[2005] It Started With A Kiss

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 kwie 2010

uhh obejrzalam jednak ten 28 ep.. i zaluje.. teraz nie zasne a juz trzeba by bylo isc spac.. jaaa.. jaaawiedzialam ze w takim z dupy momencie skoncza ten ep..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 06 kwie 2010

powiedziałbym, co dalej, ale po co psuć wam przyjemność oglądania :P
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ale ja wiem co bedzie dalej.. co nie zmienia faktu ze i tak sie nie moge doczekac az to zobacze xD xD

a wiec.. wyspana i wstana.. jeszcze szybko zjem sniadanie i ide konczyc 1szy sezon xD a potem trzeba bedzie cos napisac do mojego mgr.. COKOLWIEK..

i w ogole wczoraj mialam ograniczone mozliwosci pisania.. bo moje klawisze bardzo stukaja a mam pokoj obok sypialni mamy.. ale wracajac do epa 28 - jak mnie sie zal zrobilo Ah Jina.. no na prawde.. jego animowanego odpowiednika Kin-chana mi nie bylo tak zal.. ale w ich relacjach tutaj troszke pozmieniali i jak dla mnie fajnie ze tak zrobili bo w anime to byla czarno-biala sytuacja: Kin-chan -NIE, Irie-kun -TAK. tutaj doszlo zaq to troche szarosci.. i na prawde fajnie pokazali to jak jemu na niej zalezy i jak sie o nia troszczy i proboje ja rozsmieszyc.. i jak potem plakal jak zobaczyl jej wyraz twarzy jak probowal ja drugi raz pocalowac.. :// biedny Ah Jin.. ale.. ale.. [no cenzura mnie powstrzymuje].

[edit]

29 ep - za mną.. i jak mi sie ten odcinek strasznie podobal!! Podobalo mi sie ze zostawili ta wstawke z anime jak Zhi Shu prosil ojca Xiang Qin o jej reke a ten mu mowi ze ona jest taka siaka i owaka a Zhi Shu na to tylko "wiem, wiem, wiem" xD słodkie to było xD podobalo mi sie to jak ja przytulal.. i jak ona go przytulila jak tam do niego do firmy poszla z jedzeniem dla niego.. to nadrobilo za cale 28 odcinkow ograniczonych wyznań uczuciowych.. kyaaa.. xD kochane to było! albo jak se rano wyobrazala ze Zhi Shu ja caluje itp i sie usmiecha.. a tu sie budzi i tam lezy Yu Shu xD xD xD

[edit]

30 ep
- czyli THE END. normalnie nie moge.. rozwaliło mnie zakończenie.. po prostu takiego slubu sie nie spodziewalam.. no way.. w ogole.. jaaaaa.. no ale pokazal jak bardzo ja kocha xD dla niej dal sie wcisnac z damskie ciuszki.. spowrotem xD Jiro to powinien dostac jakiegos azjatyckiego oscara za te miny co przez cala drame strzelal.. po prostu ta jego rola byla taka inna.. mialam tu takiego szoka.. i powtorzylo sie to jak moja historia z Hiro Mizushima.. najpierw widzialam go w takiej spokojnej roli (Mei-chan...) a potem jak gral dziwaka "Hana Kimi), tak tutaj najpierw widzialam Jiro w spokojnej roli (ToGetHer) a potem jak gra dziwaka (ISWAK). zgon. ale sie do niego przyzwyczailam w tej roli jaka tutaj ma. fajnie ze mial powazne momenty a nie ylko jak rżnął głupa. nawet nie dostrzeglam ewolucji wlosow Joe przez ta serie.. najpierw mial prosciutenkie jak spod prostownicy a w miare uplywu czasu coraz bardziej krecone.. ale fajnie mu w takich dluzszych krecących sie. podobal mi sie bardzo.. a na koncu na tych urywkach z planu.. jezhuuu.. jaki on ma smiech.. masssakra..

generlana moja ocena tego sezonu to 10/10 z czystym sumieniem!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 06 kwie 2010

evelinux pisze:Podobalo mi sie ze zostawili ta wstawke z anime jak Zhi Shu prosil ojca Xiang Qin o jej reke a ten mu mowi ze ona jest taka siaka i owaka a Zhi Shu na to tylko "wiem, wiem, wiem"

jak już to z mangi, anime powstało później, właściwie to najpóźniej :D
słyszałam jakieś plotki o trzeciej serii ISWAK, ale nie pamiętam gdzie i wydaje mi się, że to tylko plotki :( choć z drugiej strony może to i lepiej, bo druga seria kończy się tak, jak urywa się manga...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no wiem, wiem, ale ja mangi nie czytalam wiec porownuje z anime :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 06 kwie 2010

O jaa, właśnie też skończyłam oglądac finałowy odcinek. Cudo :D
Fajnie wyszło z tym ślubem, ale jednak jestem tradycjonalistką i wolałabym, żeby byli normalnie ubrani, Zhi Shu w garniturze a Xiang Qin w sukience :P (tak przy okazji, ślicznie wyglądała wcześniej w tej sukni). Chociaż pomysł świetny, uśmiałam się przy tym maksymalnie. Szczególnie, jak Zhi Shu próbował chodzić w ten sukience xD
Żal mi było strasznie Ah Jin'a w 28 i 29 epie, biedny chłopak, ale w sumie na końcu, jak to bywa w dramach, szybko się z tym pogodził i przyszedł szczęśliwy na ślub xD
A ta scena w deszczu, kiedy Zhi Shu pocałował Xiang Qin trzeci raz - genialna xD i potem jak poszli do domu i prosił ojca o jej rękę, na takie sceny czekałam od 1 odcinka... Ale dobra, teraz czas zacząć They Kiss Again, a tam pewnie takich słodkich scen będzie mnóstwo, w końcu po ślubie już xD
isamar84 pisze:słyszałam jakieś plotki o trzeciej serii ISWAK, ale nie pamiętam gdzie i wydaje mi się, że to tylko plotki :( choć z drugiej strony może to i lepiej, bo druga seria kończy się tak, jak urywa się manga...

