[2010] Nu Wang Bu Xia Ban

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2010] Nu Wang Bu Xia Ban

Postautor: Eggie » 08 wrz 2010

Obrazek

# Tytuł: 女王不下班 / Nu Wang Bu Xia Ban
# Tytuł angielski: Queen is Never Off
# Rodzaj: Romance
# Stacja: CTV
# Od: 2010-Sep-19-
# Godzina: Sundays 22:00 to 23:30

Obsada:
* Lee Kang Yi as Zhang Ruo Tian 章若天
* Xiu Jie Kai as Tong Jia Liang 童嘉良
* Wang Xin Ru as Zhang Ruo Wei 章若薇
* Nicholas Teo as Ren Shao Ting 任少廷
* Lu Jia Xin as Zhang Ruo Yi 章若依
* Johnny Lu (路斯明) as Lin Sheng Jie 林聖傑
* Nylon Chen as Josh
* Lene Lai
* George Zhang
* Andrew Tan (陳勢安)
* Suki Low (劉紓妤)

Trailer:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Opis:
Lee Kang Yi gra prokuratorkę, bezwzględną i stanowcza, będącą jednocześnie głową rodziny.
Xiu Jie Kai będzie grał policjanta, chłopaka Ruo Tian.
No i Nicholas Teo będzie bogatym facetem, przy którym kręcą się laski, ponieważ nie ma odwagi nikomu odmówić...

Dobra, jak już się dowiem więcej, o czym jest ta drama, to wam powiem i uaktualnię. Generalnie, nie owijając w bawełnę, CTV ma przerąbane po Scent of Love i zgarnia co lepszych aktorów, licząc na wielką idol bombę, którą się trochę odkują,
To niekoniecznie musi być zła drama, ale już daje do myślenia. W każdym razie, dla NIcholasa i Xiu Jie Kaia można zobaczyć. Denerwuje tylko fakt, że nie tak jak przy SoL trzeba się sporo nagrzebać, żeby tylko znaleźć jedno nazwisko lub zdjęcie. Wkurzają mnie ci ludzie....

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Nu Wang Bu Xia Ban [z]

Postautor: isamar84 » 08 wrz 2010

no jak dla mnie będzie to w stylu must see, czyżby w końcu Xiu Jie Kai doczekał się roli pierwszoplanowej? Jeśli tak, to się mu to należy, tylko jakoś mi nie pasuje, by Nicholas miał być tym pokrzywdzonym
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 wrz 2010

Nie oszukujmy się, kim jest Nicholas a kim jest Xiu?
A poważnie, na konferencji dano do zrozumienia, że to nie jest 4 miłosny, a raczej die pary i Nicolas ma grać z Cyntią Wang. Więc nie ma mowy o rywalizacji raczej...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 08 wrz 2010

coś w stylu jak H&LF?? Tylko z inną historią??
A Nicholas oczywiście jest przede wszystkim piosenkarzem xD
ale lubię jego bohaterów
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 09 wrz 2010

Ja się po SP trochę przejechałam, choć on i Gino chyba mi się najbardziej i tak z towarzystwa podobali, także po tę drugą dramę już nie sięgnęłam :P
Ale dam mu szansę, zwłaszcza z taką obsadą - a nuż coś zaśpiewa na opening? Jego głos... normalnie się rozpuszczam :)
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 11 wrz 2010

Eggie pisze:Ale dam mu szansę, zwłaszcza z taką obsadą - a nuż coś zaśpiewa na opening? Jego głos... normalnie się rozpuszczam :)

niech zaśpiewa :smitten: nawet więcej niż jedną piosenkę :smitten:
a do SP nic nie mam, ja tam lubię tą dramę, z całą rodzinką i Xiao Shi :P
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 wrz 2010

Zmiana stylu Nicholasa i ciągle brak wiadomości o możliwości osta z nim... + preview

http://www.cpopaccess.com/2010/09/nicho ... s-and.html
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 wrz 2010

nie podobają mi się te sandały,
a w tle to nie Nicholas śpiewał?? troszkę słabo było słychać i nie jestem pewna, ale może to on ;)
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 26 wrz 2010

nie wiem jak wy, ale ja jestem po 1 epie i mimo, że jakoś szybko i minął, to na razie bez zachwytów, ale i bez narzekań, cztery siostry, ale raczej wokół 3 będzie się kręcić historia, dwie najstarsze zajęte są karierą i najczęściej z sobą się kłócą, trzecia najczęściej się poświęca, a czwartej trudno coś powiedzieć (może to nie jest siostra, nie było właściwie nic na ten temat powiedziane, tylko takie odniosłam wrażenie), właśnie stają przed faktem, że ich ojciec choruje na Alzheimera, najstarszej - pani prokurator zaraz zawali się związek, ale mamy policjanta, druga siostra pracuje w wydawnictwie o modzie (przypomina swą matkę), nie wierzy w miłość, nakłania słynnego projektanta, który nie lubi się udzielać publicznie do występu, a trzecia na moje oka się w nim zakocha (pewnie zrezygnuje na rzecz starszej), na końcu słychać ending w wykonaniu Nicholasa, który na razie też jakoś nadzwyczaj nie nie ujął, może potrzebuje czasu??

