[2007] It Started With A Kiss 2

seriale z Kraju Środka, Hong Kongu i Tajwanu
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 kwie 2010

evelinux pisze:eeee.. dodatek slubny? a kiedy to jest? w 1szym epie? ja obejrzalam tlyko wstepniaka i kawalaek jak lecieli samolotem i wtedy sie skapnelam ze to ma 1,5 godziny..

nie pamiętam dokładnie, ale chyba był po 1 lub 2 odcinku, fragmenty są pokazane już w samolocie xD

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 kwie 2010

aha, to sie w takim razie zamelduje jak obejrze :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 15 kwie 2010

Właśnie skończyłam ostatni, 20 ep ;)
Cudowna drama, po obejrzeniu ISWAK i TKA stwierdzam, że chyba jednak TKA bardziej mi się podobało. Ale obie części są świetne.
Największym dla mnie zaskoczeniem była zmiana postaci Xiang Qin. na początku to aż mnie to zszokowało. po pierwsze wygląd - w ISWAK'u jakoś mi się nie podobała z urody, za to w TKA ślicznie wyglądała xD poza tym była taka urocza. Już mnie nie denerwowało tak jej zachowanie czasami, za to baardzo ją polubiłam xD nawet się nie spodziewałam, że jej postac wzbudzi we mnie tyle pozytywnych uczuc ;) jakoś w pierwszej części momentami mnie strasznie irytowała.
Co do Zhi Shu to według mnie o wiele ładniej wyglądał w tych krótszych włosach tutaj, niż jak miał w ISWAK'u xD jeszcze przystojniejszy był xD
Fajny był wątek Ah Jin'a i Christine ;) cieszę się, że Ah Jin'owi się ułozyło w końcu, tak mi było szkoda chłopaka po pierwszej części.
W TKA było mnóstwo scen komediowych, przy niektórych to prawie płakałam ze śmiechu. Jak np. Xiang Qin nie chciała się przyznac przed znajomymi, że jest żoną Zhi Shu i śledzili go razem pod domem xD
Ariel Lin i Joe Cheng są po prostu jakby stworzeni do tych ról. Uwielbiam ich sceny, tą chemię pomiędzy nimi :D Aż żałuję, że to już koniec, coś ktoś pisał o 3 części, to prawda?

Moja ogólna ocena to 10/10 ;) jak dla ISWAK dałabym 9/10, to tu już bez wahania maksymalna ocena xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 15 kwie 2010

Speak pisze:Co do Zhi Shu to według mnie o wiele ładniej wyglądał w tych krótszych włosach tutaj, niż jak miał w ISWAK'u xD jeszcze przystojniejszy był xD
Fajny był wątek Ah Jin'a i Christine ;) cieszę się, że Ah Jin'owi się ułozyło w końcu, tak mi było szkoda chłopaka po pierwszej części.
W TKA było mnóstwo scen komediowych, przy niektórych to prawie płakałam ze śmiechu. Jak np. Xiang Qin nie chciała się przyznac przed znajomymi, że jest żoną Zhi Shu i śledzili go razem pod domem xD
Ariel Lin i Joe Cheng są po prostu jakby stworzeni do tych ról. Uwielbiam ich sceny, tą chemię pomiędzy nimi :D Aż żałuję, że to już koniec, coś ktoś pisał o 3 części, to prawda?

mogę się pod tym podpisać rękami i nogami xD choć scena Xiang Qin + igła i reszta grupy są nie do pobicia :lol:

Speak pisze:coś ktoś pisał o 3 części, to prawda?

gdzieś o tym czytałam, ale to chyba raczej plotka
poza tym ma podobno powstać koreańska wersja, trudno im będzie pobić duet Ariel&Joe, między nimi bardzo iskrzyło :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 16 kwie 2010

Koreańska wersja? Fajnie by było xD a są może jakieś konkrety? czy chociaż w przybliżeniu wiadomo kiedy?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2007] It Started With A Kiss 2

Postautor: evelinux » 09 lip 2010

noo zaczelam 2 sezon.. jestem po pierwszym epie.. i normalnie.. jaaa.. co za poziom kissów.. <3333 ja chce Joe Chenga do swojej dyspozycji!!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 09 lip 2010

evelinux pisze:noo zaczelam 2 sezon.. jestem po pierwszym epie.. i normalnie.. jaaa.. co za poziom kissów.. <3333 ja chce Joe Chenga do swojej dyspozycji!!