Trzecia część ISWAK? :shock: jezu jaka faza na to musi byc :D Ja w sumie nie wiem co mogli dać w drugiej serii, a tu trzecia już xD ale dobra, jak będzie to na pewno zobaczę xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no ja tez jestem tradycjonalistka i tez bym wolala zeby nie zamieniali rol.. ale strasznie ejszcz emi sie podobalo to jak oni siedzieli na kanapie ubrani, on w garnitur, a ona sukience i nagrywali ich na kamere i oni sobie rozmawiali, a potem kamera zeszla na jego bose stopy.. fajne to bylo i mi sie bardzo podobalo :)

noo i ten pocalunek w deszczu.. mmm.. nie zawiodłam sie.. :> ale momentami mialam wrazenie ze za duzo tego deszczu.. tak mu po wlosach splywalo, po kosmykach jakby ktos mu wiadro wody na glowe wylał.. i jak sie calowali to mialam wrazenie ze z tymi jego wlosami jej sie do ust woda wlewa xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

No dokładnie, albo jak na ślubie powiedziała mu, że wie o tym pocałunku w szpitalu i kazała mu przyznac, że lubił ją już wcześniej xD jaką Zhi Shu miał wtedy minę, bałam się, że jeszcze coś zrobi złego temu biednemu Yu Shu xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Speak pisze:No dokładnie, albo jak na ślubie powiedziała mu, że wie o tym pocałunku w szpitalu i kazała mu przyznac, że lubił ją już wcześniej xD jaką Zhi Shu miał wtedy minę, bałam się, że jeszcze coś zrobi złego temu biednemu Yu Shu xD

xD hahaha! kocham ich wszystkich!! normalnie!! <33 jakby mi tu ktos zgromadzil wszystkich aktorow z tego to bym kazdemu dala huga!!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

No ekipa świetnie dobrana xD kurde, taką mam ochotę obejrzec They Kiss Again, ale zawsze jak widze taką długość epa to wyłączam i zostawiam na jakiś najbliższy weekend czy ogólnie jakieś wolne.
Dobrze, że przynajmniej ISWAK skończyłam w dobrym czasie xD bo jutro znowu szkoła ;/
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no ja mam tak samo.. 1 i 8 minut. no pwoiedzmy, ostatecznie.. ale 1,5 godizny to juz przegięcie.. chocby nie wiem jak drama byla fajna..

i w ogole.. Joe Cheng to jest moj tajwanski odpowiednik Ogórka.. bo powiedzmy prawde.. szczegolnie przystojny to on nie jst.. ale ma w sobie coś tak zajefajnego ze nie moge o nim przestać myśleć.. cho do niego i tak mam wiekszy pociag niz do Ogórka.. jego po prostu darze nieskonczona symaptia.. a Joe mnie sie do tego jeszcze podoba.. az zal sciska nie powie mza co ze tajwanscy aktorzy nie maja tylu zdjec na necie co koreanscy..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

No Joe Cheng może i nie jest jakimś tam wielkim ciachem, ale za to jaaki uroczy jest xD (ale do zachwytów nad nim to chyba nie ten temat :P)
Tak samo Ariel Lin, nie jest według mnie jakąś pięknością, wręcz nawet jak pierwszy raz ją zobaczyłam w ISWAK'u to się załamałam jaka ona brzydka, ale za to swoim graniem wzbudziła później moją sympatię xD a te jej niektóre miny to po prostu mistrzostwo hah :lol:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 kwie 2010

O.o nie jest przystojny?

Powiem tak, te epy w TKA to mijają jak sen. Mi sie nie podobało ISWAK ale skoro tobie Evi bardzo to będzie jak to moja koleżanka mówi, orgazmicznie :D na TKA. To jest o niebo śmieszniejsze i oni są dla siebie tak czuli... ^^ Piękne, duzo kissów i w ogóle... :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:O.o nie jest przystojny?

noo.. generalnie rzecz biorac to nie jest.. ale mnie sie podoba xD to jest to co okreslam mianem ACQUIRED TASTE.. na poczatku jak go zobaczylam to sobie pomyslalam "ehh kolejny pasztet", ale z biegeim odcinkow go pokochalam i wypięknial w moich oczach, choc pewnie nic sie w nim nie zmienilo tak na prawde :)

Speak pisze:Tak samo Ariel Lin, nie jest według mnie jakąś pięknością, wręcz nawet jak pierwszy raz ją zobaczyłam w ISWAK'u to się załamałam jaka ona brzydka, ale za to swoim graniem wzbudziła później moją sympatię xD a te jej niektóre miny to po prostu mistrzostwo hah :lol:

no z Arielką mialam tak samo.. identycznie jak ty piszesz. choc momentami jej spuchniete usta nadal mi spac po nocach nie dają xD ale grala na prawde swietnie! idealna Kotoko.

ojojoj, no to jak Eggie mowisz ze TKA jest jeszcze lepsze niz ISWAK to jzu mam zaciesza xD xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Izaanami
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Izaanami » 22 kwie 2010

Oglądałam kawałek anime o tym i.. było koszmarne. On ją w ogóle kochał? Strasznie mnie wkurzała, żałosna była.
Historia całkiem ciekawa, zwłaszcza że ja lubię takich geniuszów. ^.^ Tylko on był do tego wredny, ale nie wiem jak w dramie. Trzeba się przekonać.

Wróć do „C-drama”