2 ep był dużo bardziej ciekawy, wielu rzeczy się dowiadujemy z niego, a to dopiero początek, 4 siostry, a każda ma inny charakter, było parę fajnych momentów, żółty pasek u Xiu Jie Kai bardzo fajnie wyglądał, pani prokurator jest trochę narwana i w dramie słychać muzykę z Chopina, a Ruo Wei dużo o nim mówi (choć jak w pierwszym epie wspominali o francuskim kompozytorze - czy jakoś tak, to mnie ścieli, dobrze, że się w 2 epie poprawili), nawet ending Nicholasa już mi delikatnie zaczyna wpadać w ucho - lepiej go było teraz słychać xD co jeszcze by za bardzo nie spojlerować, jest głupia puszczalska laska (takie na mnie sprawia wrażenie), którą obaj panowie próbują się zająć, z takiego jednego powodu...

edit
3 odc. - a ten odcinek był w dużej mierze bardzo zabawny i to głównie za sprawą Xiu Jie Kai, miał genialne momenty :D wcześniej go lubiłam, ale może teraz go pokocham?? Nicholas mimo pięknego uśmiechu jest taki trochę sama nie wiem jaki, czegoś mu brakuję, choć też ma pomysły, by zniechęcić Ruo Wei do wywiadu, a przegląd do 4 epka wygląda też interesująco :)
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Nu Wang Bu Xia Ban

Postautor: isamar84 » 11 paź 2010

odc.4 - zastanawia mnie czemu takie normalne dramy nie mają takiego dużego powodzenia? Mnie historia już wciągnęła, Jia Liang i Ruo Tian tworzą bardzo udaną parę, razem są bardzo słodcy, szczególnie jak ona jest zazdrosna (akcje jej siostry były tu bardzo pomocne). Ruo Wei i Shao Ting, od teraz chyba zacznie się coś między nimi dziać, choć może się wydawać, że go interesuje trzecia siostra Ruo Yi, to chyba tylko dlatego, że przypomina mu pierwszą miłość... A RW już zdążyła mu zaimponować swoją waleczną postawą... Po dokonaniu pani redaktor, na pewno cała sytuacja się między nimi rozwinie, przynajmniej tak widać z przeglądu do 5 epa xD Zresztą między JL i RT też wiele się wydarzy - nie mogę się doczekać. Zhu Er zdecydowanie będzie moją faworytką do tytułu najbardziej denerwująca i knująca postać, pomalowana ruda jędza :evil: I jeszcze ciekawe, kiedy ponownie starzy przyjaciele się spotkają i jak ich związki z siostrami wpłyną na naprawę ich przyjaźni, bo inaczej tego nie widzę :wink:

Czy tylko ja oglądam tą dramę?
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 18 paź 2010

ciąg dalszy mojego monologu... odc.5...

scena pod budynkiem, oni się kłócili, a niedoszła samobójczyni założyła ręce i tak chyba nie miała zamiaru już skakać :wink:
a potem urocza scena przed mieszkaniem Ruo Tian :smitten: Xiu Jie Kai z odcinka na odcinek zyskuje moje serce :love:
a później strzelanina i jakie teraz będą z tego konsekwencje?

Ruo Wei i Shao Ting też mieli swoje słodkie sceny w mieszkaniu ST, ona w jego koszuli mówi, że jest głodna :smitten:

żal mi Rou Yi, ale dziewczyna niech się zajmie swoim przyjacielem, bo szans u ST raczej nie ma...

Zhu Er - ta dziewczyna praktycznie nie ma sceny, gdzie była by porządnie ubrana, zawsze jest bardziej roznegliżowana i złośliwa

w 6 odc. może rozpęta się wojna między dawnymi przyjaciółmi, na deser gorący kiss - oglądanie na bieżąco kiedyś mnie wykończy...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 26 paź 2010

I jak co tydzień, kolej na mój monolog dotyczący kolejnego odcinka - 6 xD

romans między Ruo Tian i Jia Liangiem się rozwija, nawet już oficjalnie można o nich mówić jak o parze, w końcu spędzili z sobą noc, choć nie wiem czy coś więcej się tam po tym kissie działo, w końcu on dopiero co wyszedł ze szpitala po postrzale, mimo, że początkowo Ruo Tian wydawała się denerwująca, już teraz tak nie jest, tworzą taką fajną parę xD

ale czemu to Shao Ting w ostatniej chwili zrezygnował z pocałowania Ruo Wei, im coś troszkę dłużej schodzi, za to coraz bardziej świadoma ich uczuć staje się Ruo Yi, może w najbliższym odcinku już całkiem sobie go odpuści?

