[2005] It Started With A Kiss

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sami1312
Co to jest dorama? o_O

Post autor: sami1312 » 27 gru 2006

madziorekk pisze:zapomniałaś dodać Devi o azjatach, którzy spedają na targach... wyłącznie tak ludziom kojarzy się np. chończyk :/

A co do ISWAKa to bardzo lubię te dramkę, chociaż byłam troszke zszokowana zkaończeniem ;) Ale i tak uśmiałam się strasznie na tym :P
Nio mnie zakonczenie tez zaskoczylo chyba wolalabym popatrzec jeszcze troszkę na ich docieranie się jako parę, ale chociaż było zabawne:>

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 27 gru 2006

Docieranie będzie w drugiej serii :wink: Chociaż przyznam, że ciężko mi sobie wyobrazić Zhi Shu w roli pantoflarza, oj tak, może być ciekawie ^__^

Jako ciekawostkę dodam, że obecnie trwają prace nad japońską Itazurą...grupa postanowiła wypuszczać hardy. Hmm, przyzam szczerze, że obejrzałam całość i było to w moim odbiorze coś innego. Nie twierdzę, że gorsze...ale zbyt mała ilość odcinków i te gigantyczne uszy głównej bohaterki, owszem dziewczyna była przeurocza, jednak troszkę mnie to rozpraszało. W każdym razie dla fanów tajwańskiej serii jest to szansa na porwnanie obu produkcji :]
Awatar użytkownika
sami1312
Co to jest dorama? o_O

:)

Nio mi także, ale nie sądzę, żeby nagle zrobili z niego pantofalrza:> cięzki orzech do zgryzienia, ale tym lepiej i ciekawiej będzie:>A powiedz mi czy ten teledysk to nie jest czase zapowiedź drugiej serii,bo są tam sceny, które pasują mi do drugiej części:

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Teoretycznie powinien być zapowidzią...chociaż ciężko coś stwierdzić, ponieważ powastał w trakcie kręcenia pierwszej serii, a jak się nie mylę nie padła wtedy konkretna odpowiedź na temat kręcenia kontynuacji ^^ Ale przecież nic nie bierze się z niczego, po ślubie definitywnie zamieszkają razem...tylko czemu Zhi Shu wygląda jakby był nadal na etapie życia studenckiego :P Jedna wielka niewadoma. Ciekawi mnie również od jakiego fragmentu zaczną sequel.
Awatar użytkownika
sami1312
Co to jest dorama? o_O

Nio własnie tez mi sie pare rzeczy nie zgadzało, ale teoretycznie nie bylo żadnych scen z pierwszej serii i widoczne bylo, że mieszkają sami:>kurde już nie mogę się doczekać jakieś nowej zapowiedzi:>
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Hahaha, to pomyśl co ja przeżywam...upłynęło już tyle miesięcy od emisji ostatniego odcineczka. Właśnie, te sceny wszystkich zastanawiają i chyba rzeczywiście zrobią coś podobnego :]

Co się zaś tyczy nowych zapowiedzi, zapewne nie prędko będą dostępne. Najbardziej obszerne informacje będzie można wyłuskać jak zwykle na forum Ariel ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 27 gru 2006

Aj... właśnie obejrzałam ten MV... fajniutki... ta ostatnia scenka byla urocza hahah ;D
Wiecie... mimo, ze sie zanudzilam troche na tej serii to i tak wyczekuje na druga czasc... bo w sumie - przy ostatnich odcinkach sie niezle wkrecilam :P No i ogolnie uwazam, ze moje zanudzenie moglo byc spowodowanem "zmeczeniem materialu" ^^'
Ale to o tym juz pisalam wczesniej :P

Hmm... powaznie zrobi sie z niego pantoflarz ? Hehehe... to moze byc na prawde ciekawe :)
Ja mam takie pytanie - rzumiem, ze jest to adaptacja mangi wiec... wiecie moze ktora grupa skanlacyjna nad tym pracuje/pracowala ?
Awatar użytkownika
sami1312
Co to jest dorama? o_O

