[2005] It Started With A Kiss

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 30 mar 2010

Ariel jest taka jaka miała być, idealna Kotoko, głupia i beznadziejnie zakochana, wręcz ślepo w Zhi Shu, który mimo, że chwilami nią pomiatał, to był super, taki arogant i egoista, nic dziwnego, że na niego dziewczyny leciały, ale to już schemat, im bardziej wydaje się odpychający i nie miły facet, tym bardziej bohaterka się go trzyma, a ten miły i w niej zakochany, jak zwykle zostaje z niczym, a co do Ah Jina, to dlatego Jira nie lubię, choć nie już tak bardzo po TGH
ale druga seria jest o niebo lepsza, przynajmniej moim zdaniem i tu Joe, to dopiero jest z niego ciacho, a jak chwilami na nią patrzył, to sama się rozpływałam xD

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 mar 2010

mi sie generalnie sama historia podoba. Jitro tu byl jeszcze młody i brzydki xD nit to co juz w TGH xD generalnie to jakis super ciastek to tutaj nie ma, ale jakos przez to brne mimo wszystko.. co mnie raczej dziwi.. najbardziej to mi przeszkadzaja w ogladaniu usta lasko co gra Kotoko.. nie nadazam za ich imionami.. i jak dla mnie to mogliby zostac przy japonskich.. no ale whatever.. dla mnie to zawsze bedzie Irie, Kotoko i Kinnosuke xD jak mniemam ten drugi koles co sie w kotoko kochal na studiach (ten fajniejszy) pewnie w 2 sezonie sie dopiero pojawi? w anime to bylo ciacho..

do tego ani opening ani ending mi sie nie podoba.. no ale tajwany raczje nie slyna w fajnych openingach czy endingach.. w TGH tez byl badziewny.. ale ta piosenka z openingu.. <3 say that you love me, say that you care xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

największy problem to ja mam, ale z imionami koreańskimi, nie wszystkie jestem w stanie wymówić, pozostałe mi nie przeszkadzają xD
ale ta seria też mi się podobała, tylko kontynuacja jest lepsza i ja zaczęłam tą dramę właściwie od końca oglądać, najpierw TKA, a dopiero później ISWAK, a jeśli dobrze pamiętam, ten drugi koleś miał na imię Qi Tai xD aż mi się buzia uśmiecha jak sobie przypomnę niektóre sceny z TKA :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha.. wlasnie jestem w trakcie 6 epa.. hihihi.. jakie to slodkie było jak on im robił zadania xD hihi.. no faktycznie fajnie gra takiego zimnego drania xD ale i tak jest mniej zimny niż Irie z animca. tamten to był palant do potęgi entej.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

evelinux pisze:no faktycznie fajnie gra takiego zimnego drania xD ale i tak jest mniej zimny niż Irie z animca. tamten to był palant do potęgi entej.

dokładnie, nawet w japońskiej dramie był większym palantem, a Zhi Shu ma swoje fajne momenty xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 mar 2010

Tego faceta który sie w niej zakochałna studiach gra ten koleś co grał złego braciszka Mike'a w Devil beside you ^^

Nie było moze aż tak xle jesli chodzi o tę serię ale i tak wracam wyłącznie do 2, w 1 to juz ostatnie odcinki to leciały na podglądzie... Do 10 jest cool, potem coraz gorzej, dół przy 2októrymś żeby znów się zachwycić od 28 ^^ A Joe jest... mniam :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Eggie pisze:Tego faceta który sie w niej zakochałna studiach gra ten koleś co grał złego braciszka Mike'a w Devil beside you ^^

niom :D słodki jest, nawet jak się wścieka na Xiang Qin i jeszcze jest Danson Tang :smitten:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:Tego faceta który sie w niej zakochałna studiach gra ten koleś co grał złego braciszka Mike'a w Devil beside you ^^

no nhieee.. nie moge..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 mar 2010

Ale on jest fajny! :D
A tę dziewuszkę co krew miłuje to chyba Cyndi Wong tak? ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

a to ja juz nie wiem, ale tego sneczka jakos nieszczegolnie lubie.. zobaczymy jak go zrobia.. bo w DBY mi niespecjalnie podszedl.. moze to ta jego rola zostawila mi takie wspomnienia o nim..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Eggie pisze:Ale on jest fajny! :D
A tę dziewuszkę co krew miłuje to chyba Cyndi Wong tak? ^^

niet, to Cai Yi Zhen, grała jeszcze w Summer X Summer (z Joe Chengiem w rolach głównych), w Tokyo Juliet - koleżankę Sui xD
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 30 mar 2010

