[2006] Angel Lover

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

[2006] Angel Lover

Postautor: aurora » 10 gru 2006

Angel Lover
[ 天使情人 / Tian Shi Qing Ren ]

Obrazek

Tytuł oryginalny: 天使情人 / Angel Lover
Tytuł (pinyin): Tian Shi Qing Ren
Tytuł kantoński: Tien Shih Ching Jen
Tytuł polski: Anielski Kochanek
Gatunek: romans
Liczba odcinków: 40
Nadawca: StarTV
Emisja: od 4.12.2006 do 26.01.2007
Czas emisji: 21:30
Opening: 183 Club - Fa Xian Zhen Ai
Ending: Ming Dao, Huang Yu Rong i Jacky Zhu - Yi Wang

Występują:
Bianca Bai (白歆惠) as Li Xi Ai 黎希艾
Ming Dao as Yang Tian You 楊天佑
Coco Jiang (將怡) as Angelina
Alex To as Yu Tai 宇泰
Ix Shen (沈傾掞) as MARS
Ramus Kam (金沛晟) as Han Shao Xi 韓少熙
TAE as Sunny
Kagami Tomohisa (加賀美智久) as Angel

Opis:
Angelina ma złamane serce. Na szczęście pojawia się mężczyzna który może je uleczyć. Jednak gdy dziewczyna jest w stanie kogoś znowu pokochać on znika. Był dla niej aniołem, dlatego Angelina otwiera "Angel Lover" - agencję, w której każdy będzie mógł wyleczyć swoje serce

>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 10 gru 2006

Ach, widziałam reklamówkę tej dramy na youtube i muszę przyznać, że lekko się rozczarowałam. Chociaż to chyba pierwsza drama, w ktrej Ming Dao jest ubogi O_o Ech, a może jednak warto się za to zabrać, wielka fanką MD nie jestem...ale może spróbuję zassać jeden ep.

Auri możesz się pochwalić pierwszymi wrażeniami czy jeszcze na dramkę nie lukałaś ??
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Nie, nie ogladalam, inaczej bym cos napisala^^' na YT nie ogladam a napisow jeszcze nie ma (zreszta nic dziwnego skoro ledwo co zaczeli emitowac). Zreszta w ciagu ostatnich 24h moja wishlista urosla do tego stopnia ze.. o__O .. Troche potrwa zanim sciagne wszystko co bym chciala ^^'''

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Czyli sprawdziło się moje przypuszczenie, a jednak się łudziłam, że może widziałaś choć jeden epek :LOL:

Co do napisów, właśnie sprawdzałam i żadna grupa nie ma w swych planach tłumaczenia tej serii :(
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

queee..? no jak to >-> Chociaz taka prawda ze na razie Angel Lover jest mniej popularne niz inne "wspolczesne" dramy (i to chyba zarowno w kraju jak i overseas) wiec moze sie nie doczeka.. ;/
No a ja z mandarynskiego rozumiem na razie tyle co "dziekuje" (tylko tyle udalo mi sie nauczyc po dobie ogladania Magicians of Love ;) ) ...

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Haha to już coś :] No niestety prawda jest taka, że nikt nie chce się za nią wziąść. Może w ostatnim czasie za dużo było 'Mingo-Daowych' produkcji, więc postanowili coś zmienić. Poza tym są tylko dwie główne ekipy, które tłumaczą dramy tajwańskie, plus jedna z doskoku /\ __ /\ To wciąż jest zbyt mało w stosunku do nowości, że już nie wspomnę o tych starszych dramach. Przecież spora ich ilość również zasługuje na uwagę, a bez napisów jest ciężko :x
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

No tak.. Przypuszczam, ze w takim razie wezma sie za popularniejsza drame (np. Rock Paper Scissors *aniolek*) niz to..
Poza tym biorac pod uwage dlugosc dram zarowno w odcinkach jak w dialogach.. >___> No coz ja pomagam troche tlumaczyc MoL na niemiecki i jest dziewczyna ktorej te odcinki ida naprawde szybko (nie wiem jak ona to robi..!- nie wiem co prawda jaka jest jakosc jej tlumaczenia..) ale ja sie strasznie mecze bo w kazdym odcinku gadaja po 1200 linijek... @_@ to jedna drama naraz zapewne wystarcza dla calej grupy, a co dopiero pare naraz! X.X
Swoja droga napisy do Magicians of Love są... ała.. boli.. >.> Ogladac sie da co prawda, po pewnym czasie przestalam zwracac uwage na "didn't said" ale.. ;o

Wróć do „C-drama”