[2017] OPERATION LOVE

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[2017] OPERATION LOVE

Post autor: Mina » 04 cze 2017

Obrazek

Tytuł oryginalny: 求婚大作战
Tytuł (latynizacja): Qiu Hun Da Zuo Zhan
Tytuł (alternatywny): Operation love
Gatunek: romans, młodzieżowy, fantasy
Liczba odcinków: 36
Nadawca: Dragon TV i tecent tv

Obsada:
ZHANG YIXING jako XIAO LAI który nie potrafi wyznać swoich uczuć
CHEN DULING jako TIAN TIAN która poślubi nie tego co trzeba i której żadna xback ( fanka yixinga) nie lubi

Opis
Yan Xiao Lai dostaje drugą szansę od losu na wyznanie miłości swojej przyjaciółce z dzieciństwa, która wychodzi za mąż za innego mężczyznę. W tym celu cofa się w czasie i wraca do różnych, ważnych wydarzeń z ich życia z nadzieją na odwrócenie biegu wydarzeń. Jednak zmienienie przeszłości okaże się o wiele trudniejsze, niż oczekiwał.

Drama jest remakiem japońskiej dramy pt. “Proposal Daisakusen”.

Opis z DRAMA QUEEN

Jeden z wielu zwiastunów

Piosenka skomponowana przez xinga o tytule WISH tutaj w wersji na pianinie
Pianista, który zagrał jego utwór , powiedział że Yixing bardzo utalentowany że stworzył taki piekny utwór.

A tutaj wersja z gitarą:
coś pieknego ♥♥♥

Moja opinia po 20 epach:

Zaraz zabieram się za 4 kolejne ponoć bardzo smutne epy ;;;
Nie widziałam wersji japońskiej a koreańska mnie nudziła więc to mój pierwszy raz.
To jest wszystko takie trochę bez sensu , główna bohaterka mimo uroczej aktorki jest irytująca, Lay jest słodki i przystojny w tej dramie ale cięzko mi uwierzyć że jego bohater mocno kocha Tiantian skoro nawet gdy dostaje szanse to nie potrafi o nią zawalczyć a jak już prawie się udaje to ta zozła wszystko niszczy albo jest zapózno.Fajnie się ogląda bo jest fajna atmosfera no i aktorzy dobrze sobie radzą.Zobaczymy co dalej

ODPOWIEDZ