[2016] Love O2O

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[2016] Love O2O

Post autor: gosq » 31 sie 2016

Love O2O
aka
A Smile is Beautiful;
Weiwei's Beautiful Smile;
Just One Smile is Very Alluring;

Oryginalny tytuł:

微微一笑很倾城

Obrazek

Odc: 30
Obsada:
Zheng Shuang jako Bei Wei Wei
Yang Yang aka najpiękniejsze chińskie drewno jako Xiao Nai
Mao Xiao Tong jako Er Xi
Niu Jun Feng jako Yu Ban Shan
Zhang He jako Zhen Shao Xiang
Zheng Ye Cheng Hao Mei

Opis:
Kolejna adaptacja książki Gu Man. Tym razem zabiera nas w świat gier komputerowych. Xiao Nai, najlepszy gracz na serwerze pewnego dnia widzi w kafejce internetowej piękne zgrabne palce :giggle: Wei Wei i się w niej zakochuje od pierwszego spojrzenia na dłonie (spoko fetysz). Po raz pierwszy rozmawiają w grze... czy znajomość z gry przeniesie do do świata realnego ?

Ode mnie.
Jestem na 12 odcinku i Yang Yang jak był drewniany tak jest drewniany. Ma piękną posturę, idealnie proste plecy co zwiększa poczucie drewnianości ale cóż zrobić jak on taki piękny. Nauczyłby się grać w końcu :grumble: mogłabym go kochać bez wyrzutów sumienia. Drama sama w sobie bardzo lekka i przyjemna. Podobają mi się sceny w grze. Za każdym razem jak bohaterowie chatują akcja przenosi się do gry i rozmawiają ich bohaterowie z gry. Bardzo podoba mi się ten zabieg.
Drama póki co lekka i urocza. Później za pewne pojawią się problemy związane z firmą ale póki co nasi bohaterowie poznają siebie i uczą się Spoiler! jak być w związku. Z klimatu mi przypomina moją najukochańszą chińską dramę My sunshine.
Muzyka niestety taka sobie..

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2016] Love O2O

Post autor: KartoflAnka » 31 sie 2016

Jestem na 12 odcinku i Yang Yang jak był drewniany tak jest drewniany. Ma piękną posturę, idealnie proste plecy co zwiększa poczucie drewnianości ale cóż zrobić jak on taki piękny. Nauczyłby się grać w końcu :grumble: mogłabym go kochać bez wyrzutów sumienia. Drama sama w sobie bardzo lekka i przyjemna. Podobają mi się sceny w grze. Za każdym razem jak bohaterowie chatują akcja przenosi się do gry i rozmawiają ich bohaterowie z gry. Bardzo podoba mi się ten zabieg.
Drama póki co lekka i urocza. Później za pewne pojawią się problemy związane z firmą ale póki co nasi bohaterowie poznają siebie i uczą się Spoiler! . Z klimatu mi przypomina moją najukochańszą chińską dramę My sunshine.
Haha serio, ale w długich włosach wygląda tak pięknie i w ogóle on ma być piękny, po co ma udawać aktora :lol: Ach ci chińczycy :wink:
Jestem trochę dalej od ciebie i drama mi się podoba choć jest dość specyficzna i lekko zalatuje pomysłem z W w jakimś sensie :confuse: . Główna Wei Wei bardzo nadrabia w tym duecie aktorskim. Nie myślałam, że tak sięw to wciągnę, bo na początku wydawało się mi lekko nudnawe, ale jakoś wytrzymuję zaciekawiona też drugim planem.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 31 sie 2016

KartoflAnka pisze:
Drama póki co lekka i urocza. Później za pewne pojawią się problemy związane z firmą ale póki co nasi bohaterowie poznają siebie i uczą się Spoiler! . Z klimatu mi przypomina moją najukochańszą chińską dramę My sunshine.
Haha serio, ale w długich włosach wygląda tak pięknie i w ogóle on ma być piękny, po co ma udawać aktora :lol: Ach ci chińczycy :wink:
Jestem trochę dalej od ciebie i drama mi się podoba choć jest dość specyficzna i lekko zalatuje pomysłem z W w jakimś sensie :confuse: . Główna Wei Wei bardzo nadrabia w tym duecie aktorskim. Nie myślałam, że tak się w to wciągnę, bo na początku wydawało się mi lekko nudnawe, ale jakoś wytrzymuję zaciekawiona też drugim planem.
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: gosq » 09 wrz 2016

