[Anime] Beelzebub (2011)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [Anime] Beelzebub (2011)

Postautor: Snake » 24 maja 2011

Przeczytałem niedawno, że są plany aby z Beelzebuba zrobić tasiemca, stąd ostatnio wszystkie odcinki to wypełniacze.

Ciekawe jak pociągną dalej fabułę, bo Oga mierzył się już ze wszystkimi w swojej szkole :P . Na jakieś dwa, czy trzy odcinki pojawiła się postać jakiegoś osiłka, nad osiłków, który sam poradził sobie z kilkudziesięcioosobowym gangiem, ale do rywalizacji z Ogą nie doszło. Pewnie wrócą do tej postaci później

W świecie Beelzebuba są wakacje, ale wszystko po staremu :lol: . Kunieda ciągle zachowuje się infantylnie w kontakcie z Ogą, Siwy ugania za panienkami (ciekawą "rzecz" namalował w magicznej kolorowance :rolly: ) , a Panicz dostał ostatnio nowe zadanie - pracę domową na wakacje - motyw jak z byciem doktorem parę odcinków wcześniej.

Władca demonów ciekawie sobie spędza czas, gra w jakieś gry muzyczne. Hilda natomiast chyba trochę się zmieniła (choć myślę, że to po prostu niekonsekwencja autorów), bo częściej przestaje być poważna - a przynajmniej w odcinku 17.

Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 25 maja 2011

No właśnie pojawił się osiłek,ale nasz bohater ciągle nie może się z nim zmierzyć,a jeżeli dobrze pamiętam to owy osiłek również ma podobny znać jak Oga na dłoni
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 cze 2011

Ajgoo...i po osiłkach nad osiłkami:) Serial zmierza w wiadomą stronę, ale mimo oklepanych motywów, toczących się z odcinka na odcinek, pojedynków (z tymi silniejszymi), wbijania w ściany, podłogi tudzież sufity słabszych - trzyma mnie przed monitorem ten zielonowłosy bobas i tak mijają tygodnie:). A motyw z tego całego bałaganu jest taki, że Oga jest mega świetnyi pokona każdego nawet bez pomocy beelbooo i oczywiście z kolejnego (bodajże 21 odcinka) wyciągamy kolejny wniosek bardzo niekorzystny dla Ogi, iż ma poważny problem z oczami. Aoi w okularach jest nadal tą samą Aoi, ale jak widać po głowie głównego bohatera krąży coś innego. Dziadkowie spoza miasta są niezwykle żwawi i wyszkoleni w walce wręcz...Oga ma kolejnego przeciwnika, chociaż nie sądzę by ten watek potoczył się jakoś specjalnie długo (wnioskuje po zapowiedzi do 22). Jeszcze chwila i zakończy nam się seria...O ile nie miałam przebłysku geniuszu po 13 odcinkach jak możnaby było zgrabnie zamknąć tę serię, tak po 21 nadal go nie posiadam:)
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 22 cze 2011

Ali ja nie sądzę by odc nam sie niedługo skończyły,gdyż gdzieś czytałam że to podobnież ma być tasiemiec.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 cze 2011

W sumie możesz mieć rację Anna( I Snake), ponieważ ja podpierałam się informacjami z tej strony, gdzie jak byk widnieje, że ma mieć 23 epizody: http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... p?id=11858 , ale zastanowiło mnie, ze dodali kolejny ending i opening...
Teraz w openingu usłyszymy piosenkę "Hey!!!" wykonywaną przez znany zespół FLOW. Natomiast ending zostanie zaprezentowany przez Tomato n' Pine i nosi tytuł: "Nanairo Namida". Piosenka "Hey!!!" niesie ze sobą przekaz. Jest skierowana do Japończyków, którzy ucierpieli w wyniku trzęsienia ziemii.
Nic tylko czekać:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Mayuko » 13 lut 2012

Tak, to będzie tasiemiec, bo produkcja studia Pierrot (Naruto, Bleach...). Już jest wypchany po brzegi fillerami, a szkoda, bo manga rewelacja...
ALE NIEWAŻNE. I tak uważam, że to majstersztyk. No naprawdę. Ciężko o lepsze anime, bardziej dopracowane (nawet pod względem fillerów, które są sensowne, a nie takie jak w Naruto >.<) i tak dalej. Fakt faktem, na korzyść dram zrobiłam sobie przerwę i jestem w tyle z 10 epów, a teraz czeka mnie matura, każdy piątek i sobota też coś, więc teoretycznie nie powinnam mieć czasu na oglądanie... Ale spokojnie, nadrobię :D.

+ Oga to typ bohatera, który mnie kręci, więc dodatkowo na plus.

Wróć do „Inne”