[lakorn] Raeng Pratthana (2013)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[lakorn] Raeng Pratthana (2013)

Postautor: gosq » 27 kwie 2013

Raeng Pratthana
แรงปรารถนา
Power Of Desire (literal)

Obrazek

Ilość odcinków : 15
Kanał: Chanel 3
Długość odcinka: 120 min

Obsada
Nadech Kugimiya as Pittaya or Pitt :fav:
Kimberly Ann Voltemas as Soodapa or Krathae :fav:
Mint Natwara Wongwasana as Rawee
Alex Rendell as Poowadon :fav:

OST

Opis:
Soodapa zawsze uważała się za lepszą od Pittaya, ponieważ ten był adoptowany przez jej ojca. Traktowała go jak swojego służącego. Nie wiedząc kiedy zakochała się w nim, jednak ten ma już kobietę którą kocha. Pozostaje jej tylko czekać i mieć nadzieje ...

Ode mnie:

Oglądałam dla obsady, bo jestem fanką 3 głównych aktorów. Alex był strasznie śmieszny ze swoimi złymi minami. Pierwszy raz go widziałam jako tego złego. Bardzo ale to bardzo mi się podobała chemia między Kim i Nadechem. Jak dla mnie Kim najsłabsza była w sam num nuea thong gdzie grała z Markiem a tak to to z każdym partnerem nawet Smartem, który jest drewnem jest w stanie stworzyć udany pairing. Czekam na następną dramę Kim&Nadech bo się zakochałam.
Kim zaczyna jako wredne dziewczę co robi wszystko żeby dokuczyć Pitt'owi ( Nadechowi) i wykorzystuje to że jest on dłużnikiem jej rodziny i nie może jej niczego odmówić.
Cała rodzinka jest urocza i tata i rodzeństwo Soodapy ( Kim). Bardzo mi szkoda było Rawee, którą tak wymanipulowali że wyszło jak wyszło a w sumie była dobrą dziewczyną i pomimo tego o robiła to nie byłam w stanie życzyć jej źle.
Najgorszą postacią jest ojciec Poowadon'a (Alexa), który jest ścierwem nad ścierwami i i niszczy własnego syna i rodzice Rawee też nie dają się za bardzo lubić.
Jeśli tak wyglądają swatania/małżeństwa w Tajlandii chociaż do pewnego stopnia to mi strasznie szkoda szczególnie dziewcząt, które nie mają za dużo do powiedzenia.
Ten jest w moim lakornowym top 5. ( jak tak myślę to większość lakornów, które widziałam to moje ulubione. Strasznie łatwo mnie zadowolić xDD )

Polecam bardzo.

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [lakorn] Raeng Pratthana (2013)

Postautor: Eggie » 27 kwie 2013

O tym słyszłam i nawet mam ochotę ale chodzą takie słuchy o grze Nadecha że aż odpadam :D Mr Plastic Face.

I łamiesz mi po raz kolejny serce bo po 2 serialach dla mnie Mark-Kim to OTP tajski :D 3NNT widziałam właśnie i się zgodzę, że nudnawi byli bo te role były mega głupie i nudne ale plis, kitchen scholar to chemia aż kapie. Może patrzę na nich łagodniejszym okiem bo widziałam najpierw KS a potem 3NNT ale mimo wszystko :3
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 29 kwie 2013

ja lubię Mr Plastic Fejsa i jak lubię Marka i to bardzo to jak dla mnie jest on średniawym aktorem jak na Tajskie warunki. A kto ogląda lakorny wie, że no cóż poziom aktorstwa jest tam nie najwyższy szczególnie wśród panów. I jak dla mnie to Nadech radzi sobie lepiej ^^ ale to tylko moje zdanie. I bardziej mi się podobał Nadech & Kim niż Mark & Kim :D
Ale Raeng Pratthana bardzo fajne i polecam.
a jeszcze co do Marka to widziałaś może tawan deard ? gdzie gra z Yaya bo się do tego przymierzam i nie wiem czy warto czy nie
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 29 kwie 2013

Ja właśnie zamierzam oglądać powoli wszystkie dramy Marka i wszystkie Kim. Widziałam ten tytuł gdzieś, ale nie wiedziałam że są angielskie napisy do niego?

Zgodzę się, że Mark nie jest jakimś super aktorem, Kim o wiele lepiej od niego gra. Musze coś obejrzeć z Nadechem, może się do niego przekonam, ale na razie jak go widzę to w spiech wpadam :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 29 kwie 2013

Kim mi został tylko jej pierwszy lakorn Thara Himalai
a Tawan coś tam jest z napisami tu

Wróć do „Inne”