Hehe dobrze, że jest to forum chociaż możemy sobie wspolnie potrwać w niecierpliwości i ponarzekać. Jeszcze tyle czasu do emisji następnej części:/ wrr. Martulex zarzuć linkiem na forum Ariel to też sobie będę co jakiś czas lukać:)
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 28 gru 2006

<hh dlaczego czasmi na d addicts pokazuje ze ta dramka ma 30 epkow...???/
Awatar użytkownika
sami1312
Co to jest dorama? o_O

Post autor: sami1312 » 28 gru 2006

czerteziki pisze:<hh dlaczego czasmi na d addicts pokazuje ze ta dramka ma 30 epkow...???/
Tak samo jest na youtube.com tam tez sa dwie wersja jedna standardowa 20 częściowa, a druga 30. Po prostu inaczej podzielony jest ten serial,ale na to samo wychodzi:>
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Re: :)

Post autor: CHILMA » 30 gru 2006

sami1312 pisze:Nio mi także, ale nie sądzę, żeby nagle zrobili z niego pantofalrza:> cięzki orzech do zgryzienia, ale tym lepiej i ciekawiej będzie:>A powiedz mi czy ten teledysk to nie jest czase zapowiedź drugiej serii,bo są tam sceny, które pasują mi do drugiej części:

OMG prawie zapomniałam o tym mv, bo widziałam go w sumie jakiś czas temu jak jeszcze byłam w połowie serii, a później mnie zastanawiało, że nie mogłam się scen doszukać o.O

I mnie jakoś ten pantoflarz też nie pasuje :P

A manga to w sumie ile ma tomów?? [OMG też nie miałam pojęcia, że autorka nie żyje......]
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 30 gru 2006

ojej... przedwczoraj zaczęłam to oglądać i nawet siostra się wciągnęła ^^ widziałyśmy już 5 odcinkow i strasznie nam się podoba ^^ główni bohaterowie są świetni :P ale najlepsza jest mamusia :D
szkoda tylko, że tak wolno mi ściąga... a wieczorami SS mi nie działa.. nie ma na to jakiegoś sposobu? bo cały czas jest napisane 'Sorry, the free service in your location is too busy.' i ten anonimowy coś też nie pomaga :( i MU też ma te głupie limity ściągania..
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 31 gru 2006

^ jeśli chodzi o sendspace to znalazłam coś podobnego do tego anonimowego czegoś i czasem działa
http://www.ninjaproxy.com/
tylko po wklejeniu linka trzeba no scripts odznaczyć ^^
A jeśli to nie będzie działać to tu są linki na gigeshare i tam nie ma problemów z limitami (ja ich przynajmniej nie mam)
http://www.dramaffa.com/review/Chinese- ... A-Kiss/41/
trzeba tylko kliknąć na plusik koło extra links i pojawią się linki do odcinków ^^
Mam nadzieję, że coś z tego pomoże
Devi pisze:Jak patrzyłam na opis Shoujo Magic (grupy ktora to tlumaczy) to mialo chyba ok 23+ napisane... xP
Ale ile ma dokladnie to ja nie wiem... nie jestem pewna tych 23... ale na pewno 20 z czymś... :P
Toż to istny tasiemiec :shock: Chociaż jak jest fajne to się i tak szybko czyta :D ale z tego co zrozumiałam to przetłumaczonych jest tylko kilka tomów... więc może się powinnam zainteresować :D
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 31 gru 2006

dziękuję ^^ jak zastosowałam ten pierwszy link to się okazało, że wykożystałam dzienny limit (1Gb) :/ więc to pewnie dlatego wieczorami miałam problemy..
a co do tego drugiego to zaczęłam już ściągać wersję HQ hardsubbed i wolałabym się tego trzymać ^^' ale i tak dziękuję :D
dramka staje się coraz ciekawsza.. juz nie mogę doczekać się następnych odcinków.. bo zawsze kończą się najciekawszym momencie ^^'
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 01 sty 2007

Cieszę się, że pomogło ^^

Jeśli chodzi o tą dramkę to moim zdaniem początek i koniec są najciekawsze. Po prostu tylko skończyć jeden odcinek i zaczynać drugi :D
W środku miałam taki moment, że mi się trochę dłużyło, ale ogólnie to jest świetna drama *.*
ODPOWIEDZ