[lakorn] U-Prince Series: The Single Lawyer (2017)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
ZhouYanRan
Co to jest dorama? o_O

[lakorn] U-Prince Series: The Single Lawyer (2017)

Postautor: ZhouYanRan » 10 maja 2017

Obrazek

Ilość odcinków: 4

Obsada:
August Paisarnkulwong Vachiravit - Firstclass
Apple Intarasut Lapisara - Minute
Singto Ruangroj Prachaya - BM

Opis:
Firstclass jest najlepszym studentem prawa na swoim wydziale. Jest też bardzo zasadniczy i ceni sobie punktualność, a jego hobby jest kolecjonowanie zegarów. Minute jest rozpieszczoną panienką, która szasta pieniędzmi na prawo i lewo. Niestety, firma jej rodziców bankrutuje, a oni sami uciekają do Hong Kongu. Minute, pozbawiona środków do życia, znajduje pomoc w osobie swojego najlepszego przyjaciela, BM. Ten wyznaje jej, że jest gejem i proponuje jej zostanie jego przykrywką (znaczy dziewczyną) w zamian za mieszkanie i okrągłą sumkę pieniędzy. Minute z radością się zgadza, wtedy jednak okazuje się, że zmuszona jest dzielić mieszkanie z bratem BM, czyli Firstclass'em, a ta dwójka wyraźnie za sobą nie przepada...

Ode mnie:
Seria U Prince wzbudza mieszane uczucia, bo niektóre części są bardzo dobre, a niektóre wręcz przeciwnie. Zdecydowałam się obejrzeć tę część, bo główne role grają tam jedni z moich ulubionych młodych aktorów, czyli August (Pete z Love sick) i Singto (Kongpop z Sotus) :melt: . Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten lakorn, bo nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodoba. Główna bohaterka na początku może trochę irytować, ale do końca dramy zdążyłam ją naprawdę polubić. Główny bohater na początku jest sztywniakiem, ale potem ukazuje ten swój urok :aww: . Ich historia właściwie zaczyna się w poprzedniej części (The extroverted humanist) i tam wyjaśniony jest powód ich wzajemnej niechęci. Ja tej części nie widziałam, ale jakoś szczególnie nie przeszkadzało mi to w odbiorze. Chemia między nimi jest wyczuwalna i z przyjemnością się na nich patrzy, a ten pillow kiss był słodki :fav: . BM jest uroczy od początku do końca (w środku trochę błądzi, ale mu wybaczam), a jego wątek męskiej miłości jest równie uroczy. Naprawdę dobrze się bawiłam podczas oglądania tego lakorna, parę razy przyspieszył mi puls (czyli wczułam się :wink: ), a już niezawodnie w ostatnim odcinku ciśnienie podnosiła mi pewna (tu pada inwektywa :angry: ). Z osobistego doświadczenia powiem, że ten lakorn sprawdza się idealnie w przerwie podczas pisania pracy magisterskiej - jest lekki, przyjemny i zabawny. Dla mnie ta część serii jest super, chociaż nos matki głównej bohaterki będzie mi się śnił po nocach... :shake:

Obejrzane dramy - 276
Aktualny cel - 300 dram na 10-lecie!
http://mydramalist.info/user/24694/zhouyanran
Kpop Noona (tak trudno teraz znaleźć Oppę...)

Wróć do „Inne”