[lakorn] Rak Ork Akard/Love On Air(2012)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[lakorn] Rak Ork Akard/Love On Air(2012)

Postautor: KartoflAnka » 24 lip 2013

Rak ORK Akard

Obrazek

Obrazek

Tytuł: Rak Ork Akard/Love On Air
Ilość odcinków: 14
Rodzaj: Komedia/Dramat
Kanał: Channel 3
Czas emisji: Luty 2012
Piosenka tytułowa: "Kae Bouk Wah Rak Ter" Mee Pooh

Obsada:

Aom Akkaphan Namart /Jao khun
Cherry Khemapsorn Sirisukha /Som-Jai
Sun Prachakorn Piyasakulkaew / Palad
Ball Asanai Tientong
Nathalie Nattarinee Jiarawanon /King
Mathew Dean / Matt
Gamboom Pimnipa

Opis:

Jaokhun jest bogatym człowiekiem z problemem :), który ma przyjaciela / wroga Matta. Matt jest bardzo wredny i zawsze robi wszystko, aby poniżyć Jao. Na urodziny Jaokhuna robi mu brzydki żart, co prowadzi do walki i samochodowego pościgu. Po drodze Jaokhun wpada na stoisko spożywcze- knajpkę, gdzie Jai (cherry) siedzi i żywi się mięsem. Wywiązuje się kłótnia, taki tradycyjny element każdego lakorna. Kilka dni później, fałszywy przyjaciel Matt słyszy, że przyjaciele chcą Jao jako aktora do nowego show, pokazującego na żywo życie bogatego człowieka na wsi, program ma trwać miesiąc.Matt tymczasem zakłada się z Jao i nic nie świadomego kolegę wysyła na wieś , zapewniając mu przy tym niezapowiedziane wrażenia. Jao spotyka tam córkę plantatora herbaty Som Jai - tę samą, której nie dał zjeść mięsa, ale ona go nie poznaje.
( bo jest brudny i goły) Jao zamieszkuje u człowieka, który jest wtajemniczony w program i funduje bogaczowi piekło, przy okazji nadając mu imię wioskowego głupka.Wszędzie śledzą ich kamery, i całą wioskę też. Nasz Jao uczy się, jak nie być człowiekiem, zbliża się z Som Jai i poznaje wioskowych ludzi, którzy sądzą, że jest niedorozwinięty.

Ode mnie:
Sięgnęłam po tego lakorna dla aktora, ale od pierwszego epa ubawiłam się po pachy. Cała wioska, fałszywy wujek, siostrzeniec, wioskowe piękności, brak prądu i techniki - no po prostu się zakochałam, Podobno Ploy miała zagrać główną aktorkę, ale jakoś nie mogła i ja zmienili na Cherry - nie jestem jej wielką fanką, dla mnie słabo tu zagrała, chociaż jest wiele ciekawych scen to zdecydowanie Aom ciągnął ten duet. Poza tym Aom biega 80% lakorna w gaciach, co maksymalnie rozkłada na łopatki. A najgorsze, że wredny syn gangstera jest taki hot :smitten:

Wróć do „Inne”