[Filipiny] Oh, My Girl! (2008)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[Filipiny] Oh, My Girl! (2008)

Postautor: Eggie » 14 paź 2009

O jezu!
Ja wiem, że jestem kompletnie nie na czasie, ale w głowie mi sie nie mieściło, że Filipiny nagle sie na Koree rzuciły i robią remaki wszystkich seriali po kolei....

Jestem po 1 epie, który obejrzałam z ciekawości, bo już prawiw kończe koreańską wersję więc tak dla jaj sobie zobaczyłąm żeby porównać.

http://en.wikipedia.org/wiki/My_Girl_(P ... _TV_series)
(Warto sie wczytać, bo są podane różnice od oryginału :P)

Obrazek

Heheheheh. Facet jest nawet dosyć przystojny jak sie go ogląda na żywo, ale Dong Wookowi nie dorówna. Główna bohaterka jest po prostu denerwująca, czego Koreance udało sie uniknąć na szczęście.
No i kto z tego serialu wyciął Jun Kiego??? :D

Aha, serial ma - uwaga - 75 epów.

Obrazek
Gererd Anderson jako Lee Dong Wook (czyli tutaj Julian). Facet miał 19 lat jak grał tę rolę! Ashhhh! :D Bosh, tylko ten jego głosik... normalnie jak główna bohaterka Youre beautiful :D

Obrazek
Ta pamienka czyli Kim Chiu jako Jasmine (czyli JYR) miałą z kolei 19 lat :D Tak sobie myslę, że oni byli odrobinę starsi :P

Obrazek
Nico vel Jung-woo (kolejny w nieodpowiednim wieku :P)

Obrazek
I Anika, ale nie jako tenisistka tylko królowa piękności. Musze przyznać, ze cięzko był oznaleźć ubrane zdjęcie tej panienki :D

O matko, Filipiny po prostu mnie przerażają :D Nie zamierzam sie wciągać w kolejną kinematografię, bo zabraknie mi czasu na oglądanie tych wszystkich niemych filmów z których muszę zdać egzamin :P
Ale ciekawi mnie to, że oni nazywają się i wyglądają jak Hiszpano-podobni, a są przecież Azjatami... i ten język.. Tagalog... człowiek oczekuje jakiegoś caramba a tu zonk :D W ogóle jak hinglish, tylko Tinglish :D Zaczyna zdanie w tagalog a kończy po angielsku :D

Chyba jeszcze sobie zobacze jakiś wybrany ep ze śwodka, dla porównania :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 15 paź 2009

Łoo. Zaciekawiło mnie i nawet do momentu, w którym przeczytałam, że to ma 75 odcinków myślałam, że obejrzę dla porównania xD' Dziwne, że ci aktorzy tacy młodzi, przecież postaci, które grają są dużo starsze. Na szczęście Koreańczycy wzięli to pod uwagę.
Ale właściwie... tak z ciekawości chyba pooglądam sobie fragmenty ^^

Wróć do „Inne”