[Anime] Kamisama Hajimemashita (2012)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[Anime] Kamisama Hajimemashita (2012)

Postautor: anna-banana » 06 lis 2012

Kamisama Hajimemashita

Obrazek

Tytuł: Kamisama Kiss, Kami-sama Hajimemashita, Kami-sama Kiss
Tytuł oryginalny: 神様はじめました
Typ serii: TV
Ilość odcinków: 13
Rok wydania: 2012
Muzyka: Toshio Masuda
Na podstawie: Julietta Suzuki "Kamisama Hajimemashita" (manga)
Kategorie: Fantasy, Komedia, Romans
Premiera: Wtorek, 02 Października 2012

Opis:
Ojciec Nanami posiadający słabość do hazardu, pewnego dnia znika zostawiając córkę z ogromnym długiem. Co gorsza w ich domu pojawiają się wierzyciele i Nanami zostaje zmuszona do opuszczenia lokalu. Siedząc na ławce w parku i rozpaczając nad swoim losem, nasza bohaterka zauważa jak pies atakuje jakiegoś dziwaka. Postanawia mu pomóc. Ten w ramach wdzięczności pozwala Nanami zamieszkać w domu, który opuścił wiele lat temu. Gdy w końcu dziewczyna dociera pod wskazany adres zamiast domu znajduje podupadającą świątynie. Ale to nie koniec niespodzianek. Świątynię zamieszkuje przystojny chłopak z lisimi uszkami, który stwierdza, że nie zaakceptuje jej jako nowego boga. O co tu tak naprawdę chodzi?!

Ode mnie:
Rewelacja!
Mangi nie znam,ale anime dla mnie jest świetne. Tomoe uroczy :fav: Kotetsu i Onikiri kochani,a Nanami to także nie zbyt śłodziaśna typowa bohaterka. Jednym słowem bardzo fajne shoujo :victory: bo która nie chciałaby zostać bóstwem z takim lisim sługą :melt:
Plus świetna piosenka w openingu i endingu :fav:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [Anime] Kamisama Hajimemashita (2012)

Postautor: Mina » 07 lis 2012

Mam nowy nałóg i znowu oglądam inne anime niż tylko SM zazczełam od tej no i .... świetne.
Awatar użytkownika
Hikariin
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Hikariin » 24 kwie 2013

Ojj tak, anime świetne. ´∀`
W zasadzie stworzony tylko po to, aby zachęcić do przeczytania mangi, ale i tak niezwykle udane. Niewymagające, bardzo przyjemnie się ogląda, youkai♡ - wspaniałe na rozluźnienie.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 27 kwie 2013

Oglądałam jakiśczas temu bardzo fajne anime
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 27 kwie 2013

Czytam mangę na bieżąco ( w miarę) i uwielbiam ją. Anime oglądałam od początku co nie często mi się zdarza wolę oglądać całe serie. Uwielbiam Tomoe, no takiego lisiego sługę mieć... Lubię też Nanami bo nie jest głupia i bardzo naiwna i co jakiś czas pokazuje swój silny charakterek, dba o swojego sługę, mimo, że ogólnie to typowa biohaterka shoujo ale nie jest przerysowana. Są też Kotetsu i Onikiri no i specjalista od sake i drugi sługa Mizuki no i idol Kurama. Humor jest śweny, interakcje głównych bohaterów są zwykle megazabawne. Opening jak dla mnie genialny i idealnie pasował do serii, kreska też ładna.
Obrazek

Wróć do „Inne”