[lakorn] Game Rai Game Rak (2011)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[lakorn] Game Rai Game Rak (2011)

Postautor: gosq » 30 paź 2011

Game Rai Game Rak
]

Evil Game, Love Game

Obrazek

gatunek:romans, dramat, slap-kiss (?)
liczba odcinków:
Nadawca:
Emisja:2011

obsada

Nadech Kugimiya (Barry) as Saichon/Charles
Urassaya Sperbuen (Yaya) as Fahlada/Nang Fah
Natwara Wongwasana (Mint) as Chompooprae

--> główna para grała w Akanee's heart (Duang Jai Akanee)

próbka Ostu ;3

Opis:
(mniej więcej przetłumaczony z viki, jak zacznę oglądać to zmienię. W internecie są opisy ale są rozległe i bardzo spoilerowe i nie chce ich czytać)
Andaman Sea przyprowadził ją do Saichona, wyspiarza który nigdy nie odważył się powiedzieć jej że ją kocha nawet wtedy kiedy musieli zamieszkać razem. Ona nie wiedziała kim jest. Miłość między nimi zakwitła... jednak zostali rozdzieleni.... Czy będzie ona pamiętać o nim o och dziecku ?
Resentment became a game of who will win and who will lose.

Opis ten ( tylko ten przeczytałam bo oglądać to zamierzam tylko dla głównej pary ^^) mi przypomina mi trochę Tajwana z Vicem. Barry ma tu grać spokojniejszego ducha a szkoda, bo mi przypadł do gustu jak był taki troszkę narwany ^^ nie mam pojęcia czego się spodziewać ale zapowiada się dobrze.
Inf techniczne. - można to będzie oglądać na viki ( mam nadzieję, że kanał zdobędzie 500 followersów to wtedy będą tłumaczyć szybciej jak Roy Marna, którego tłumaczyli swoja drogą szybciej niż Tajwany oO )
Już nie mogę się doczekać napisów ^^

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
iwunia_86
Co to jest dorama? o_O

Re: [lakorn] Game Rai Game Rak (2011)

Postautor: iwunia_86 » 29 mar 2012

Chętnie na to luknę - oczywiście również dla głównej pary, którą bardzo polubiłam w ich poprzedniej produkcji. Ja również żałuję, że będzie tu grał spokojniejszą postać, ale i to może mieć plusy :D Śliczną tworzą parę na ekranie.

Wróć do „Inne”