[2016] Proud of Love

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[2016] Proud of Love

Post autor: KartoflAnka » 05 paź 2016

Proud Of Love
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tytuł : Proud of Love/ znana również jako Don’t Be So Proud
Tytuł chiński: 别那么骄傲
Romanizacja: Bie Na Me Jiao Ao
Gatunek: komedia romantyczna, web drama
Ilość epizodów: 20
Emisja: 19.09. 2016 - 30. 09. 2016
Stacja: Youku
*** na podstawie powieści “Don’t Be So Proud” autorstwa Sui Hou Zhu.

Obsada:
Tong Meng Shi jako He Zhi Zhou
Vivian Sung jako Shen Xi
Guan Hong jako Lin Yu Tang

Opis:

Shen Xi (Vivian Sung) to studentka wydziału artystycznego, która kocha jeść i jest posiadaczką dość optymistycznego charakteru, jak i sposobu bycia. Zhi Zhou (Shi Tong Meng) to student inżynierii na pobliskim uniwersytecie, który trzyma się raczej na uboczu i nie jest typem człowieka, który potrzebuje wielu przyjaciół. Shen Xi jedzie na wakacje z grupą koleżanek i tak się skłąda, że Zhi Zhou jest na wakacjach w tym samym miejscu wraz z kolegami ze studiów inżynierskich. W wyniku pewnego zdarzenia oboje zamieniają się ciałami, wskutek czego on staje się nią, a ona nim. Doprowadza to do setki dziwnych i zabawnych sytuacji. Chłopak nie jest zadowolony z sytuacji i próbuje szukać rozwiązania, tymczasem Shen Xi, dzięki zamianie ciał może być blisko chłopaka swoich marzeń, a mianowicie współlokatora Zhi Zhou - Yu Tang ( Guan Hong). Dziewczyna, uwięziona w ciele chłopaka robi wszystko, by być blisko wybranka swojego serca, ale Zhi Zhou jest zgoła odmiennego zdania.

Ode mnie: Jeżeli szukacie zabawnej, lekko durnawej i na prawdę lekkiej produkcji to ta drama jest strzałem w dziesiątkę. Główny jest genialny jako ślamazarna dziewczyna a Vivian spisuje się nieźle, jako twardy i trzeźwo myślacy facet. Jestem po 12 epizodach i nadal nie mogę przestać się śmiać. Kartofel poleca na odstresowanie :D
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