[2016] Behind Your Smile

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

[2016] Behind Your Smile

Post autor: Mizuki » 14 gru 2016

Behind Your Smile

Obrazek

Tytuł: 浮士德的微笑 / Fu Shih De Wei Hsiao (Fu Shi De Wei Xiao)/ Behind Your Smile
Gatunek: Romance, Dramat
Liczba Odcinków: 16
Nadawca: TTV / SETTV
Emisja:: 13.11.2016 – 26.02.2017
Czas Emisji: Niedziela 20:00

obsada
Marcus Chang jako Zhao Yi Ting 趙以霆
Eugenie Liu jako Lei Xin Yu 雷芯語
Lee Shiau Shiang jako Zhong Qian Ren 鍾謙仁
Angel Hong jako Tang Qian Ni 唐倩妮
Yang Yong Cun (陽詠存) jako Jian Xiao Yue 簡小悅

Opis
Przedsiębiorstwo, której właścicielką jest niejaka Lin Man bankrutuje przez co firma nie rozlicza się z wierzycielami. Z czasem okazuje się, że kobieta dopuściła się wielu wykroczeń unieszczęśliwiając po drodze zwykłych ludzi. Życie Na Zhao Yi wydaje się być pozbawione sensu, staje się bezdusznym człowiekiem, ponieważ otacza się chciwymi ludźmi. Pewnego dnia poznaje Lei Xin Yu córkę z bogatej lecz zbankrutowanej rodziny. Zaczyna dzięki niej odczuwać dawno zapomniane emocje. Czy Zhao Yi Ting odkryje na nowo sens życia dzięki Lei Xin Yu?

Ode Mnie
Nie wiem jak ale pochłonęłam 5 epków. Drama ma całkiem niezłą ścieżkę dźwiękową i chyba dlatego tak dobrze mi się ją oglądało. Fabularnie za to leży, zaś w rolach głównych otrzymujemy dwa piękne drewienka snujące się po planie w postaci Marcus Changa, pod którego jestem urokiem i Eugenie, która uważam, że jest całkiem sympatyczna.
Yi Ting jest zimny i nieczuły za to Xin Yu jak to przystało na dziewczę z bogatej rodziny głupiutka. W bonusie otrzymujemy przystojnego farmera z różowymi widłami i złą narzeczoną. Wszyscy się nienawidzą, knują i cierpią... za to chyba lubię Tajwany!

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2016] Behind Your Smile

Post autor: KartoflAnka » 03 lut 2017

:P Ta drama jest taka epicka, sama złość i nienawiść.
Mizuk ma rację- muzyka ratuje to wiekopomne dzieło. Jak nie przedłużą wyjdzie nawet niezły tajwan. Jak przekombinują spiszę produkcję na straty, chociaż wielką fanką pana głównego jestem :fav: niestety :oops:
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 11 lut 2017

KartoflAnka pisze::P Ta drama jest taka epicka, sama złość i nienawiść.
Mizuk ma rację- muzyka ratuje to wiekopomne dzieło. Jak nie przedłużą wyjdzie nawet niezły tajwan. Jak przekombinują spiszę produkcję na straty, chociaż wielką fanką pana głównego jestem :fav: niestety :oops:

Jeny ja uwielbiam głównego jest tak cudacznie drewniany a jednocześnie taki hmmm uroczy...śmiem twierdzić, że pretenduje do następcy Wallace Huo.
Sama treść dramatu jest taka no dramatyczna :rolly: ...osobiście mi jakoś najmniej podoba się wątek na wsi. Portki i grabie nie bardzo poprawiają mi nastrój. To jak tam nikt nic nie robi hahaha, biedne niewydojone krówki! Siedzą i kleją laurki na święta, a zwierzątka głodne ... Fakt najważniejsze jest to jak oni się tam wszyscy nienawidzą hahaha!
Musisz jednak przyznać Kartofelku, że KISSY godne prawdziwego, klasycznego Tajwana! :melt: yyy tam fabuła! Jest moc!

OST kocham, non stop słucham MV bez spojlerów

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 12 lut 2017

Musisz jednak przyznać Kartofelku, że KISSY godne prawdziwego, klasycznego Tajwana! :melt: yyy tam fabuła! Jest moc!
Wow! Mizuk nic nie mów. :fav: Jaka byłam zła na ten obraz, co zepsuł całą scenę - i to nie jest spojler bo i tak nikt nie wtajemniczony nie wie, o co chodzi :melt: :melt: :melt:
Właśnie jego drewno nijak się ma do sexy scen, bo wtedy jest taki słodki, taki miękki twardziel- uj, to dziwnie zabrzmiało :confuse:
Oglądam teraz dalej autentycznie tylko dla niego. :lol:
ODPOWIEDZ