A teraz sobie wyobraź, że na jego miejscu masz Zdzicha... -_-
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 lip 2010

Eggie pisze:
evelinux pisze:noo zaczelam 2 sezon.. jestem po pierwszym epie.. i normalnie.. jaaa.. co za poziom kissów.. <3333 ja chce Joe Chenga do swojej dyspozycji!!

A teraz sobie wyobraź, że na jego miejscu masz Zdzicha... -_-

dlatego powiedzialam Zdzichowi całkowite i zdecydowane NIE w koreanskiej wersji.. nie ten klimat.

[edit]

czemu oni nie maja na palcach obrączek??

[edit]

ep 5 kiedy sie pojawia Christine.. w ogole lol.. ona w anime byla jak byla ta heca z jego ozenkiem.. to wteyd on mial sie ozenic z Christine.. troche zmieszali watek. .ale wahtever.. jak on ise jej przestawil i powiedzial "nice to meet you, i'm Joe" to zjechalam xD xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 lip 2010

Hehe, Ah Jin i Christine są super :) W ogóle, ta serial mi sie o niebo lepiej podoba niż poprzednia :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 lip 2010

no bo on w wiekszej ilosci scen daje jej odczuc ze ja kocha.. wiec to jest ta pierwsza znaczaca roznica.. w anime on byl dla niej po slubie tak samo oschly jak przed slubem.. wiec oswiadczyny mozna bylo potraktowac tam jako takie chwilowe uniesienie spowodowane tym że "ona MOŻE kochać tlyko jego i nikogo innego" wiec z nikim innym byc nie moze. i w anime on wiecej rzeczy robil za jej plecami powiedzmy.. tutaj czesciej wlasnie okazuje jej swoje uczucia i to mi sie podoba. nada momentami traktuje ja jak dziecko z downem ale teraz it's less mean. na razie obie serie mi sie tak samo podobaja, choc druga wygrywa iloscia kissowych i huggowych scen ^^

OH-MY-GOD.. czy narzeczonego Christine nie gra TEŻ Joe??[edit] o lol, no dobra.. to chyba jednak na prawde Joe.. tlyko ze to udwany narzecozny Christine.. [edit] albo jednak to nie jest przebrany Zhi Shu..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 lip 2010

evelinux pisze:nada momentami traktuje ja jak dziecko z downem

O LOL, prawda, prawda, ale wtedy nie byłby Zhi Shi którego kochamy :D
Kreskówki nie widziałam, zaczęłam pierwszy ep ale jakoś nie mogłam... Pierwszy sezon był dla mnie za długi, drugi ma lepszą atmosferę :)
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 10 lip 2010

Eggie pisze:Pierwszy sezon był dla mnie za długi, drugi ma lepszą atmosferę :)

Miałam to samo. W pierwszym sezonie przez pierwsze 10 epów nie mogłam sie do tego przekonać, dopiero później jakoś poszło i się wciągnęłam, natomiast w drugim podobało mi się już od 1 epa i nie mogłam się oderwać. Do tego jeszcze doszła ogromna ilość namiętnych kissów i 2 seria zdecydowanie wygrała :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 11 lip 2010

ep 5 kiedy sie pojawia Christine.. w ogole lol.. ona w anime byla jak byla ta heca z jego ozenkiem.. to wteyd on mial sie ozenic z Christine.. troche zmieszali watek. .
w anime to zrobili po prostu jedną osobę z dwóch :wink:
OH-MY-GOD.. czy narzeczonego Christine nie gra TEŻ Joe??[edit] o lol, no dobra.. to chyba jednak na prawde Joe.. tlyko ze to udwany narzecozny Christine.. [edit] albo jednak to nie jest przebrany Zhi Shu..