KartoflAnka pisze: . Główna Wei Wei bardzo nadrabia w tym duecie aktorskim. Nie myślałam, że tak sięw to wciągnę, bo na początku wydawało się mi lekko nudnawe, ale jakoś wytrzymuję zaciekawiona też drugim planem.
Nadrabia aktorsko ale w kissach to YangYang wychodzi lepiej, miałam wrażenie, że tylko on coś tam robi a ona tylko stoi ^^ i niby na początku można to było wyjaśnić jakimś brakiem doświadczenia... ale kissy słabo wypadły przez nią. Yang Yang grać nie umie ale za to całowanie mu wychodzi :rolly: :rolly: :rolly:

Co do dramy to bardzo w stylu poprzednich dram Gu Man. Spokojnie i bez zbędnej dramy. Jak ktoś lubi knowania i dramaty to może mu być nudno. Mi chwilami brakowało czegoś w związku Wei Wei i Xiao Naia ... ale i tak sympatycznie się to oglądało. Lubię jak główni sobie ufają i jak się pojawia jakiś problem to o nim rozmawiają. Dzielenie się problemami w związku :shock: :shock: toż to niespotykane w dramach ^^
Moimi ulubieńcami pozostanie trójka przyjaciół Xiao Naia. Ich kłótnie i poziom żartów bardzo mi odpowiadał. Bez nich byłoby bardzo nudno, bo nasza główna dwójka nie jest zbyt rozrywkowa.

Z tego co widziałam wyszedł również film z Angelą Baby i Jing Boran. (kkkk Xiao Ming grał w filmowej wersji You are my sunshine ta gra tutaj, małżeńskie podpisywanie umów ? :lol: ) Wizualnie zapowiada się ładnie, aktorsko... no cóż chyba wszystko ma lepsze skille niż YangYang :lol: :lol:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 11 wrz 2016

Nadrabia aktorsko ale w kissach to YangYang wychodzi lepiej, miałam wrażenie, że tylko on coś tam robi a ona tylko stoi ^^ i niby na początku można to było wyjaśnić jakimś brakiem doświadczenia... ale kissy słabo wypadły przez nią. Yang Yang grać nie umie ale za to całowanie mu wychodzi :rolly: :rolly: :rolly:
KONIEC !!!!
Pod koniec już w ogóle mistrzostwo całuśności i pomimo, że drama zalatuje lekko drewnem to i tak uważam, że to jedna z lepszych ostatnio, mega pozytywnych historii romantycznych. Urzekła mnie przede wszystkim pewność siebie głównych bohaterów, ich silna więź i zaufanie. Nie było historii typu- kopciuszek- książę, zła macocha itp. Oboje wierzyli w swoje uczucie, nawet kiedy co chwila napotykali przeszkody ze strony innych to on wciąż " stał murem za swoją ukochaną" .
Po zakończeniu uważam, że ta sztywna postawa YangYang w sumie mu pasowała bo kiedy nabrał takiego większego luzu i pozwolił popłynąć swojej gorącej krwi w żyłach to normalnie para buch! kotły w ruch! Niektóre dialogi głównej pary mnie obezwładniały, takie romantyczne aż do czerwonosci, a ja do romantyczek nie należę. Koniec końców bardzo polecam dramę. Nie zwracając uwagi na całą tą otoczkę i skupiając się na głównej parze zapewnicie sobie kawałek dobrej rozrywki.
Warto też zauważyć że wielkim plusem tej dramy jest też rozważna, inteligentna, bardzo dobrze przemyślana( i poniekad zagrana) główna bohaterka.
Kiki33
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Kiki33 » 08 paź 2016

Gdzie mozna oglądać ta dramę?? :cry: :confuse:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 09 paź 2016

Kiki33 pisze:Gdzie mozna oglądać ta dramę?? :cry: :confuse:
Jak zapytasz o polskie napisy to nie mam zielonego pojęcia ( i w sumie mogą się nie pojawić już na wieki :lol: ), jeśli chodzi o angielskie to na wszystkich stronach z dramami online plus viki.
np masz. myasiantv, dramacool, 4udrama, gooddrama itp.
Awatar użytkownika
roksia94
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: roksia94 » 01 kwie 2017

Drama mi się bardzo spodobała , szkoda że nie ma napisów pl . Aktor i aktorka bardzo dobrze dobrani . Aktor to prawda jest trosze sztywny ale pasuje to do niego <3 polecam i szkoda że ma nie więcej dram z podobną fabuła . :?
ODPOWIEDZ