyć się pomyłka :wink:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 29 cze 2010

szukałam odcinków z angielskimi napisami i przeczytałam kolejne spekulacje. np. że to drama tajwańska tylko z chińskim dubbingiem (to w sumie może byc prawda, bo głosy brzmią jak dubbing) albo że to wogle tajwańsko-chińska drama :? także ja w końcu nie wiem.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 29 cze 2010

Tajwan niby chiński, w sumie na jedno wychodzi, zwłaszcza że większość gra i tu, i tu...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Re: [2010] The Girl in Blue

Postautor: Speak » 29 lip 2010

Viikii wzięło się ostatnio ostro do pracy i jest już dostępne parę epów z napisami.

po 2 i 3 epie
no więc na razie 1 ep mi się bardzo podobał, 2 był trochę nudny, ale po 3 widać, że może wreszcie się rozkręci. Nareszcie Jia Qi i He Ping się spotkali. A to spotkanie było świetne, Zheng Dong zachowywał się, jakby on i Jia Qi byli już parą ;D a no i ta siostra Zheng Dong'a udana jest, tylko ma jakiś taki piskliwy głosik.
nie lubię tylko jakoś tej koleżanki z pracy Jia Qi, jej przyjaciółki bodajże. niby powinna być zabawna, ale mnie jakoś nie śmieszy, tylko wręcz denerwuje. chociaż jak w 3 epie zgubiła wkładkę ze stanika, to było bezcenne :D
No ale na pewno będę oglądać dalej, jak tylko będą pojawiać się suby do następnych epów.

epy 4-6
no i standardowo, jak to w dramach, mamy akcję 'kocham cię, ale nie mogę z tobą byc dla twojego dobra' :? Jia Qi cały czas odrzuca He Ping'a, w sumie nawet nie wiadomo czemu. no ale w tym wypadku to się nawet z tego cieszę, bo wolę, żeby Jia Qi była z Zheng Dong'iem. Jakoś tak bardziej do siebie pasują, Zheng Dong ma przynajmniej w sobie trochę życia, nie to co He Ping, który tylko użala się nad sobą. nie mam pojęcia, co ta siostra Zheng Dong'a w nim widzi, przecież ma w pracy takiego fajnego i przystojnego kolegę :D którym się powinna bliżej zainteresowac ;D

uh, nie lubię tak gadac sama do siebie, ale może to moje gadanie zachęci kogoś do zainteresowania się tą dramą. według mnie to warto ;)

Wróć do „C-drama”