A co najciekawsze było, to Tong Jia Lang i Ren Shao Ting, to co próbował udowodnić policjant było aż nazbyt oczywiste, że ze względu na przeszłość tak uparł się udowodnić mu winę i co odkrył? Zamiast handlarza narkotykami, brata opóźnionego w rozwoju, o którego istnieniu nie miał pojęcia, chyba zrozumiał, że za daleko się posunął próbując znaleźć dowody winy dawnego przyjaciela... Poza tym sądzę, że te telefony to zasługa Er Zhu - normalnie panienki nie trawię, szkoda mi słów na nią...A tak w ogóle to dziwne ich losy były, trzej przyjaciele, po tragicznej śmierci Irene, przestają nimi być, jeden staje się policjantem, drugi przestępcom, trzeci projektantem, który jest obwiniany (przez TJL) i sam czuje się winny jej śmierci, choć był to nieszczęśliwy wypadek, bo tak bronił się przed tą młodzieńczą miłością, by nie zdradzić przyjaciela...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 02 lis 2010

odc. 7 - a w nim dwie zakochane siostry próbują zrobić wszystko, by prawda o chorym bracie ukochanego nie ukazała się w gazetach, dodatkowo pojawił się kret w wydziale Jia Lianga, a Ruo Tian jest szantażowana przez porywacza jej byłego...

Spoiler! Wracając do komentowania odcinka, to muszę przyznać, że nie spodziewała się, że jeszcze Ruo Yi się nie podda, ale mimo że widzi czarno na białym na razie nie jest chętna sobie go odpuścić, czym mnie złości, bo jest taka mdła przy żywej i pomysłowej Ruo Wei. Padłam po komentarzu ojca dziewczyn - "Do której córki należy drugi zięć?" i odp. Shashy - nie ma pojęcia :) W końcu Nicholas zaczął przykuwać swoją postacią, bo do tej pory był całkowicie przyćmiony przez Xie Jie Kai. W każdy razie próby obronienia Shao Tinga skończyły się odwiedzeniem komisariatu i awansem w pracy dla Ruo Wei, ciekawa jestem, czy uda jej się utrzymać to stanowisko dłużej niż tylko na okres znalezienia nowej redaktor naczelnej. I całkowicie nie wierzę, że Man Tou może być kretem, to chyba jakieś nieporozumienie, choć zważywszy na przegląd do 7 epa, boję się co się może wydarzyć, bo trochę dramatycznie i tragicznie wyglądały niektóre momenty i mam nadzieję, że w końcu 3 siostra zajmnie się Joshem, który źle robi, że siedzi cicho, inaczej już dawno była by z nim i mnie teraz nie drażniła...
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 06 lis 2010

ja się dołączę ;)
z Wang Xin Ru oglądałam już jedną dramkę (i want to become a hard persimmon = Wo Yao Bian Cheng Ying Shi Zi) no i tam już przykuwała uwagę ładną buźką :D tutaj jeszcze nieźle gra... w roli tutaj lubiłam ją póki nie zaczęła się za bardzo frajerzyć w imię tzw. miłości jak dla mnie są granicę ... fakt faktem, że później i tak nieźle na tym wychodzi - zostaje głównym edytorem, ale po pierwszych epach myślałam , że zdobędzie faceta z większą klasą no ale cóż...
i uwielbiam jej uwagi co do pana policjanta i trzeciej siostry koleś postrzelony walczy o życie , najstarsza siostra załamana a ta " wyjdź za niego " ^^

co do najstarszej siostry to po za upartym i naiwnym wchodzeniem w środek akcji policyjnej to świetnie pasuje do pana policjanta a ich kłótnie są epickie
w ogóle to pan policjant jest moim ulubieńcem *_*

dwie najmłodsze siostry wypadają dosyć blado przy tych starszych
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 lis 2010

Mi się wydaje, że jeszcze wszystko przed Ruo Wei, choć te siostrzane walki dla mnie śmiesznie wypadły, tak jak całe te próby zatrzymania drukowania czasopisma, bo ona powinna mieć świadomość, że to już nic nie da, tym bardziej po tym co on jej powiedział na ten temat, a ona zaczęła nagle się rozklejać, bo chyba nie wierzyła, że sama się zakocha i nie umie w tym momencie zbyt logicznie myśleć, niech się trochę przyzwyczai, to może wróci z początkowym wojowniczym nastawieniem xD

Ruo Tian na wstępie była denerwująca, ale szybko zyskała moją sympatię, bo z Xie Jie Kai'em tworzą fajną parę, on musi być ulubieńcem, bo ma taki niepokorny charakter, że od razu misi się spodobać, choć przyznaję, że powoli i Nicholas się rozkręca, bo do tej pory blado wypadał na tle Jia Lianga, uwielbiam jak mówi: "ma fen"

pozostałe dwie siostry rzeczywiście wypadają blado, bo są takie za mdłe i właściwie odnoszę wrażenie, że one to taki dodatek do historii (trochę tych odc. będzie, więc historia nie może się obracać wokół tylko 2 par, bo by nudno było)

jednak największą moją nielubianą bohaterką jest Zhu Er, odnoszę wrażenie, że to taka rozkapryszona, puszczalska małolata (niby ma 20 lat, ale zachowuje się jakby miała mniej), strasznie mnie denerwuje :evil:

i dodam jeszcze, jak to miło, że nie oglądam tego sama :D

Wróć do „C-drama”