[2015/2016] Whirlwind Girl 1 & 2

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[2015/2016] Whirlwind Girl 1 & 2

Post autor: gosq » 03 sie 2016

Nie jest to wybitna drama więc nie będę mnożyć tematów ^^ słaba ale wciąga

The Whirlwind Girl (2015)
Obrazek
Tytuł: 旋风少女
Odc: 32
Stacja Hunan TV

Obsada
Yang Yang :fav: - Ruo Bai
Hu Bing Qing - Qi Bai Cao
Chen Sean -Fang Ting Hao
Bai Jing Ting -Yu Chu Yuan

Opis:
Wszystko się dzieje w mieście An Yang, gdzie wszystko się obraca w okół sztuk walki. 10 lat temu mistrz Qu Xangnan został oskarżony o doping, odebrano mu tytuł i obwinianie o okrycie hańbą całego miasta. Nawet córka mistrza się do niego nie przyznaje, jedynie adoptowana Qi Baicai wierzy w niewinność mistrza. I tak Qi Baicai wstępuje do szkoły walki i robi wszystko by udowodnić nie winność mistrza na drodze spotykając trzech przystojniaków ( tak naprawdę tylko dwóch ten trzeci jest taki sobie), którzy będą ją wspierać na każdym kroku.

Ode mnie:
Lubię filmy/ dramy ze sztukami walki. Tutaj , no cóż jest cała masa idiotyzmów. poczynając od nazw poszczególnych ruchów do efektów ^^ ale kto by się przejmował kiedy jest taka piękna obsada. Nie będę ukrywała, że sięgnęłam po tę pozycję tylko ze względu na piękne drewno w postaci Yang Yanga
► Pokaż Spoiler
umie nawet szyć :D
► Pokaż Spoiler
Yang Yanga widziałam pierwszy raz jak oglądałam chińską gale noworoczną, później przypadkowa Chinka pokazała mi jego zdjęcia i no cóż.
Główne dziewczę jest głupie jak but, ale nawet się można przyzwyczaić. Najwięcej radości dostarcza Fang Ting Hao. Jako jedyny nie połknął kija ^^ i przyjaciółka Baicai, która jest zakochana w instruktorze Ruo Bai i chodzi podglądać go jak bierze prysznic :rolly:

The Whirlwind Girl 2 (2016)
Obrazek
旋风少女2
odc: 28
stacja Hunan TV

Obsada:
Ji Chang Wook - Chang An
An Yue Xi - Qi Bai Cao
Chen Sean- Fang Ting Hao

Opis: opis może zaspojlować w pewnym stopniu pierwszą serię więc ukryty.
► Pokaż Spoiler
Ode mnie:
Z nieznanych mi powodów zmieniono główną aktorkę. Dużo czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do tamtej i od nowa muszę przechodzić ten proces. Czy ta część jest lepsza? nie za bardzo, japońskie przeciwniczki kopiące w kształcie kwiatka sakury :wall:, trening w kole dla chomików :lol: i wiele innych absurdów nie pozawala się nudzić. a Ji Chang Wook dostarcza estetycznych wrażeń w trakcie dochodzenia do tego Spoiler! co się stało z Ruo Baiem
Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia dlaczego oglądam tę dramę. Jest idiotyczna i raczej bym jej nikomu nie poleciła, ale ja się wciągnęłam wystarczająco by sięgnąć po część drugą. Już od dawna zauważyłam, że cofam się w rozwoju jeśli chodzi o wybór dram, o czym świadczy ogromny dorobek lakornów na moim koncie. Nie spodziewałam się jednak, że da się zejść jeszcze niżej. Chyba już się nie uratuję :lol:

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: Whirlwind Girl 1 & 2 (2015/2016)

Post autor: KartoflAnka » 15 sie 2016

Aż musiałam zobaczyć, kto zrobił tego posta :lol: :lol: :lol: Oj Tornado Girl 2 to taki pasztet z zająca z 0.001 % mięsa z zająca :P Było do przewidzenia, że miłośnicy K.O czy jak to tam wytrwale będą to oglądali.
To jest drama kluski instant made in Radom :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Ciekawa jestem, kto to przetrwa, ja na razie odstawiłam na chwilę, żeby nie zdurnieć już kompletnie :lol:
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2015/2016] Whirlwind Girl 1 & 2

Post autor: gosq » 20 wrz 2016

to tutaj nie ma ładu ani składu. :confuse: możliwe, że przewijałam za dużo ale wątpię żebym coś straciła... a skończyło się tak, że chyba zrobią jeszcze trzecią część. po co ja się pytam, po co. ostatnie dwa odcinki to jest skrót całej dramy, więc jak ktoś chce zobaczyć co to to za potworek to nie ma co marnować czasu. Zakończenie w ogóle wygląda tak jakby jeszcze miał być jeden odcinek. Chyba, że faktycznie coś jeszcze dokręcają ale nie zakończyli dwóch ( może trzech wątków, tylko że ten trzeci to jeden raz rzucony tekst o jakimś bracie i do końca nikt nigdy później o tym nie wspomniał :shake: :shake: ) Wątek seniora Tinghao zniszczyli całkiem. O ile był z niego taki śmieszek i przynajmniej wprowadzał element życia i w ogóle był przyjemny to został creepy stalkerem :lol: :lol:

nie polecam i mam nadzieję, że nie będzie 3 części...
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2015/2016] Whirlwind Girl 1 & 2

Post autor: KartoflAnka » 09 paź 2016

gosq pisze:to tutaj nie ma ładu ani składu. :confuse: możliwe, że przewijałam za dużo ale wątpię żebym coś straciła... a skończyło się tak, że chyba zrobią jeszcze trzecią część. po co ja się pytam, po co. ostatnie dwa odcinki to jest skrót całej dramy, więc jak ktoś chce zobaczyć co to to za potworek to nie ma co marnować czasu. Zakończenie w ogóle wygląda tak jakby jeszcze miał być jeden odcinek. Chyba, że faktycznie coś jeszcze dokręcają ale nie zakończyli dwóch ( może trzech wątków, tylko że ten trzeci to jeden raz rzucony tekst o jakimś bracie i do końca nikt nigdy później o tym nie wspomniał :shake: :shake: ) Wątek seniora Tinghao zniszczyli całkiem. O ile był z niego taki śmieszek i przynajmniej wprowadzał element życia i w ogóle był przyjemny to został creepy stalkerem :lol: :lol:

nie polecam i mam nadzieję, że nie będzie 3 części...
Nawet, jak tak się skończyło to autentycznie nie chcę 3 części. Czekałam na jakieś romantyczne akcje a tymczasem to drugi plan wydawał mi się bardziej ekscytujący i zabawny. Główna bohaterka mdła a w parze z Wookiem jeszcze bardziej pokazała brak umiejetności tymi swoimi nadętymi minami i udawaniem czegoś, nie wiem czego, bo to sensu w ogóle nie miało. Pierwsza część wypadła zdecydowanie lepiej, poniekąd dlatego, że nie miałam od niej wygórowanych oczekiwań, ale tutaj bardzo się zawiodłam i uważam, że czas bardzo zmarnowany na tę dramę. Odradzam autentycznie tego gniota, chyba że na przewijaniu ktoś chce posłuchać Wooka po chińsku. :shake:
ODPOWIEDZ