[ANIME] TRIGUN (1998)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[ANIME] TRIGUN (1998)

Postautor: Pino » 26 maja 2011

Obrazek
*Tytuł Trigun トライガン/Toraigan
*Gatunek akcja, przygodowy,western,komedia,science fiction
*Reżyser Satoshi Nishimura
*Studio Madhouse
*Liczba odcinkow 26
*Premierowa emisja 4 kwietnia 1998 – 20 września 1998

ZWIASTUN

Obrazek

Opis serialu:
Jest piasek,są speluny, ataki na bank,łotrzy grasują i mamy specyficznego niezdarnego rewolwerowca.Typowy western.
Rewolwerowiec pacyfista biega w charakterystycznym czerwony długim płaszczu, z blond mopem na głowie,lenonkami na nosie i szerzy miłość i pokój...ale czy do końca?...ma dobre zamiary, ale chodzą plotki, że rozniósł kilka miast :melt: wyznaczono nagrodę w wysokości $$60 miliardów dolarów za jego głowę..
Głównego bohatera Vash the Stampede poszukują dwie agentki ubezpieczeniowe i mają zamiar pilnować go przez 24 godziny, aby zminimalizować straty jakie musi wypłacić firma za ewentualne szkody.
List Gończy:
Vash the Stampede
znaki szczególne: czerwony płaszcz, blond włosy, duża giwera i okulary przeciwsłoneczne
Gdy rewolwerowiec pojawia się w mieście, nikt nie bierze go na poważnie, mimo że spełnia wszystkie z powyższych cech....Głupota to dobry kamuflaż.

Ode mnie:
Przyjemna komedia w westernowym wydaniu, jest przemoc i szerzenie pokoju na świecie jednocześnie.Jestem dopiero po 3 odcinkach i jestem zachwycona. Właśnie w 3 odcinku jest przykład jak rozgonić łotrów z miasteczka , nie używając broni! GENIUSZ!.... i całe miasteczko raduje się w spelunie :melt: Ehh nie wiem co ja tu jeszcze robię... idę na Triguna!!
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Inne”