[2010] Fall In Love With Anchor Beauty

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

[2010] Fall In Love With Anchor Beauty

Postautor: isamar84 » 29 wrz 2010

爱上女主播 / Ai Shang Nu Zhu Bo / Fall In Love With Anchor Beauty

chiński remake koreańskiej dramy All About Eve

gatunek: romans
odcinki: coś koło 30+ (ale jak zwykle to rzecz niezbyt pewna)

Obsada:

Zhu Dan (朱丹) jako Xu Dan Ping
Jang Hyuk jako Chen Yi Po
Cheryl Yang jako Xia Zheng Nan
Wu Jian jako Li Chao Yang

Bowie Lam jako Jiang Jia Qing
Li Ying (李颖) jako Chui Li Fen
Dong Wei Jia (董维嘉) jako Fu Wei

Opis

Po ukończeniu studiów, przyjaciółki Zheng Nan i Dan Ping podjęły pracę jako stażystki w tej samej stacji telewizyjnej. Wkrótce zostają nowymi prezenterkami programu informacyjnego i tak rozpoczyna się między nimi walka ambicji i zdrady, która kończy się w chwili, gdy producent programu informacyjnego i miłość Zheng Nan, Yi-park zakochuje się w Dan Ping i bierze z nią ślub. Dziewczyny nie wiedzą o tym, że w rzeczywistości są siostrami biologicznymi. Podczas trzęsienia ziemi Zheng Nan zastępuję ciężarną Dang Ping w miejscu katastrofy. Yi Park umiera w strefie klęski, a zrozpaczona żona traci dziecko. Tymczasem Zheng Nan traci głos ze względu na duży stres psychiczny i przemęczenie fizyczne, a Dan Ping, mimo choroby, powraca do studia by zająć jej miejsce...

Mimo, że nie oglądałam koreańskiej wersji, to bardzo zaciekawiła mnie ta pozycja, głównie ze względu na Cheryl Yang. Na viikii widziałam, że już 5 odcinek jest, czuję, że to będzie moja kolejna drama do oglądania (przynajmniej mam zamiar w najbliższym czasie 1-2 odc. obejrzeć, a jeśli mnie zaciekawią i wciągną, to będę się starała na bieżąco oglądać).

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „C-drama”