boskie to było i jeszcze stwierdzenie Christine, że Xiang Qin ma kiepski gust do facetów :D
no bo on w wiekszej ilosci scen daje jej odczuc ze ja kocha.. wiec to jest ta pierwsza znaczaca roznica.. w anime on byl dla niej po slubie tak samo oschly jak przed slubem.. wiec oswiadczyny mozna bylo potraktowac tam jako takie chwilowe uniesienie spowodowane tym że "ona MOŻE kochać tlyko jego i nikogo innego" wiec z nikim innym byc nie moze. i w anime on wiecej rzeczy robil za jej plecami powiedzmy.. tutaj czesciej wlasnie okazuje jej swoje uczucia i to mi sie podoba. nada momentami traktuje ja jak dziecko z downem ale teraz it's less mean. na razie obie serie mi sie tak samo podobaja, choc druga wygrywa iloscia kissowych i huggowych scen ^^

i za to chyba najbardziej uwielbiam TKA, choć zagrania XQ, pomysły jej przyjaciół też mają swój urok :D
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 20 sie 2010

Jestem już prawie w połowie dramy i stwierdze,że jak wszyscy mówili druga część jest lepsza od pierwszej. Ariel tak bardzo irytująca nie jest,a nawet często rozumiem jej poczynania,natomiast Joe również nie jest aż takim zimnym draniem i ścięli mu te okropne włosy,więc teraz wygląda ładnie. Najbardziej do tej pory podobała mi się historia z Christine,ona tak sie nagle pojawiła i te jej wszystkie akcje były takie z czapy :)

[Edit]
Obejrzałam całą dramę i powiem że chyba będzie to jedna z moich ulubionych dram. Bardzo przypominałą mi Goong,ale to może dlatego że Joe miał troche podobną rolę do Ji Hoona.
Podobało mi się że ta część zaczęła się tam gdzie zazwyczaj kończą się wszystkie dramy czyli mówi o tym że po ślubie bohaterów nie koniecznie wszystko jest cudownie. Po ślubie również muszą przecież borykać się z problemami.
Przez większą część dramy bardzo mnie wkurzał Zhi Shu,bo niby wzięli ślub,ale on ciągle nie okazywał jej tego że ją kocha,zadawałam sobie to samo pytanie co jego żona,dlaczego wziął z nia ślub,bo przecież zachowuje się tak jakby on wcale jej nie kochał,ale na szczęście wszystko zostało wytłumaczone,nawet ten jego chłód.
Ku swojemu zaskoczeniu bardzo polubiłam Xian Qin,w tej części mimo że ciągle skakała wokół Zhi Shu,ale była przy tym jakaś taka mniej irytująca.
Piękna była chemia między Ariel i Joe,świetnie odtwarzali wszystkie sceny razem,aż żal że nie ma jeszcze trzeciej części.
A propos openingu to był okropny,ale bardzo mnie zdziwiło że to Ariel śpiewa jedną z głównych piosenek,bardzo ładnie jej to wypadło,nie poznałam jej głosu,nawet Joe wyszła ładnie jego piosenka (jak dobrze że do TKA ścięli mu włosy i ten jego uroczy dołeczek,szkoda że tak rzadko było go widać :aww: )
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 wrz 2010

hmm.. jestem po 10-tym epie.. po dłuuugiej przerwie obejrzałam dziś 1,5 odcinka.. ale jakoś.. no nie wiem.. jak na razie to bardziej mi sie 1szy sezon podobał.. plusem tego sezonu sa dwie postaci męskie.. Ouyang Gan - gay friend oraz Yang Qi Tai - który tutaj jest zdecydowanie przystojniejszy niz jako młodszy brat Mike'a w DBY.. i podoba mi się jak gra swoją postać.. jest genialny i myślę ze jego dobrali tutaj nawet lepiej niz Jiro do jego roli.. ale powtórzę to jeszcze raz. to jest DANSON TANG?? O_O <jeszcze długo będę zbierała szczękę z podłogi...> on jest słodki! i jakie miny strzela to jest poezja!
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „C-drama”