Ja też niedawno zaczęłam tę dramę, jestem po 10 odcinkach i jakoś mnie na razie nie wciągnęło.
Nie wiem, może to dlatego, że mnie Ariel niemiłosiernie tu irytuje :x Ale dotrwam do końca, chociaż nie wiem w jakim tempie ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 kwie 2010

mnie tlyko jej usta wkurzaja.. masakra.. jakby jej tam cos wstrzykneli.. poza tym to ona jest taka jaka byc Kotoko powinna. xD

[edit]

9 ep i miny Zhi Shu i jego brata jak patrzyli jak Xiang Qin udaje w swoim pokoju ze gra w tenisa - BEZCENNE!!

w ogole jak mi sie podoba jego mina jak sie pod nosem usmiecha jak sie z niej polewa albo soeibe z niej jaja robi a potem nagle ten powazny wyraz twarzy jak chce ja zbesztac wzrokiem xD ten aktor jest swietny do tej roli!

a do tego jeszcze jak na tej pierwszej lekcji tenisa stal z tym recznikiem na glowie to wygladal jak Mike He z recznikiem na glowie w Bull Fighting xD

ep 10
- lol, brat Zhi Shu czyta tutaj Harrego Pottera 5!! myslalam ze ta drama jest starsza..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 02 kwie 2010

evelinux pisze:9 ep i miny Zhi Shu i jego brata jak patrzyli jak Xiang Qin udaje w swoim pokoju ze gra w tenisa - BEZCENNE!!

z tego co pamiętam, to oni często tak mieli xD

evelinux pisze:ep 10 - lol, brat Zhi Shu czyta tutaj Harrego Pottera 5!! myslalam ze ta drama jest starsza..

bodajże z 2005/2006
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 kwie 2010

ep 13 jak plywali na tym łabędzio-rowerku i wpadli razem do wody - BEZCENNE! no i ten hug w hoteluuuu.. <33

[edit]

ep 16 po prostu przekjutny.. haha.. jak te jej przyjaciolki do niego przyszly.. skad ja wiedzialam jak on je skwituje xD ale slodkie to bylo.. i jak specjalnie zwerbowal siostre od tej pięknej zeby powiedziala Xiang Qin ze on ja tlyko uczy w domu tamtej xD i jak on wczesniej wyciagnal brata zeby wykapowac czy te przyjaciolki nie klamaly xD no ale still, on jest zimny drań a ona masochistka.. i jak poszli do niego do mieszkania.. w ogole.. wtf.. tutaj se wymysla laska wizje jak ta pod prysznicem a tutaj sie boi zostac z nim sam na sam w jego mieszkaniu.. no to o co kaman, bo ja nie kumam.. ale kocham ta dramcie bo jest śliczna. i tutaj odpowiednik Naokiego mnie mniej wkurza niz w anime. bo pokauja te momenty kiedy on sie do niej odwraca plecami, ale widac usmiech na jego twarzy a przed nia udaje ze jest na nia zly albo coś tam xD i to jest wlasnie slodkie.. podziwiam ja ze ma nerwa z nim wytrzymywac.. bo ja bym na jej miejscu juz dawno skapitulowala..

[edit]

ep 19 - ojojojoj!! po pierwsze.. jak była na randce z tym calym Wu Renem to miala na sobiet akie kolczyki.. i sie skapnelam ze ja mam identyczne.. a dostalam je od mojej bylej juz wspollokatorki.. skad ona wiedziala?? xD a po drugie.. jak Ah Jin sie bil na stolowce z Wu Renem a potem przyszla ta laska co jest siostra od tej wrednej co leci na Zhi Shu i zaczela mu dogadywac i potem mu z plaskacza przywalila na raz i na dwa.. no to potem byla mina Ah Jina pokazana.. no po prostu mistrzostwo te ciuki jakie Jiro strzela!! xD

[edit]

21 ep - no nieee.. nawet taki slepiec jak ja zauwazyl cos takiego.. jak Zhi Shu sie z ojcem i matka poklocil i Xiang Quin za nim pobiegla to w jednym momencie byla w adidasach a za chwile spowrotem w tych rozowych papciach..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „C-drama”