[lakorn] Ruk Pathiharn (2011/2012)

pozostałe seriale made in Asia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@
Posty: 362
Rejestracja: 10 maja 2010

[lakorn] Ruk Pathiharn (2011/2012)

Post autor: gosq » 27 kwie 2013

Ruk Pathiharn
รักปาฏิหาริย์
Miracle Of Love

Obrazek
credit:asian fuse

można oglądać tutaj

Ilość odcinków : 22
Kanał: Chanel 3
Długość odcinka: 120 min

Obsada
Smart Krissada Pornweroj as Chaiburathut
Kimberly Ann Voltemas as Nichamon Chutima
Mint Chalida Wijitwongtong as Pimnareumon
Alex Rendell as Rawipaat

Opis
Po śmierci swoich rodziców Nichamon Chutiman ("Kim" Kimberly Voltemas) wraca do Tajlandii żeby odnaleźć swoich dziadków i ich przeprosić. Na miejscu okazuje się że jej dziadek nie żyje i w wyniku różnych zdarzeń udaje kogoś innego i zaczyna prace jako gospodyni domowa i stara się znaleźć sposób na spotkanie z babcią. Wplątuje się również w konflikt między dwoma rodzinami.

Ode mnie:

Największym minusem tego lakorna jest Smart czyli pan który gra głównego bohatera. On jest straszny, scenach kiedy chciał być miły/ słodki to to wyglądało tak mało wiarygodnie i niezręcznie, że ciężko mi się to oglądało . Sama Kim nie pociągnie głównej pary bo ciężko. I sama jego postać jako taka też była beznadziejna. Egoistyczny gbur, myślący tylko osobie i że tylko on może mieć racje. I w cale się jak dla mnie nie zmienił pod koniec.
Natomiast druga para czyli Alex i Mint to moja ulubiona para ever ze wszystkich Azjatyckich seriali ( może jeszcze para z Queen of SOP by mogła znimi współzawodniczyć ) Niby dzieciaki ale pierwszy raz widziałam żeby para w azjatyckim serialu mogła usiąść i pogadać o swoim związku o tym co robią źle co trzeba zrobić żeby to naprawić o przyszłości w jakiś konkretny sposób. Oni ROZMAWIALI. Coś niespotykanego jeśli chodzi o serialowe związki bo tam króluje misunderstanding :rolly: Dla samej tej pary warto oglądać tego lakorna.
Ta zła wcale nie była aż taka zła , tylko służba i nauczyciel do odstrzału ^^


ODPOWIEDZ