[2006] Summer x Summer

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2006] Summer x Summer

Postautor: martulex » 22 lis 2006

Obrazek

Org. tytuł : 热情仲夏 / Re Qing Zhong Xia
Ang. tytuł : A Warm Midsummer / Summer x Summer (co za dziwaczny tytuł)
Gatunek : Komedia romantyczna
Data emisji : od 11 marca b.r.
Stronka oficjalna : CLICK

OBSADA :
Joe Cheng jako Ouyang Lei (w mandze Rui) ..............GALERIA
Cai Yi Qin jako Xia Ya
Ethan Ruan jako Zhou Qiao Shan (rywal naszego złośliwca)
Tang Yu Zhe jako Tian Guang Zhen
Zhang Yu Chen jako Ouyang Yu Yan
Huang Hong Sheng jako Chen Lang Zhu
Shin jako Sean
Sandrine Pinna jako Tina

Opisik :

Czyżby mała powtórka It started with a kiss... cóż, niezupełnie.

Miłość spada na nas zazwyczaj jak grom z jasnego nieba. W tym wypadku strzała amorka dopada pewną uroczą dziewczynę, która bez pamięci zakochuje się w niezwykle przystojnym bracie swej najlepszej przyjaciółki. I tak też następuje lawina problemów, gdyż ten piękny facet nie dość, że całkowicie pochłonięty jest własną karierą i sceptycznie odnoszący się do naszej bohatereczki ma całą plejadę wad. Począwszy od arognackiego sposobu bycia, zawyżonej pewności siebie po złośliwość, samolubstwo, na lekkim egoiźmie skończywszy. Uparta dziewczyna nie poddaje się w swych wysiłkach i próbuje pozyskać jego względy za wszelką cenę, tyle że owy model (zawód naszego padalca) stara się jak może zniechęcić dziewczynę. Punktem kulminacyjnym okazuje się niezwykły zwrot akcji, w którym dochodzi do podjęcia zadziwiającej decyzji. Otóż (mangowy Rui) składa naszej bohaterce propozycję nie do odrzucenia, proponuje by została jego... managerem. Co wyniknie z tego dość dziwacznego układu ?

Bez bicia się przyznaję, że mangi nie czytałam, aczkolwiek o niej słyszałam. Chciałam ją nawet zassać z netu, lecz o dziwo nigdzie jej nie ma :( Niemniej będzie w niej grał Joe Cheng, więc mój zachwyt sięgnął zenitu. A i sama historia zapowiada się bardzo ciekawie. Dodatkowym atutem przemawiającym za tą serią jest wciągniecie tej dramy na listę projektów TJ Fansubs, także napisy mamy zapewnione.

Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 25 lis 2006

Taaa sięganie po mangi to sprawdzony sposób Tajwańczyków.... A skoro się sprawdz to należy sposób powielać... Wystarczy jeszcze zatrudnić jakiegoś popularnego idola (a czasem 2 dla większego prawdopodobieństwa) i ogólne zainteresowanie gotowe, a stąd już prosta droga do sukcesu :P

Ja mangi też nie czytałam, ale jeżeli wyjdzie drama to istnieje pewne prawdopodobieństwo, że manga też się znajdzie w zasięgu naszych rączek :D

Skoro będą napisy to pewnie sprawdzę jak to się będzie prezentować ^^ Jakoś mam sentyment do tajwańskich dram na podstawie mang, bo gdyby nie one to pewnie bym się tak bardzo w dramki nie wciągła :P
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 03 sty 2007

ja juz sie nie moge tego doczekac zapowiada sie ciekawie :) zwlaszcza ze gra tak Joe
If only that day I hadn't met you,
I wouldn't be having these feelings.
These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 24 lut 2007

TRAILER z subami

Uhm, ciekawie...do 11 marca bliziutko :]
Awatar użytkownika
vs
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: vs » 26 lut 2007

Joe Cheng <- wystarczy to haslo i siadam do ogladania... hehe film moze byc o niczym niech tylko Joe sie usmiecha ;]
" I work like a slave to become a master"
[url=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/2566/jpegtoppr0.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 12 mar 2007

Jestem po pierwszym epie i muszę przyznać, że w dramie gra trzech pięknych panów...Joe jak zwykle zjawiskowy, świetnie się bawiłam...seria zapowiada się przekomicznie :]

