[2005] It Started With A Kiss

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 kwie 2010

no cos ty.. anime bylo zajebiste.. choc drama o wiele lepsza.. wiadomo, oni w anime zadko traktuja powaznie tematy milosne..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 22 kwie 2010

i dla mnie anime to żadna rewelacja, ale za to drama jest the best :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 23 kwie 2010

Mi się anime bardzo podobało... może dlatego, ze obejrzałam je przed dramami i wtedy jeszcze nie miałam pojęcia co to drama >.<
TKA jeszcze nie oglądałam, ale jak lepsze to może kiedyś, kiedy będę miała wolny czas... czyli za 3457850 lat =.= ale chyba się za to zabiorę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 kwie 2010

cookie_nut pisze:Mi się anime bardzo podobało... może dlatego, ze obejrzałam je przed dramami i wtedy jeszcze nie miałam pojęcia co to drama >.<

zaraz sie nam tu ktos przyczepi ze to nie temat o anime.. no ja je tez ogladalam jak myslalm ze wszystkie dramy wygladaja jak sailor moon live action.

cookie_nut pisze:TKA jeszcze nie oglądałam, ale jak lepsze to może kiedyś, kiedy będę miała wolny czas... czyli za 3457850 lat =.= ale chyba się za to zabiorę :)

koniecznie musisz nadrobic ta zaleglosc.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 23 kwie 2010

evelinux pisze:
cookie_nut pisze:TKA jeszcze nie oglądałam, ale jak lepsze to może kiedyś, kiedy będę miała wolny czas... czyli za 3457850 lat =.= ale chyba się za to zabiorę :)

koniecznie musisz nadrobic ta zaleglosc.

Dokładnie, to trzeba obejrzeć xD ja głupia zaczęłam TKA jak miałam zawalony tydzień, to nagle wszystkie obowiązki odeszły na bok i siedziałam oglądałam po nocach. xD
ale warto było, było więcej słodkich i romantycznych scen niż w ISWAK ;)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2005] It Started With A Kiss

Postautor: evelinux » 11 lip 2010

o_O aha, to mnie sie pokabacilo.. zasugetowalam sie tematem i patrzac na TKA myslam ze mowa o ISWAKu.. xD xD loool, jestem zakrecona jak sloik z kompotem..

[edit]

o jacie w gacie.. czytam co ja tu pisala za pierodly.. ze Joe nie ejst przystojny.. OH-MY-GOD.. powinnam sie do kąta schować.. i w ogole.. tak sobie zalaczylam teraz scene w deszczu.. jakbym miala wymienic liste 5-ciu najromantycnziejszych scen w historii azjatyckich dram to ta by byla 1sza na tej liscie.. po prostu nie moge sie na nia napatrzeć.. <3333
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 11 lip 2010

evelinux pisze: jakbym miala wymienic liste 5-ciu najromantycnziejszych scen w historii azjatyckich dram to ta by byla 1sza na tej liscie.. po prostu nie moge sie na nia napatrzeć.. <3333

też wiele razy ją oglądałam :D najpierw on tak biegł i szukał jej, później znalazł i ta rozmowa między nimi, a potem ten kiss, oczywiście w strugach deszczu, bardzo romantyczne :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 18 sie 2010

Obejrzałam w ramach przygotowania do koreańskiej wersji. Powiem że bardzo mi sie podobało,tylko że aktorka grająca główną bohaterkę strasznie mimiką twarzy przypomina moją kuzynkę i to mi trochę psuło oglądanie . Ciekawa jestem jak wypadnie koreańska wersja :)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 18 sie 2010

no to teraz jeszcze trzeba zobaczyć TKA, no chyba że i już po tym jesteś :)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Spokojnie,się ściąga,dziś chyba zasiądę,bo przecież nie mogę nie zobaczyć sequela,może w nim mimika bohaterki sie poprawi i kto wie może ja polubię :)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

jednego jestem pewna, jeśli ISWAK ci się podobało, to TKA pokochasz :D
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

O podobaniu to przesądziła scena z 19 odc, w deszczu,zdecydowanie jedna z najlepszych scen w dramach które do tej pory widziałam. :mrgreen: Główna bohaterka była irytująca,ale były świetne momenty,m.in. jak główne pretendentki do serca bohatera zjednoczyły się w walce przeciw wspólnemu wrogowi :D
Także mam nadzieję że zabiorę się dziś za część numero duo i liczę na dalszą dobrą zabawę przy oglądaniu.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

może nie w deszczu, ale takich scen będzie więcej :wink:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Jak to mówili w mojej ulubionej dobranocce :'smerfastycznie' :D
Więc zacieram łapki i z jeszcze większą ochotą zabieram się za TKA :aww:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

no to miłego oglądania Zhi Shu i Xiang Qin :D

a tak w ogóle to twój podpis kojarzy mi się z Kim Sam Soon, szczególnie "Love like you’ve never been hurt before.", z napisem na przystanku w ostatnim odcinku, gdy Sam Soon nie miała wiadomości o Jin-heon i wtedy kolejny raz spotkała tego faceta z randki w ciemno, na pewno były tam te słowa, ale nie pamięta czy cały twój podpis :wink:

Wróć do „C-drama”