[lakorn] The Husband/Samee (2013)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[lakorn] The Husband/Samee (2013)

Postautor: KartoflAnka » 29 gru 2013

The Husband - Samee

สามี (2013)

Obrazek
ciężko o jakieś normalne foty tego :P

Podstawowe informacje:

Czas emisji: środa i czwartek
Ilość odcinków: 15?
Rodzaj: romans, melodramat
Ciekawostka: to remake starego lakorna o tym samym tytule :D

Obsada:
Preem Ranida as Rasika Prakardkiat (Khun Ying Ai)
Great Warintorn as Rarp Limwatanatawornkul (Rarp) :fav:
Alex Randell as Ram Limwatanatawornkul (Ram)
Wan Thanakrit as Pattawee Prakardkiatsak (Wee)
Jaja Primrata as Sirisopa (Sih)
Mint Natwara as Roongrai Limwatanatawornkul (Roong)
Ice Apissada as Surisong Prakardkiatsak (Khun Ying Song / Su)
Jariya Anfone as Lady Rattanawalee (Walee)
Dilok Tongwatana as ReawLimwatanatawornkul (Jao Sua)

Opis:

To Lakorn o dumie i honorze. Momrachawong Rasika Prakardkiat ( Khun Ying Ai ) jest potomkiem zacnego rodu. Uczona przez ojca, że rodowód jest najważniejszą rzeczą w życiu pozostaje dumna po utracie ojca. Jej matka ponownie wychodzi za mąż za bogatego chińskiego biznesmena, Jao Sua, aby spłacić dług rodziny po śmierci ojca. Z powodu uprzedzeń społecznych Khun Ying Ai, nie chce zaakceptować tego małżeństwa, a także nie chce kojarzyć się z chińską rodziną, bo uznaje to za niegodne, aby byli częścią jej królewskiego rodu. Jao Sua następnie chce małżeństwa między nią a jego najmłodszym synem, Ram. Jednak jego najstarszy syn RARP chce poślubić Khun Ying, bo od dawna jest w niej zakochany. Khun Ai odrzuca początkowo propozycję ze względu na jej dumę i zaciętość, ale w końcu daje się namówić z powodu długu, jaki ma do spłacenia po śmierci ojca i aby nie stracić posiadłości królewskich. Ram odrzucił propozycję gdy tylko dowiedział się o tym. Twierdzi, że ma dziewczynę o imieniu Pim i odrzucił ofertę zawarcia małżeństwa z Khun Ying. Doprowadza to Jao Sua do problemów z sercem. RARP zauważył stan zdrowia ojca i proponuje, że w zamian za brata może poślubić Khun Ying Ai w miejsce Rama. Khun Ying nie wie, że RARP tak na prawdę wszystko sobie zaplanował razem ze swoją siostrą i że żywi uczucia do Khun Ying.

Ode mnie:
Viki subuje, więc jest ok. Jakoś tak z ciekawości obejrzałam i wciągnęłam się niesamowicie. Po pierwsze dużo dobrych aktorów, znanych z innych lakornów, po drugie Great, do którego mam mega słabość ( "chociaż jakiś taki kwadratowy" - cytuję L.), ale imię :rolly: Poza tym ciekawy plot, z dreszczykiem i knuciem nieustannym.

Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [lakorn] The Husband/Samee (2013)

Postautor: gosq » 17 lut 2014

udalo mi sie zaczac ogladac ( wkurzajacy chinski internet na ktorym viki nie dziala za dobrze) i jestem na 4 odcinku.
Strasznie mi szkoda najstarszej siostry, kurcze wziela by sie dziewczyna ogarnela. 3 mlodszego rodzenstwa (2 siostry i Rarp) sa bardziej ogarnieci i tacy jacys zzyci, az sie milo na nich patrzy.

Co mi sie nie podoba to to ze Alex znowu dostal role jakiegos swira z problemami i powalona mamuska. Tak milo sie go ogladalo jak gral z Mint w rak patihan.

Czekam az serce Ying Ai zmieknie bo jak na razie nie pokazala nawet znaku uczuc do kogokolwiek jak dla mnie. Nawet ten jej zwiazek z kolega z pracy byl jakis taki sztuczny.

ps. sorry za brak polskich znakow ale mam sie codzego lapka
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „Inne”