Chciałam dać znać, że rawy do których będą tworzone softy [ w tym wypadku do wersji YDY ] wrzucać będę regularnie na cb...obecnie jeszcze nie został przez nich wypuszczony pierwszy odcinek, powinno to nastąpić jeszcze dzisiaj, a suby z pewnością wyjdą błyskawicznie :]
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 12 mar 2007

uau uau!! tak jak poprzedniczki uważam, że drame z joe obejrzeć trzeba ;) a zamiast samego uśmiechu... mógłby się pośmiać, bo śmiech ma urrrooczyy.. xDDD
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 12 mar 2007

^trzeba przyznać, że Joe najlepiej wygląda jak się śmieje lub po prostu tylko uśmiecha :D Sam urok :D

Nie mogę się już doczekać subów. Obejrzałam sobie kawałek pierwszego epka na youtube i zapowiada się zabawna seria

Przez jakiś czas zastanawiałam się skąd ja znam tą aktorkę, co główną postać gra i czy ona przypadkiem nie grała w Tokyo Juliet??
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 12 mar 2007

Zgadza się Chili, Cai grała przyjaciółkę Ariel ^__^ Stąd właśnie wszyscy podchodzą do niej tak niechętnie, a według mnie gra uroczo, no i ma nietypową fryzurkę :]

Joe zaś jest tutaj nie tylko arogancki, ale nareszcie można go zobaczyć od tej zabawniejszej strony, zwłaszcza podczas scen, w których to żartuje sobie z głównej bohatereczki. Aaaa i dodam, że w pierwszym epie zaistniała piękna sytuacja intymna między główną parą...oby takich więcej...

................Joe w roli sexownego i pewnego siebie diabełka...oj jak ja już bym chciała subki, całe szczęście, że za translację zabrała się dosć prężna ekipa....*gwiazdki w oczkach*
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 14 mar 2007

martulex pisze:Zgadza się Chili, Cai grała przyjaciółkę Ariel ^__^ Stąd właśnie wszyscy podchodzą do niej tak niechętnie, a według mnie gra uroczo, no i ma nietypową fryzurkę :]

Dzięki, to znaczy, że z moją percepcją nie jest jeszcze tak najgorzej :P
A jeśli chodzi o fryzurkę to jakoś zdecydowanie ją zmienia. Wygląda na bardziej roztrzepaną ^^

martulex pisze:Aaaa i dodam, że w pierwszym epie zaistniała piękna sytuacja intymna między główną parą...oby takich więcej...

Ojej już w pierwszym epku :D No to zapowiada się ciekawie :P
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 14 mar 2007

ja juz chce to sciagam bo uwielbiam joe jak gra, juz sie nie umie doczekac 1 epka
If only that day I hadn't met you,

I wouldn't be having these feelings.

These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 14 mar 2007

Pierwszy ep dostępny na naszym CB :]
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Postautor: linn.enn » 02 kwie 2007

Przed chwilą oglądnęłam pierwsz epek z napisami :D (od wczoraj są dostępne na DA)... no cóż, pominę fakt że JADŁAM zaczynając oglądać (kto widział początek ten mnie zrozumie xD)... a później wybuchałam obłąkańczym śmiechem na każde pojawienie się Lei`a w ubraniu aniołka... boskie... XDDD

Ja chcę szybko więcej :3
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 02 kwie 2007

Dzisiaj obejrzałam sobie ten pierwszy epek (i rzeczywiście cieszę się, że nie jadłam i jednocześnie współczuje Ci linn.enn...)

Ogólnie rzecz ujmując jest naprawdę śmiesznie i nie mogę się doczekać, kiedy obejrzę następny odcineczek (Joe z tym swoim diabelskim uśmieszkiem wygląda przeuroczo...)

A przy okazji mam pytanie: Z YDY nie wyszedł jeszcze 3 i 4 odcinek, prawda??
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Postautor: linn.enn » 02 kwie 2007

CO do odcinków to nie wiem..

ale.. w zasadzie ta dramka ma podobny klimacik jak ISWAK :D a Joe... diabełek w nim siedzi mimo że gra tutaj z goła inną postać niż w ISWAK`u :] ... aż sobie chyba powtórzę ISWAK ehhh :D <przywiązana do tej dramy>

Wróć do „C-drama”