[2016] Demon Girl

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2016] Demon Girl

Post autor: KartoflAnka » 22 lip 2016

Demon Girl

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tytuł oryginalny: 半妖倾城/Ban Yao Qing Cheng
Tytuł alternatywny: Demon Girl
Gatunek: romans, fantasy, supernatural
Liczba odcinków: 35
stacja nadawcza: HTV
Emisja: 30.06.2016 - ???
Kraj: Chiny
Opening: Yu Ke Wei (郁可唯) - We Are One
Ending: Mickey He - Lian Ge
na podst.powieści „Ban Yao Qing Cheng" (半妖倾城) autorstwa Mo Bai Qian Jiu (墨白千九)

Obsada:
Li Yi Tong jako Nie Qing Cheng
Zhang Zhe Han jako Ming Xia
Mi Re( Merxat) jako You Tong
He Rui Xian jako Jiang Xue Wu
Kan Qing Zi jako Yao Bi Tao
Dai Yang Tian jako Du Shao Qian
Wang Mao Lei jako Nie Ru Feng
Ady An jako Ying Die
Cheng Zi Ning jako Nie Qing Xin
Liu Min jako Fang Ya Qing

Opis:Nie Qing Cheng nie zdaje sobie sprawy, że jest kobietą pół-demonem. Klan demonów, z którego pochodziła jej matka pomógł ukształtować dynastię Qing. Ich kontrola zakończyła się ekspansją ze strony Obcych??? 8. nacji na Chiny.
W tym samym czasie matka naszej bohaterki zginęła w zamieszkach, poświecając się, a sama bohaterka i jej siostra zostały wychowywane przez swojego ojca, jak zwykłe kobiety. Pewnego dnia dziewczyna zakochuje się wmężczyźnie wyższego stanu. Z powodu swego niskiego pochodzenia ich miłość zostaje poddana wielkiej próbie. Dziewczyna poznaje mężczyznę pół- demona, który zaczyna rywalizować o jej względy. Jednakże kiedy pewien naukowiec ujawnia jej prawdziwe oblicze i kiedy jej kolega, również pół-demon, zaczyna rywalizować o jej względy, ona zaczyna się zastanawiać czy zostać demonem czy człowiekiem. Jak jej demoniczną postać odbierze jej miłość- człowiek, w dodatku policjant? Na drodze pół- demonów pojawia się szalony naukowiec i jego córka a sprawy zaczynają się komplikować.

Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2016] Demon Girl

Post autor: gosq » 25 lip 2016

widziałam zapowiedzi i rozważam czy się za to zabrać. Bardzo proszę o jakieś opinie o stopniu głupot które mają miejsce w dramie.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2016] Demon Girl

Post autor: KartoflAnka » 25 lip 2016

Widziałam 5 epizodów i ja się wciągnęłam, chociaż widać, że będzie to romans z serii- ja kocham ją, ona kocha jego, będzie zemsta, knucie i demony, które wcale nieźle się prezentują. Zalatuje ciut taniością, jednak ogląda się przyjemnie. nie wiem, jak będzie dalej, bo spora ilośc odcinków. Wybór należy do ciebie :D
ODPOWIEDZ