[2016] Prince of Wolf

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2016] Prince of Wolf

Post autor: KartoflAnka » 22 lip 2016

Prince of Wolf
Obrazek

Tytył: 狼王子 / Lang Wang Zi
Tytuł alternatywny: Prince Of Wolf
Gatunek: romans, fantasy
Ilość odcinków: 24???
Stacja nadawcza: TTV
Data emisji: 3 lipca 2016 -13 listopad 2016
Kraj: Tajwan
Opening- piosenka: Lian Ai Mo Fa (愛戀魔法) by Bii 畢書盡
Ending - piosenka: Man Tian Xing (滿天星) by Dino Li 李玉璽

Obsada:
Zhang Xuan Rui ( Derek Zhang) jako Du Ze Ming
Zhang Yu Cheng jako mały chłopiec Ze Ming
Lin Sheng jako nastoletni Ze Ming
Amber An jako Tian Mi Mi
Gu Bin jako Jian Hao Wei
Katie Chen jako Tian Zi Zi
Xue Shi Ling jako Jiang Ping
Chen Bo Zheng jako Tian Min Gui
Yang Chieh Mei jako Liu Mei Lian
Yang Lie jako Du Bai Quan
Lin Wei jako Du Qi Hong
Xie Qiong Nuan jako Wei Pei Yi

Opis: Historia małego chłopca, który zagubiony w lesie ( a właściwie zostawiony przez podłego wujka) zostaje przygarniety przez stado wilków. Wychowuje się wrazz wilczą mamą i tatą przekonany, że jego matka porzuciła go w lesie. Chłopak zdobywa swą wiedzę o świecie ludzkim ucząc się od turystów i słuchając radia, ale z natury wykazuje " wilcze zachowania". Pewnego dnia w lesie spotyka MiMi, dziewczynę fotografa, która pragnie sfotografować legendarne miejsce, o którym słyszała od okolicznej gawiedzi. Podobno w górach żyje człowiek wilk, którego dziewczyna spotyka. Zaczyna poznawać mężczyznę i zaczyna mu współczuć. Pomiędzy dwójką zaczyna rodzić się przyjaźń i uczucie. MiMi odchodzi do ludzkiego świata, a mężczyzna zaczyna za nią tęsknić, dlatego wyrusza do pobliskiej wioski, by z nią zostać. Zabiera ze sobą wilczego ojca. Niestety ludzie z wioski nie są do końca otwarci na prawdziwego wilka i nietypowe zachowanie człowieka z gór. MiMi postanawia odszukać rodzinę Ze Ming i wtedy wychodzą na jaw pewne tajemnice.

Ode mnie: Nie będę nikomu wciskała kitu o tym, jak cudowna jest ta drama, bo dużo jej do tego brakuje :P Historia jest tak niedorzeczna, tak momentami niedopracowana, co śmieszy na każdym kroku. Najbardziej epicki jest książę wilków z czystymi stopami, obciętymi paznokciami i ondulowanymi włosami. Jego image'u dopełnia modnie zdarta koszulka, latanie na lianie i sztuczne blizny na klacie, ale co tam.. :P .Nasz główny bohater momentami sprawia wrażenie niedorwiniętego społecznie 6- latka z całkiem niezłym absem :lol: a to bawi bardziej, niż zmieniający się kolor jego oczu. W każdym razie rzewną story dopełnia całkiem fajny romansik oraz fabuła. Całkiem przyjemnie się to ogląda, jak na tajwan.
Trailer:

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2016] Prince of Wolf

Post autor: Mizuki » 30 lip 2016

Kartofelka, niby nie wciskasz a mi opchnęłaś! :grumble: :grumble:
Gupia ta drama, nic się kupy nie trzyma, tylko piesie fajne i nawet to nie są prawdziwe wilki. Jakby tego było mało główna starsza od wilkora o 7 lat... niby jakiś romans, ale ona wygląda przy nim jak jego matka. Nie dam rady, lubię las ale nie w takim wydaniu.
Jego image'u dopełnia modnie zdarta koszulka, latanie na lianie i sztuczne blizny na klacie, ale co tam.. :P .
....a skąd u niego ta koszulka?
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 15 sie 2016

Mizuki pisze:Kartofelka, niby nie wciskasz a mi opchnęłaś! :grumble: :grumble:
Gupia ta drama, nic się kupy nie trzyma, tylko piesie fajne i nawet to nie są prawdziwe wilki. Jakby tego było mało główna starsza od wilkora o 7 lat... niby jakiś romans, ale ona wygląda przy nim jak jego matka. Nie dam rady, lubię las ale nie w takim wydaniu.
Jego image'u dopełnia modnie zdarta koszulka, latanie na lianie i sztuczne blizny na klacie, ale co tam.. :P .
....a skąd u niego ta koszulka?
Mnie pytasz? a kto mu w lesie włosy rozjaśnił? He? to jest dopiero pytanie i czemu ma takie czyste paznokcie?
Przez chwilę jest zawiesiście, ale przetrwałam i znowu niezły epizod. Strasznie nierówna ta drama, ale na razie raz w tygodniu daję radę popatrzeć.
viet89
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: viet89 » 21 lut 2017

Przypomina mi to mange która kiedyś czytałam
ODPOWIEDZ