[2005] It Started With A Kiss

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2005] It Started With A Kiss

Post autor: anna-banana » 18 sie 2010

Mały offtop:Tak,to ten cytat z przystanku,bo dopiero co niedawno skończyłam Sam Soon :D
Obejrzałam pierwszy odc TKA i już widzę że jest duża różnica mdzy ISWAK a TKA,np kissy :oops:

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 18 sie 2010

anna-banana pisze:Mały offtop:Tak,to ten cytat z przystanku,bo dopiero co niedawno skończyłam Sam Soon :D
Obejrzałam pierwszy odc TKA i już widzę że jest duża różnica mdzy ISWAK a TKA,np kissy :oops:
Włąśnie dlatego TKA jest taki słitaśny. A dlaje tylko lepiej :P O niebo fajniejsze niż ISWAK :D
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 18 sie 2010

Chyba powinien powstać jakiś temat gdzie sie będzie porównywało te dwie części,bo ja już nie wiem w którym temacie mam piać,bo niby piszę o TKA ale także i o ISWAK :wink:
W ISWAK strasznie mnie irytowało to że gł bohaterka, powiedzmy sobie szczerze , to taka pusta pałka,mam nadzieję że w TKA nie będzie znowu taka irytująca.
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 18 sie 2010

oo tak, zgadzam się, TKA jest o niebo lepsze <33
ISWAK też mi się bardzo podobał, ale dopiero gdzieś tak po połowie serii, wcześniej nie bardzo. no a TKA wciąga od pierwszego epa. no i te wspomniane już kissy xD
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 19 sie 2010

Speak pisze:no i te wspomniane już kissy xD
dokładnie plus Zhi Shu :smitten:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 19 sie 2010

isamar84 pisze: dokładnie plus Zhi Shu :smitten:
Ale on chyba wygląda lepiej w TKA niż w ISWAK,bo wcześniej te włosy mial takie dziwne,a jak mu obcięli to wyglądał korzystniej :)
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 19 sie 2010

o niebo lepiej xD
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 19 sie 2010

Zhi Shu w ISWAK wyglądał fajnie, ale w TKA cudownie :D zresztą Ariel tez o wiele lepiej w TKA się prezentowała ;p
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 19 sie 2010

Ja też się przekonałam do fyzury ZS w TKA, ale na początku nie mogłam się przestawić, bo się przyzwyczaiłam do jego długich włosów. Ariel też korzystniej, ale jej głupawy uśmiech pozostał ^^
Oj, po prostu akcja też dużo lepsza w TKA :smitten: :smitten: :smitten:
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Satsuki YO!! » 10 wrz 2010

Cóż, ja właśnie jestem w trakcie 6 odcinka.
Drama jest cudowna xD Zanim jeszcze ją zaczęłam miałam poważne wątpliwości co do niej. Przede wszystkim zniechęcała mnie długość, jednak 20 odc po ponad godzinę, to nie bagatela. Na dodatek trafiły mi się średniej jakości, no ale już, jakoś się przemogłam, włączyłam pierwszy odcinek... i aaach ^^
ISWAK jest taaaakie słodkie i porażająco śmieszne xD Zhi Shu jest taki totalnym bucem, ale z drugiej strony zawsze jakoś daje się namówić na pomoc w lekcjach, a Xiang Qin... tak ją lubię, jest taka głupia xD I to nie jest taka głupota, jaką są zwykle obdarzone bohaterki dram, Xiang Qin ma do nauki to samo podejście jak ja xD Kiedy próbowała się i uczyć i marudziła "Ja tego nie rozuuumiem... Ja nawet nie wiem KTÓREJ CZĘŚCI z tego nie rozumiem..." Czułam się jakbym oglądała samą siebie xD
A Jiro Wang... on jest w tej dramie taki młody T__T Ma taką dziwną fryzurę i wygląda jak dzieciak >.> To takie dziwne, niedawno oglądałam ToGetHer a teraz patrze na niego w jego drugiej w życiu dramie .___.
Tylko trochę boję się, że jak minie moment w którym on sie przyzna, że ją kocha i będą razem, to wtedy to zacznie być takie typowe... byłe dziewczyny, zazdrosne fanki, Ten Drugi, nieuleczalne choroby... flaki z olejem >.>
No ale póki co, drama jest super i będę oglądać dalej ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 10 wrz 2010

Satsuki YO!! pisze: Na dodatek trafiły mi się średniej jakości, no ale już, jakoś się przemogłam,
w Tajwanach wszystkie maja złą jakość xD
Satsuki YO!! pisze: Tylko trochę boję się, że jak minie moment w którym on sie przyzna, że ją kocha i będą razem, to wtedy to zacznie być takie typowe... byłe dziewczyny, zazdrosne fanki, Ten Drugi, nieuleczalne choroby... flaki z olejem >.>
o postaci Jiro mówisz, tak? a Ten Drugi to Zhi Shu? czy na odwrót, bo się zgubiłam troche.. bo jeżeli tak, to uwierz mi.. to nie będą falki z olejem xD
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 10 wrz 2010

Satsuki YO!! pisze:ale z drugiej strony zawsze jakoś daje się namówić na pomoc w lekcjach, a Xiang Qin... tak ją lubię, jest taka głupia xD I to nie jest taka głupota, jaką są zwykle obdarzone bohaterki dram, Xiang Qin ma do nauki to samo podejście jak ja xD Kiedy próbowała się i uczyć i marudziła "Ja tego nie rozuuumiem... Ja nawet nie wiem KTÓREJ CZĘŚCI z tego nie rozumiem..." Czułam się jakbym oglądała samą siebie xD
Aigoo,ja mam tak samo,jak już czegoś nie rozumiem a ktoś sie mnie pyta czego to ja zazwyczaj odpowiadam wszystkiego,bo nie wiem od czego zacząć :mrgreen: a najlepsze jest to że ona zawsze chce pomocy od niego przy zadaniach,a ja również zawsze miałam kłopoty z matematyką,więc w tych momentach tak świetnie rozumiałam Xian Quin XD
Why oh why nie nakręcą trzeciego sezonu,obie części były tak fajne,a zwłaszcza zakończenie TKA,kiedy Zhi Shu zrobił w końcu to co ona chciała i była tak szczęśliwa :D
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Satsuki YO!! » 10 wrz 2010

evelinux pisze:w Tajwanach wszystkie maja złą jakość xD
No niestety, co prawda to prawda =-=
evelinux pisze:o postaci Jiro mówisz, tak? a Ten Drugi to Zhi Shu? czy na odwrót, bo się zgubiłam troche..
Nie, Ten Drugi to właśnie postać Jiro xD Chociaż jakby się tak zastanowić, to Xiang Qin od początku za nim nie przepadała, chociaż on daje jej serce na tacy (tak mi go szkoooda T___T). No, Tym Pierwszym już od openingu w pierwszym odcinku był dla mnie Zhi Shu xD
evelinux pisze:uwierz mi.. to nie będą falki z olejem xD
Trochę mnie pocieszyłaś ^^ Mam nadzieję, że się nie zawiodę ^^

Jeszcze mnie czeka druga seria o.O Mam nadzieję, że jest równie dobra xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 10 wrz 2010

Satsuki YO!! pisze:
evelinux pisze:o postaci Jiro mówisz, tak? a Ten Drugi to Zhi Shu? czy na odwrót, bo się zgubiłam troche..
Nie, Ten Drugi to właśnie postać Jiro xD Chociaż jakby się tak zastanowić, to Xiang Qin od początku za nim nie przepadała, chociaż on daje jej serce na tacy (tak mi go szkoooda T___T). No, Tym Pierwszym już od openingu w pierwszym odcinku był dla mnie Zhi Shu xD
uff.. no juz myslalam ze uwazasz Jiro za tego pierwszego.. >_<"
Satsuki YO!! pisze:
evelinux pisze:uwierz mi.. to nie będą falki z olejem xD
Trochę mnie pocieszyłaś ^^ Mam nadzieję, że się nie zawiodę ^^
myślę, że się nie zawiedziesz.. w 1szej części się bardzo dużo ciekawych rzeczy dzieje xD wiele osob mowi ze im sie drugi sezon podoba bardziej.. ja jestem już w jego polowie i szczerze to mnie osobiscie sie 1szy bardziej podboal i szybciej mi zlecial.. choc moze to dlatego ze ja mialam wiecej odcinkow ale podzielone na takie po 45 minut.. no w kazdym badz razie 1szy sezon byl dla mnie wypas. ja jestem generlanie fanka tego.. pierwszy raz ta historie widzialam jako anime i juz wtedy ja pokochalam.. jesli nie widzialas to tez goraco polecam.. jesli oczywiscie lubisz anime..
Satsuki YO!! pisze:Jeszcze mnie czeka druga seria o.O Mam nadzieję, że jest równie dobra xD
noo.. nie mowie oczywioscie ze 2 seria jest zla.. jest tutaj sporo fajniusich postaci ktore przyprawiają mnie o łzy śmiechu :D wiec sie bron boże nie zniechecaj i dzielnie oglądaj bo warto :)
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 27 wrz 2010

Jaaa... Obejrzałam już 10 odcinków i naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, że oni kiedykolwiek mogą być dla siebie mili, a co dopiero wziąć ślub =_="
ODPOWIEDZ